۰

حداقل سیستم مورد نیاز بازی King Arthur: Legion IX

حداقل سیستم مورد نیاز بازی King Arthur: Legion IX

پادشاه آرتور: لژیون نهم، یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی مبتنی بر نوبت و شخصیت‌محور در دنیای “داستان شوالیه‌ی شاه آرتور” است – نسخه‌ای از افسانه‌های آرتوری در سبک فانتزی تاریک. این بازی با داستانی و قهرمانانی کاملا جدید، به بازیکنان تازه‌وارد به سرزمین افسانه‌ای آوالون خوش‌آمد می‌گوید و همچنین برای بازیکنان قدیمی، چالش‌های سختی ارائه می‌دهد.

تهدیدی جدید بر فراز آوالون سایه افکنده است، چرا که لژیون نهم گمشده‌ی روم که به بی‌رحمی شهرت دارد، قدم به این جزیره‌ی افسانه‌ای گذاشته است. رهبر آن‌ها، گایوس ژولیوس منتون، قهرمان سقوط‌کرده، لژیونی از شیاطین را از امپراطور مرده‌ی خود، سپتیموس سولا، به عنوان راهی برای فرار از تارتاروس دریافت کرده است. اما هنگامی که به طور اتفاقی به قلمروی جادویی بانوی دریاچه می‌رسند، گایوس ژولیوس منتون تصمیم می‌گیرد جزیره را تسخیر کرده و امپراتوری ابدی روم را در آنجا برپا کند. با این حال، او ابتدا باید لژیون گمشده‌ی خود را جمع‌آوری کند.

در نقش گایوس ژولیوس منتون، تریبونی از لژیون نهم مرده‌های متحرک، در طول مبارزه‌اش برای کشف آوالون، یک کمپین با تم رومی را تجربه کنید. با هیولاهای کابوس‌گونه بجنگید، قبایل پِرِکت‌ها، فومورهای هیولاوش و سیده‌های حیله‌گر را به مبارزه بطلبید. قدرت ایمان کهن و مسیحیت را تجربه کنید و در ۱۵ مأموریت دست‌ساز با شوالیه‌های میزگرد سر موردرد روبرو شوید.

بقایای تنها کلنی رومی در آوالون را پیدا کنید، بازسازی کنید و از آن محافظت کنید و مسیر پیروزی خود را انتخاب نمایید. در انتهای این کمپین، مجبور خواهید شد انتخاب کنید: آیا می‌خواهید به یک شیطان قدرتمند تبدیل شوید، یا قدرت امپراطور سولا را رد کرده و انسانیت خود را بازیابید؟

ماجراجویی تاکتیکی نقش آفرینی

ترکیبی منحصر به فرد از بازی‌های تاکتیکی نوبت محور و بازی‌های نقش آفرینی سنتی با محوریت شخصیت را تجربه کنید. گروهی متشکل از ۵ تا ۶ قهرمان را برای کاوش و فتح سرزمین آوالون مدیریت و کنترل کنید. درگیر نبردهای تاکتیکی عمیق، انتخاب‌های دشوار اخلاقی، مدیریت قهرمانان و بازسازی شهر نُوا رُوما شوید.

مهارت تاکتیکی خود را ثابت کنید

هر حرکت کوچک و هر تصمیمی اهمیت دارد. از پوشش‌ها، تله‌ها، دور زدن دشمن و سیستم دیده‌بانی و فرصت عمیق استفاده کنید و مانند یک تاکتیکدان استاد کل میدان نبرد را به نفع خود رقم بزنید. گاهی اوقات برنامه‌ریزی دقیق و گاهی حمله مستقیم، کلید پیروزی خواهد بود. تنها تفاوت بین یک ماموریت موفق یا شکست خورده ممکن است فقط به ترکیب گروه شما بستگی داشته باشد!

قهرمانانی از دلِ پرتگاه

لژیون نهم، شش قهرمان منحصر به فرد را معرفی می کند که از پرتگاه (جهنم) برخاسته اند تا سرزمین افسانه ای آوالون را فتح کنند. سطح خود را بالا ببرید، امتیاز مهارت به دست آورید و درخت مهارت های منحصر به فرد را باز کنید. صدها اثر باستانی را غارت کنید، مجهز کنید و بسازید تا مرگبارترین نیروی جنگی ای را که تا به حال به آوالون قدم گذاشته است، خلق کنید.

انواع مختلف توانایی ها

از مهارت های منحصر به فرد، مهارت های نهایی و مهارت های جهانی برای غلبه بر سخت ترین چالش ها در طول ماموریت های خود در آوالون استفاده کنید. ریسک کنید و گزینه های تاکتیکی مختلف را بررسی کنید، زیرا قهرمانان در پایان ماموریت ها با مرگ دائمی روبرو نمی شوند. مهارت های خود را در حالت های سختی مختلف، از روایت داستانی آرام تا نبردهای وحشیانه و بی امان، آزمایش کنید.

در یک روز ساخته نمی شود

شهر نووا روما را بسازید و گسترش دهید. مطمئن شوید که دژ شما دارای امکانات مناسب برای قهرمانانتان است تا آنها را برای ماموریت های مختلف آماده کند. اما مراقب باشید! منابع کمیاب هستند و شما باید نووا روما را با دقت مدیریت کنید تا آن را سرپا نگه دارید.

انسانیت خود را به دست آورید

تصمیمات شما پیامدهای عمیقی دارد و هم بر گیم پلی و هم بر روایت داستان تأثیر می گذارد. گایوس از طریق اعمال شما، یا انسانیت خود را بازیابی می کند یا برای همیشه به یک دیو تبدیل می شود.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز بازی King Arthur: Legion IX
 CPU (سی پی یو ) :
Intel i5-4690 / AMD FX-4350
RAM  (رم ) :
۸ گیگابایت رم
GPU ( کارت گرافیک ) :
Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
OS ( سیستم عامل ) :
ویندوز ۱۰ – ۶۴ بیت
Storage ( حافظه ) :
۳۹ گیگابایت

سیستم پیشنهادی

حداقل سیستم مورد نیاز بازی King Arthur: Legion IX
 CPU (سی پی یو ) :
Intel i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
RAM  (رم ) :
۱۶ گیگابایت رم
GPU ( کارت گرافیک ) :
Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX 580
OS ( سیستم عامل ) :
ویندوز ۱۰ – ۶۴ بیت
Storage ( حافظه ) :
۳۹ گیگابایت
برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *