۰

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ژوئن ۲۰۲۴ معرفی شدند

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ژوئن 2024

سونی دسته بعدی بازی‌های رایگان را برای مشترکین پلی استیشن پلاس معرفی کرد. SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake، AEW: Fight Forever و Streets of Rage 4 از تاریخ ۴ ژوئن به سرویس اشتراک اضافه خواهند شد. برای مشترکین پرمیوم و اکسترا، عناوین جدید، کلاسیک و واقعیت مجازی زیادی نیز در ماه ژوئن به فهرست بازی‌های پلی استیشن پلاس اضافه خواهد شد.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake یک بازی فوق‌العاده با حضور آشپز سرخ‌کردنی دوست‌داشتنی است. جانشین معنوی نبرد برای بیکینی باتم در سال ۲۰۰۳، تکان لرزاننده کیهانی بسیار سرگرم‌کننده است. و نه، ما در مورد آتش، اورانیوم (بمب) و هیچ بازمانده‌ای صحبت نمی‌کنیم. ترکیبی از شوخ طبعی کلاسیک باب اسفنجی، پلتفرمینگ فوق‌العاده و تصاویر رنگارنگ، ماجراجویی جذابی را در سراسر بیکینی باتم رقم می‌زند.

مورد بعدی در لیست AEW: Fight Forever، بازی کشتی حرفه‌ای سال گذشته است که بر اساس رقیب دبلیو دبلیو ای ساخته شده است. اولین AEW روح عناوین کلاسیک مانند WWF No Mercy را به تصویر می‌کشد و مجموعه‌ای عالی از کشتی‌گیران قابل انتخاب و همچنین یک سیستم مبارزه قابل یادگیری را ارائه می‌دهد. این یک بازی خوب و عجیب و غریب است که در صورتی که به دنبال جایگزینی برای سری بازی‌های WWE 2K هستید، ارزش امتحان کردن را دارد.

در نهایت، Streets of Rage 4 یک بازگشت درخشان به گذشته است. این بازی دارای دی‌ان‌ای سری کلاسیک سگا است، آن را با تصاویر زیبای دست‌کشیده تقویت می‌کند و حالت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند که مهارت‌های مبارزه شما را به چالش می‌کشد. این بازی به لطف یک به‌روزرسانی بزرگ در سال گذشته حتی بهتر شد، زیرا صدها بهبود در سراسر بازی، Streets of Rage 4 را به یکی از بهترین بازی‌های کتک‌زنی مدرن تبدیل کرد.

هنوز هم فرصت دارید تا بازی‌های رایگان PS Plus این ماه را دریافت کنید، زیرا Destiny 2: Lightfall، Ghostrunner 2، Tunic تا ۳ ژوئن در دسترس خواهند بود و EA Sports FC 24 تا ۱۷ ژوئن در دسترس خواهد بود.

همچنین سونی به عنوان بخشی از جشن‌های Days of Play، چند روز زودتر عناوین اضافی را به فهرست بازی‌های پلی استیشن خود اضافه می‌کند و مشترکین می‌توانند در ماه ژوئن چندین بازی PSVR 2 و Classics مانند Tomb Raider: Legend و Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord را امتحان کنند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *