۰

موارد چاپی طلافروشان در چاپ متین

چاپ متین

یک از کسب و کارهای بسیار خاص و شیک بازار ایران و جهان صنعت طلافروشان می باشد. این صنعت به دلیل اقلام به نسبت بسیار گرانی که عرضه و به فروش می رسانند ملزومات چاپی آنها هم نیز باید به نسبت شیک و خاصی را انتخاب و سفارش بدهید.

ما در این مقاله موارد چاپی طلافروشان سعی خواهیم کرد بهترین موارد چاپی طلافروشان که می توانید در سایت چاپ متین منتشر بکنید را برای شما بیان بکنیم و امیدوار هستیم به نتیجه های مطلوبی در این زمینه برسید.

انتخاب نوع جنس برای چاپ ملزومات چاپی یک اصل در شیک بودن کالاهای شما می باشد و اصل دیگر طراحی شیک در خصوص ملزومات چاپی شما می باشد. اگر شما از جنس خوب و مناسب برای ملزومات چاپی خود استفاده بکنید و طراحی مناسب استفاده نکنید قطعا به اون نتیجه مطلوب نخواهید رسید. ما در چاپ متین برای رسیدن به نتیجه مطلوب در خصوص طراحی کمک شایانی خواهیم کرد و اگر سوال و نکته ای داشتید می توانید با همکارانم در بخش پشتیبانی ما در چاپ متین ارتباط برقرار بکنید.

ما در این مقاله موارد چاپی طلافروشان قصد داریم موارد چاپی را برای شما بیان بکنیم که شما در چاپ متین امکان ثبت سفارش آن را داشته باشید و محصولات چاپی خودتان را در سایت بصورت آنلاین سفارش بدهید.

ما در این مقاله چندین متد تبلیغات چاپی را برای کسب و کار طلافروشان و صرافی های سکه آشنا می کنیم تا از بین این موارد اعلام شده هریک از این موارد را خواستید به دلخواه انتخاب و ثبت سفارشتان را انجام بدهید.

موارد اصلی چاپی طلافروشان

مورد اول ) فاکتور

یکی از اصلی ترین و شاید مهم ترین گزینه موارد چاپی برای مشاغل طلافروشان چاپ فاکتور می باشد. شما در طراحی فاکتور حتما اصول اساسی طراحی فاکتور را رعایت بکنید این اصول را ما در قسمت راهنمای طراحی فاکتور در سایت چاپ متین قید کردیم و شما به راحتی می توانید با رعایت این اصول طراحی یک فاکتور زیبا و خاصی را داشته باشید. فاکتور در طلافروشان بعنوان برگه گارانتی ، اعتبارنامه و اصل اساسی خرید جنس از طلافروشان می باشد.

بطور کلی فاکتور طلا فروشی حکم سند طلا را دارد. تمام طلا فروشی‌ها موظف هستند تا در زمان فروش طلا این برگه را به خریدار تحویل دهند؛ به همین دلیل است که چاپ فاکتور فوری طلافروشی از نکات قابل توجه و مهم کار طلافروش‌ها محسوب می‌شود. این برگه نوعی تعهد میان فروشنده و خریدار است که در شرایط ضروری به کار می‌آید. یک برگه فاکتور چاپ‌شده باید از کاغذی مقاوم و ماندگاری ساخته شده باشد. جنس مناسب کاغذ می‌تواند این برگه را تا سالیان متمادی قابل استفاده نگه دارد. این برگه در واقع اصالت و ارزش طلا و جواهر را نشان می‌دهد؛ بنابراین چاپ فاکتور طلافروشی از مهم‌ترین اقداماتی است که هر فروشنده طلا باید به آن توجه ویژه و خاصی نشان دهد.

مورد دوم ) جعبه

یک موارد دیگری که برای مجموعه طلافروشان بسیار پر کاربرد می باشد استفاده از جعبه های مخصوص طلافروشان می باشد. اکثر طلافروشان از این جعبه ها برای قراردادن طلای فروخته شده از آن استفاده می کنند. جعبه ها در سایز های مختلف امکان چاپ وجود دارد و شما می توانید براساس نیاز خود هر سایزی که خواستید سفارش بدهید.

موارد چاپی طلافروشان

مورد سوم ) ساک دستی

یکی از موارد بسیار مهم و کاربردی برای طلافروشان سفارش ساک دستی اختصاصی می باشد. چاپ ساک دستی برای قرار دادن فاکتور فروش و کالای خریداری شده داخل آن استفاده می شود. شما می توانید طرح و لوگوی دلخواه خودتان را بطور اختصاصی برروی ساک دستی چاپ و بصورت آنلاین در سایت چاپ متین منتشر و سفارش بدهیدساک دستی ها در سایز و ابعاد و جنس های مختلف امکان ثبت سفارش وجود دارد و شما براساس نیاز و بودجه خود هرمورد از این ساک دستی ها را می توانید سفارش بدهید.

مورد چهارم ) پاکت نامه

یکی دیگر از موارد مناسب و پرکاربرد برای صنف طلافروشان سفارش و چاپ پاکت نامه می باشد. چاپ پاکت نامه برای قراردادن فاکتور و مشخصات طلای فروخته شده مورد استفاده قرار میگیرید. شما فاکتور طلای فروخته شده را درون یک پاکتی قرار بدهید که این پاکت را در اختیار مشتری قرار بدهید. ما در چاپ متین چاپ پاکت را در سایز و ابعاد مختلف سفارش و چاپ بزنید. کافی است یک طراحی زیبا برای کار خود انتخاب بکنید و آن طرح مورد نظر خودتان را در سایت چاپ متین منتشر و سفارش بدهید. اگر در خصوص طراحی هم نیاز به مشاوره داشتید می توانید گزینه نیاز به طراحی را بزنید همکارانم در بخش چاپ متین در خصوص طراحی شما را راهنمایی خواهند کرد.

مورد پنجم ) ساخت مهر

یکی دیگر از موارد بسیار پرکاربرد و بشدت کلیدی و اعتبار سنجی هر فاکتور استفاده و ساخت مهر می باشد. طلافروشان برای اینکه به فاکتور فروش خود اعتبار ببخشند باید از مهر برروی فاکتور خود استفاده بکنند. کافی است برند و طرح دلخواه خودتان به همراه شماره ثبت طلافروشی خودتان روی مهر طراحی بکنید و آن را بصورت آنلاین در سایت چاپ متین در قسمت ساخت مهر آپلود و ثبت سفارش نهایی بکنید.

کلام آخر

موارد چاپی طلافروشان را از اقدامات مهم و ابتدایی هر طلافروش قبل از شروع رسمی کارش می‌دانند. بسیاری از مردم توجه چندانی به ملزومات چاپی ندارند؛ در حالی که این موارد اعلام شده ارزش بالایی برخوردار است. اغلب فروشنده‌های طلا هم توجه چندانی به کم‌وکیف و ویژگی‌های این موارد چاپی طلافروشی نمی‌کنند. این در حالی است که داشتن موارد چاپی با کیفیت و جذاب در پیش‌برد کارشان بسیار موثر خواهد بود. اما این همه ماجرا نیست، شاید باورتان نشود اما طراحی و زیبایی ظاهری ملزومات چاپی طلا و جواهر بسیار تاثیرگذار است. درصورتی که این نکته برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است حتما آن را با طراح‌های حرفه‌ای در این زمینه در میان بگذارید. مرکز تخصصی چاپ متین با بیش از ۱۰ سال سابقه کار حرفه‌ای در این زمینه آماده خدمات‌رسانی با کیفیت به شما است. چاپ باکیفیت و با سرعت بالا از اصلی‌ترین دلایل پیشنهاد این موسسه حرفه‌ای خواهد بود. اگر سایز و قالب خاصی جهت موارد چاپی خودتان مد نظر دارید، این کار را به چاپ متین بسپارید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *