۰

کیسلکت به زودی این سه مدل ساعت هوشمند را عرضه می کند

کمپانی شیائومی از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع ساعت هوشمند در جهان به شمار می آید. این کمپانی برای تولید و عرضه ساعت هوشمند علاوه بر فعالیت مستقیم در این حوزه، دارای زیرمجموعه و برندهای متفاوتی است که در تولید ساعت هوشمند با آنها مشارکت دارد. یکی از بزرگترین و موفق ترین این برندها، برند کیسلکت است. اگر اهل استفاده از ساعت های هوشمند باشید نام کیسلکت را شنیده اید.

به تازگی این برند اعلام کرده است که در آینده ای نزدیک سه مدل از بهترین ساعت هوشمند کیسلکت را رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر این برند حدود ۱۴ ساعت هوشمند وارد بازار کرده است.

بهترین ساعت های هوشمند Kieslect

در حال حاضر از پرطرفدارترین و بهترین ساعت های هوشمند این برند می توان به سه مدل کیسلکت KS2، کیسلکت KR2 و کیسلکت Lora 2 اشاره کرد.

قیمت ساعت های کیسلکت

از مهم ترین فاکتورهای خرید قیمت مناسب در کنار کیفیت بالاست. ساعت های هوشمند Kieslect در کنار کیفیت بالا در ساخت و حضور امکانات روز دنیا، دارای قیمتی مناسب و کاملا رقابتی هستند. قیمت ساعت کیسلکت در حاضر بین دو تا ۴ میلیون تومان هستند که می توانید بهترین ساعت کیسلکت را با قیمت حدود ۳.۵ میلیون تومان خریداری کنید.

جدیدترین ساعت های کیسلکت

همانطور که در ابتدا بیان شد، طبق شنیده ها قرار است به زودی سه مدل ساعت هوشمند جدید توسط این برند عرضه شود که می توان گفت نسخه های به روز شده ساعت های KR2، KS2، و Lora 2 را به ترتیب با نام کیسلکت KR3، کیسلکت KS3 و کیسلکت Lora 3 روانه بازار خواهد کرد.

مشخصات ساعت های هوشمند کیسلکت

دلایل خرید ساعت هوشمند شیائومی برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. اما حضور یک سری از ویژگی ها می تواند کاربران را به خرید بیشتر نزدیک کند. استفاده از مواد درجه یک در ساخت محصولات، داشتن قابلیت مکالمه، صفحه نمایش امولد، روشنایی صفحه نمایش بالا، استانداردهای مقاومت در برابر آب، پشتیبانی از اعلان های فارسی، پشتیبانی از نرم افزار کیسلکت، باتری با بازدهی بالا.

ویژگی های ساعت های جدید کیسلکت

هنوز اطلاعات دقیقی از ویژگی های این محصولات در دسترس نیست ولی پیش بینی می کنیم که صفحه نمایش امولد، پردازنده قوی تر و شاید دو هسته ای، استاندارد ضد آب قوی تر و باتری با بازدهی بیشتر را روی این محصولات داشته باشیم. می توانید با مشاهده فروشگاه اینترنتی موبونیاز مشخصات انواع ساعت هوشمند کیسلکت را مشاهده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *