۰

سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed Shadows مشخص شد

assassin’s creed shadows system requirements

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed Shadows

بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، یوبی‌سافت پلاس، آمازون لونا، مک‌های دارای اپل سیلیکون از طریق اپ استور مک و همچنین کامپیوترهای شخصی از طریق فروشگاه یوبی‌سافت و فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود. با پیش‌خرید هر نسخه پریمیوم، می‌توانید ۳ روز زودتر بازی را تجربه کنید.

توضیحات و معرفی بازی

داستان‌های درهم‌تنیده نائو، یک شینوبی ماهر از ایگا و یاسوکه، سامورایی قدرتمند آفریقایی از افسانه‌های تاریخی را تجربه کنید. این زوج استثنایی در بحبوحه دوره پرآشوبِ اواخرِ سنگوکو، سرنوشت مشترک خود را کشف می‌کنند و در حالی که دورانی جدید را برای ژاپن رقم می‌زنند.

کاوش در ژاپن فئودالی

دنیای باز و گیج کننده ی ژاپن فئودالی را کشف کنید، از شهرهای قلعه ای دیدنی و بنادر پر رونق تا زیارتگاه های آرام و مناظر روستایی. در میان آب و هوای غیرقابل پیش بینی، فصول متغیر و محیط های واکنش پذیر، به ماجراجویی بپردازید.

در نقش یک اساسین شینوبی بازی کنید:

به عنوان نائو، چابک و زیرک، از صدا، نور و سایه برای گم شدن در برابر دشمنانی که به محیط واکنش نشان می‌دهند، استفاده کنید. با ستاره های پرتابی، چاقو و نارنجک دودزا دشمنان را گیج کنید، با استفاده از قلاب و مهارت‌های پارکور به پایگاه‌های دشمن نفوذ کنید و با هیدن بلید، اهداف خود را ترور نمایید.

در نقش یک سامورایی افسانه‌ای بازی کنید:

به عنوان یاسوکه، سامورایی کاریزماتیک، با دقتی وحشیانه و قدرتی سرشار به دشمنان خود ضربه بزنید. از مهارت‌های رزمی او برای حمله، دفاع، دفع ضربات و شکست دادن دشمنانتان استفاده کنید. برای رهایی ژاپن از ستمگران، طیف وسیعی از سلاح‌های در اختیار خود را که شامل کاتانا، کانابو، کمان، ناگیناتا و موارد دیگر می‌شود، به کار گیرده و در آنها استاد شوید.

دانش، سلاح شماست:

در سراسر جهان سفر کنید، کاوش کرده و محیط اطراف خود را برای جمع آوری اطلاعات حیاتی بررسی کنید. شبکه ای از جاسوسان را برای خود بسازید تا در سراسر مکان ها چشمان و گوش های شما باشند تا مناطق جدید را کشف کرده و هدف بعدی خود را شکار کنید. در این مسیر، متحدان متعددی را با مهارت ها و توانایی های بسیار تخصصی برای کمک به انجام مأموریت های خود استخدام کنید.

به سبک خود بازی کنید:

شما انتخاب می‌کنید که به عنوان یک شینوبی یا سامورایی بازی کنید. سبک‌های بازی تکمیلی دو شخصیت اصلی کاملاً شکل‌گرفته را بیاموزید، با هر شخصیتی که ترجیح می‌دهید به ماموریت‌ها نزدیک شوید، زیرا هر کدام پیشرفت، آمار، مهارت‌ها و تجهیزات خاص خود را دارند.

سیستم مورد نیاز

 CPU (سی پی یو ) :
Intel i7-4790 / AMD Ryzen 5 1600
RAM  (رم ) :
۸ گیگابایت رم
GPU ( کارت گرافیک ) :
Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX 570 4GB
OS ( سیستم عامل ) :
ویندوز ۱۰ – ۶۴ بیت
Storage ( حافظه ) :
۱۰۰ گیگابایت

سیستم پیشنهادی

assassin’s creed shadows system requirements
 CPU (سی پی یو ) :
Intel i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600
RAM  (رم ) :
۱۶ گیگابایت رم
GPU ( کارت گرافیک ) :
Nvidia RTX 2070 8GB / AMD RX 5700 XT 8GB
OS ( سیستم عامل ) :
ویندوز ۱۰ – ۶۴ بیت
Storage ( حافظه ) :
۱۰۰ گیگابایت
برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *