۰

چراغ ریلی مناسب برای نور پردازی فروشگاه و رگال ها

نورپردازی ویترین

چراغ های ریلی امروزه برای انجام نورپردازی های مدرن و شیک کاربردی و زیبا هستند. چراغ ریلی در هر محلی به شکل متمرکز ثابت می شود. چراغی که به سقف آویزان است و بخش های مختلف اتاق را روشن می کند. چراغ ریلی را می توان در دکوراسیون نمایشگاه ها؛ فروشگاه ها، کافی شاپ ها به کار گرفت. برای نورپردازی با چراغ ریلی ریل ها باید قابلیت تحمل تعداد و اندازه لامپ ها را دارا باشند. در انتخاب چراغ ریلی باید به شدت نور و اندازه ریل و محل قرار گرفتن آن توجه کرد. لامپ های مورد استفاده در چراغ های ریلی از نوع لامپ های رشته ای، SMd، led می باشند. این سیستم در مواردی کاربردی است که بتوان نور را به شکل مستقیم روی اشیا تاباند. لامپ های روی ریل قابل چرخش تا ۳۶۰ درجه هستند.

نورپردازی فروشگاه

نور پردازی در این فروشگاه چه اهمیتی دارد؟

نور مغازه یا فروشگاه از جنبه های متعددی بسیار مهم است. روشن کردن فضا باید به گونه ای باشد که تمامی محصولات موجود در فروشگاه یا نمایشگاه را بتواند به درستی نشان دهد. از نقش های با اهمیت نور فروشگاهی برجسته کردن محصولات در جلب توجه مشتری ها را می توان ذکر کرد.

چراغ ریلی برای فروشگاه

خرید انواع چراغ ریلی

برای خرید انواع چراغ ریلی و فروشگاهی ابتدا باید با ویژگی های چراغ ، نوع کاربرد، نحوه نصب؛ عملکرد و هزینه آن اطلاعات لازم را کسب کنید. سپس می توان بهترین نوع را انتخاب و خریداری کرد. چراغ های ریلی و فروشگاهی از نوع محصولات مدرن به شمار می روند. این چراغ ها اغلب برای نور پردازی برای دکورمغازه ؛ ویترین؛ آرایشگاه ها، فروشگاه ها، گالری ها، مراکز تجاری و… به کار می روند. اگر شما نیز می خواهید از روشنایی عمومی این چراغ ها بهره مند شوید؛ نیازمند چراغ های با توان و شار نوری بالا هستید. چراغ های ریلی برای نور پردازی دکوراتیو کاربرد دارند؛ از این چراغ ها می توان با توان و شار نوری پایین تر استفاده کرد. تولید این چراغ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز صورت می گیرد. جنس بدنه چراغ از نوع آلومینیوم یا پلاستیک است. از عواملی که تاثیر زیادی بر قیمت چراغ ریلی دارد جنس بدنه آن است. چراغ های ریلی و فروشگاهی برای نور پردازی ویترین جز محبوب ترین گزینه ها به حساب می آید. رنگ بدنه چراغ ریلی در رنگ های مشکی ؛ سفید؛ نقره ای، خاکستری، طلایی ارائه می شود. رنگ بدنه را باید با رنگ دکوراسیون انتخاب کرد. چراغ های که برای نور پردازی عمومی مناسب بوده و در ایجاد فضای گرم و صمیمی موثر می باشند. چراغ های ریلی فروشگاهی ظاهری زیبا و فوق العاده به محیط هدیه می کند. چراغ هایی که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و مناسب به حساب می آیند. با وجود این چراغ ها محیط جلوه ای خاص پیدا کرده که در فروش محصولات موثر است. این نوع چراغ فقط برای نور پردازی دکور و ویترین تنها به کار نرفته، بلکه برای تامین روشنایی و زیبایی ساختمان هم کاربرد دارد. در این چراغ ها لامپ ها در یک امتداد بر روی ریل قرار خواهند گرفت و زاویه را به جهات مختلف تنظیم می کنند.

شرکت فربر نورابین

انواع چراغ برای نور پرداری ریلی

همانطور که گفتیم چراغ های ریلی از پر کاربرد ترین محصولات ویژه در نور پردازی به شمار می روند. محصولاتی که طراحی آنها برای استفاده در مکان هایی مانند فروشگاه و گالری هاست. این چراغ وظایفی همچون متمرکز کردن نور و روشنایی را بر عهده دارند. عاملی که بر بهتر دیده شدن اشیا موثر و باعث بهتر دیده شدن آنها می شود. از قابلیت های مهم آن امکان حرکت دادن به سمت چپ و راست است. به علاوه کاهش مصرف انرژی از تاثیرات مثبت دیگر نور پردازی ریلی محسوب می شود. برای بهره مندی از تابش نور بیشتر این چراغ از انواع لامپ ها استفاده می شود. نور هایی که موجب می شود تا بتوان انتخاب های بیشتری را در اختیار داشت. لامپ های ال ای دی و smd و cob از جمله لامپ های مورد استفاده در چراغ های ریلی هستند.

چراغ ریلی نورابین

نورپردازی سقف با چراغ ریلی

برای نور پردازی که از سقف بالایی برخوردارند به کار گیری چراغ های ریلی جز گزینه های مناسب است. نورپردازی ریلی سقف می تواند بیشترین کاربرد را در این زمینه داشته باشد. برای انجام نور پردازی به مواردی مانند رنگ، شدت نور ، اندازه ریل ، میزان بودجه و محل قرارگیری چراغ های ریلی باید توجه کرد. به روز ترین روش تامین نور در نور پردازی فروشگاه ها استفاده از چراغ های ریلی می باشد. نور پردازی با چراغ ریلی را می توان با معماری های روز و شرایط خاص انجام داد. منابع دمای رنگ نور و روشنایی این سیستم بر روی یک ریل و در درون مسیری پیوسته قرار خواهند گرفت. لامپ ها درداخل یک ردیف و درکنار نیز جای می گیرند. از این جهت هنگام نور پردازی ریلی باید به شرایط استفاده توجه کرد. انتخاب رنگ نور سفید و زرد کاملا سلیقه ای می تواند باشد.

 

منبع : https://nourabin.com/

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *