۰

بازی Call Of Duty Black Ops 6 بر روی کنسول های نسل قبل هم عرضه می شود

بازی Call Of Duty Black Ops 6

بازی Call Of Duty Black Ops 6 بر روی کنسول های نسل قبل هم عرضه می شود

اطلاعاتی در مورد Black Ops 6 به صورت آنلاین منتشر شده است – به ویژه در مورد وضعیت پیش خرید بازی در GameStop. در تصویری که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، به نظر می رسد که GameStop در حال آماده شدن برای پذیرش پیش خرید Black Ops 6 در کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس است.

این بدان معناست که روی کنسولی ظاهر می‌شود که بسیاری فکر می‌کردند تقریباً چهار سال پیش، زمانی که پلی‌استیشن ۵ عرضه شد، منحل شده است.

عنوان Call of Duty سال گذشته – Modern Warfare 3 – بر روی کنسول های نسل آخر و همچنین پلتفرم های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی منتشر شد. این یک فرض کلی بود که مطمئناً این آخرین عنوان Call of Duty روی کنسول‌های نسل قدیمی خواهد بود، اما با توجه به اینکه Call of Duty اساساً از همان موتور در حال حرکت رو به جلو استفاده می‌کند، به سختی می‌توان فهمید که چرا آنها کنار می‌روند.

در مورد اینکه آیا بازی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد (از آنجایی که Call of Duty اکنون به مدت ۱۰ سال به عنوان بخشی از قرارداد Activision / مایکروسافت روی پلتفرم های نینتندو می آید)،کی دانیم که این کار با Nintendo Switch 2 آغاز خواهد شد. که احتمالا قرار است سال آینده راه اندازی شود.

این اطلاعات احتمالاً زمانی که نمایشگاه Call of Duty در ۹ ژوئن برگزار می شود تأیید می شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *