۰

هوش مصنوعی Gemini 1.5 Pro به Gemini Advanced اضافه شد

گوگل در اوایل سال جاری Gemini 1.5 Pro را معرفی کرد و حالا این شرکت با معرفی اشتراک Gemini Advanced، مجموعه‌ای از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد که مورد پسند کسانی است که به دنبال یک تجربه کامل هوش مصنوعی هستند.

برای کسانی که نمی‌دانند، یکی از بهترین ویژگی‌های هوش مصنوعی Gemini 1.5 Pro پنجره متن طولانی آن است که از ۱ میلیون توکن شروع می‌شود. گوگل از زمان راه‌اندازی آن روی عوامل متعددی کار کرده تا عملکرد آن را حتی بهتر کند. جمی‌نی پیشرفته حالا می‌تواند «اسناد حجیم متعدد، تا مجموع ۱۵۰۰ صفحه، یا ۱۰۰ ایمیل را خلاصه کند.» هنگامی که از آن در وب استفاده می‌کنید، می‌توانید «فایل‌ها را از طریق گوگل درایو یا مستقیماً از دستگاه خود آپلود کنید» تا «پاسخ‌ها و بینش‌هایی در مورد اسناد پیچیده به دست آورید». گوگل در مورد حریم خصوصی می‌گوید: «Gemini  فایل‌های شما را خصوصی نگه می‌دارد و از آن‌ها برای آموزش مدل‌های ما استفاده نمی‌شود.»

هوش مصنوعی Gemini 1.5 Pro

گوگل همچنین خبر از قابلیت‌های آینده‌ای می‌دهد که Gimini پیشرفته را قدرتمندتر می‌کند. این قابلیت‌ها شامل درک و تحلیل فایل‌های اسپردشیت و دیگر فایل‌های داده‌ای است. شما حتی می‌توانید از Gimini پیشرفته بخواهید تا نمودارها و تجسم‌های سفارشی برایتان ایجاد کند. پشتیبانی از فایل‌های تحلیل داده نیز در هفته‌های آینده اضافه خواهد شد.

قابلیت دیگری که در حال توسعه است می‌تواند «یک ساعت محتوای ویدیویی یا کدهای با بیش از ۳۰،۰۰۰ خط را مدیریت کند».

برای کسانی که منتظر تاریخ انتشار هستند، Gimini پیشرفته با استفاده از Gimini ۱.۵ امروز راه‌اندازی می‌شود و در بیش از ۳۵ زبان و بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

علاوه بر Gimini پیشرفته، گوگل همچنین افزونه‌ی Gimini را با Google Calendar، Tasks، Keep و چندین برنامه‌ی دیگر گسترش می‌دهد. همچنین، افزونه‌ی YouTube Music نیز امروز راه‌اندازی می‌شود که به شما امکان می‌دهد با ذکر بخشی از متن یا هنرمند مهمان، به دنبال آهنگ بگردید. این قابلیت قطعاً برای کسانی که همیشه به دنبال آهنگ‌های استفاده شده در تیک‌تاک هستند، عالی خواهد بود.

هوش مصنوعی Gemini 1.5 Pro

ویژگی دیگری که به Gemini Advanced اضافه می‌شود، «جم» (Gems) است که در واقع نسخه‌های سفارشی‌شده‌ی چت‌بات برای شماست. کاربران می‌توانند با استفاده از هوش مصنوعی، یک هم‌تمرین ورزشی، یک همکار برنامه‌نویسی و حتی یک راهنمای نویسندگی ایجاد کنند. این چیزی است که می‌تواند تجربه‌ی کلی با هوش مصنوعی را بسیار بهتر کند، و اگر در انجام کارتان با مشکل مواجه هستید، قطعاً ویژگی‌ای است که مشتاقانه منتظر آن خواهید بود. گوگل نحوه‌ی عملکرد آن را این‌گونه توضیح می‌دهد:

به سادگی آنچه را که می‌خواهید جم شما انجام دهد و چگونه می‌خواهید پاسخ دهد، توصیف کنید – مانند «تو مربی دو من هستی، یک برنامه‌ی دویدن روزانه به من بده و مثبت، بانشاط و انگیزه‌دهنده باش». Gimini با یک کلیک، آن دستورالعمل‌ها را دریافت کرده و آن‌ها را برای ایجاد یک جم که نیازهای خاص شما را برآورده می‌کند، تقویت می‌کند.

خبر خوب این است که هر کاربر Gimini به تعدادی از جم‌های آماده مانند «مربی یادگیری» دسترسی خواهد داشت. هدف در اینجا این است که اطمینان حاصل شود هوش مصنوعی به روشی مفید به کار گرفته می‌شود.

منبع: wccftech

برچسب‌ها:, , ,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *