۰

معرفی ۱۰ تا از بهترین شخصیت های مانهوا با قدرت های تاریک

شخصیت های مانهوا با قدرت های تاریک

در دنیای مانهوا شخصیت‌های زیادی با توانایی‌ها و قدرت‌های مختلف وجود دارند. با این حال، در میان این شخصیت‌ها، یک ویژگی خاص از بقیه متمایز است: شخصیت‌هایی با قدرت‌های تاریک یا قدرت‌های با ویژگی تاریکی. بر خلاف هر قدرت دیگری، این شخصیت‌ها قدرت خود را از ذات تاریکی به دست می‌آورند.

از احضارکنندگان مرده که می‌توانند با زندگی و مرگ بازی کنند تا به کاربرندگان جادوی سیاه که قادر به تغییر واقعیت به خواسته‌های خود هستند، این شخصیت‌ها تجسم ماوراءالطبیعه و همه چیزهایی هستند که به دنبال دارد. خوانندگان از طریق این شخصیت‌ها شاهد هستند که چگونه این افراد تعادلی ظریف را بین جذابیت قدرت مهارنشده و عواقب به کارگیری چنین قدرتی برقرار می‌کنند. با در نظر گرفتن این شخصیت‌ها، در این مقاله قصد داریم تا به معرفی ۱۰ تا از بهترین شخصیت های مانهوا با قدرت های تاریک بپردازیم.

Han Sungyoon ( Boundless Necromancer)

Han Sungyoon ( Boundless Necromancer)
 • خالق(ها): سون‌اون، ۲ ساران
 • ژانر: اکشن، فانتزی
 • سال انتشار: در حال انتشار

کل زندگی، از جمله زندگی هان سانگ‌یون، ناگهان پس از اولین فرار از سیاه‌چاله، به هرج و مرج کشیده شد. سانگ‌یون با از دست دادن هر دو والدین، با هر کاری که لازم است برای به دست آوردن قدرت کافی در این دنیای جدید، قسم می‌خورد که انتقام بگیرد. با این حال، همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود، زیرا سانگ‌یون حتی پس از سال‌ها تلاش خستگی‌ناپذیر برای شرکت در آزمون‌های شکارچی، نمی‌تواند هیچ یک از آمار خود را بالا ببرد.

در آستانه‌ی رها کردن اهدافش، سانگ‌یون ناگهان به برج آزمایش‌ها، یک بعد جایگزین، احضار می‌شود. جایی که می‌تواند ویژگی‌های مهارت منحصر به فرد را بیدار کند و قفل آنها را باز کند و قدرت احضار مردگان را به او بدهد. با مهارت‌های تازه به دست آمده، سانگ‌یون خود را در مسیری سریع‌تر به سمت اهدافش می‌بیند.

Seongwu ( Solo Necromancy)

Seongwu ( Solo Necromancy)
 • خالق(ها): جی‌جئوم‌جانگ، کیم دونگ‌جون

 • ژانر: اکشن، فانتزی

 • سال انتشار: در حال انتشار

  همانطور که از عنوان مانهوا مشخص است، توانایی‌های سئونگ‌وو از احضار مردگان نشأت می‌گیرد. پس از اینکه زمان متوقف شد و تمام انسان‌ها مجبور شدند کلاسی را به همراه زیرمجموعه‌هایش انتخاب کنند، سئونگ‌وو تنها فرد منطقی‌ای بود که کلاس احضار مردگان را در نظر گرفت.

  او از طریق این کلاس، قدرت احضار موجودات مرده را به دست می‌آورد و حتی آن‌ها را به زیردستان خود تبدیل می‌کند. سئونگ‌وو با تکیه بر تجربه‌اش به عنوان یک سرباز سابق نیروهای ویژه، می‌تواند توانایی‌های احضار مردگان خود را با مهارت‌های مبارزه تن به تن ترکیب کند و او را به حریفی ترسناک برای دشمنانش در داستان تبدیل کند.

Atlas (Demon Defense Agency)

Atlas (Demon Defense Agency)
 • خالق(ها): لورل‌پورسویت

 • ژانر: اکشن، عاشقانه، ماوراءالطبیعه، هیجان‌انگیز

 • سال انتشار: در حال انتشار

اطلس، مدافع اعظم زمین، شخصیت اصلی مانهوا آژانس دفاع در برابر دیوها و بهترین مأمور تاریخ این آژانس است. اطلس مردی است که تنها مأموریت او حذف دیوها از جامعه است. با بیشترین تعداد نابودی تأیید شده دیو در میان تمام مأموران آژانس، قدرت اطلس از امپریوم او نشأت می‌گیرد که از قوی‌ترین هسته دیوی که تا به حال استخراج شده، ساخته شده است.

داستان با اعلام خیانت اطلس به آژانس دفاع در برابر دیوها شروع می‌شود و او اکنون فراری است. در ادامه داستان، به تدریج دلایل خیانت اطلس از آژانس و خطری که او برای جهان ایجاد می‌کند، آشکار می‌شود.

Jin Runcandel (Swordmaster's Youngest Son)

Jin Runcandel (Swordmaster's Youngest Son)
 • خالق(ها): هوانگجه پنگوئن، لی جئون

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی

 • سال انتشار: در حال انتشار

  جین رانکاندل، کوچکترین فرد از خاندان رانکاندل، شخصیت اصلی داستان و یکی از دوازده وارث خاندان رانکاندل است. جین با استعدادی فوق العاده در جادو و شمشیرزنی، اولین شمشیرزن جادویی خانواده از زمان بنیانگذار، تمار رانکاندل است.

  با این حال، درخشش واقعی در زرادخانه توانایی‌های او، قرارداد او با خدای سایه‌ها، سولدرت است. جین که قادر به استفاده از تمام اشکال و انواع جادوی سایه و اساساً یکی شدن با تمام سایه‌ها است، خود را در مسیری برای فراتر رفتن از بنیانگذار خاندان رانکاندل می‌بیند.

Cassian Lee ( Villain To Kill)

Cassian Lee ( Villain To Kill)
 • خالق(ها): فوپین، ایونجی

 • ژانر: اکشن

 • سال انتشار: در حال انتشار

  کاسیان شخصیت اصلی دنیایی است که تنها دو جبهه خیر و شر دارد. خیر و شر در این دنیا با پسیکرها (Psykers) و شروران نشان داده می‌شود؛ کاسیان، پیش از کشته شدن، یکی از برترین پسیکرهای جهان بود.

  کاسیان پس از خیانت همکاران پسیکرش و کشته شدن، در بدن یک دانش‌آموز دبیرستانی به نام گانگ گوان بیدار می‌شود. خشم او باعث بیداری‌اش به عنوان یک شرور با توانایی‌های تاریک و پتانسیل رسیدن به کلاس فاجعه (Catastrophe) می‌شود. کاسیان با تجربه‌ی زندگی قبلی‌اش به عنوان یک پسیکر، به سرعت رشد می‌کند و در این مسیر، رئیس گروه اوباش گادام (Gadam) می‌شود و همزمان توانایی‌های خود را توسعه می‌دهد.

Kim Gi-Gyu (The Player Who Can't Level Up)

Kim Gi-Gyu (The Player Who Can't Level Up)
 • خالق(ها): گاوینگه، پارک جونگجائه

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی

 • سال انتشار: در حال انتشار

  کیم گیگيو، شخصیت اصلی مانــهوا بازیکنی که نمی‌تواند سطحش را بالا ببرد، اوایل زندگی سختی را پشت سر گذاشته است و با رسیدن به اواسط دهه بیست زندگی‌اش، اوضاع بهتر نشده بود، چرا که او تنها بازیکن برج بود که نمی‌توانست سطحش را بالا ببرد و به همین دلیل لقب “بازیکن غیرقابل ارتقا” را به خود گرفت.

  با این حال، تمام بدبختی‌های او زمانی خوشایند می‌شوند که به “ایگوها” (Ego) – موجودات هوشمندی که می‌توانند به کاربران خود قدرت اعطا کنند، دسترسی پیدا می‌کند. یکی از این ایگوها، سلطان جهنم، لوسیفر، با نام مستعار “لو” است که به او قدرت مرگ می‌دهد. کیم گیگيو از طریق این ایگوها، سرانجام زندگی خود را به عنوان یک بازیکن برج آغاز می‌کند.

Kim Sehan (Return To Player)

Kim Sehan (Return To Player)
 • خالق(ها): ایندکس، سهون

 • ژانر: اکشن، فانتزی

 • سال انتشار: در حال انتشار

  سهان کیم، شخصیت اصلی مجموعه “بازگشت به بازیکن” تنها بازمانده‌ی تجربه‌ی اول بازی است. با این حال، او با قوی‌ترین، سریع‌ترین یا حتی ماهرترین بودن زنده نماند؛ سهان تنها اراده‌ی سرسختانه‌ای برای زنده ماندن در هر شرایطی داشت.

  با فرصتی برای تجربه‌ی دوباره بازی، سهان بیش از پیش مصمم است تا بازی را به هم بریزد و از آینده‌ای که تنها او تجربه کرده، جلوگیری کند. سهان با کشتن صورت فلکی، کاراس، توانایی “چشم کلاغ” را به دست می‌آورد و او را به صورت فلکی با منشأ تاریک تبدیل می‌کند: قدرتی که او با آن، خدایان را در بازی خودشان شکست خواهد داد.

Frankenstein (Noblesse)

Frankenstein (Noblesse)
 • خالق(ها): سون جه‌هو، لی گوانگ‌سو

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماوراءالطبیعه

 • سال انتشار: ۲۰۰۷-۲۰۱۹

  فرانکنشتاین شخصیت اصلی دوم (دوتراگونیست) مجموعه نوبلِس و دست راست شخصیت اصلی داستان، رایزل، است. فرانکنشتاین با وفاداری و فداکاری شدید نسبت به ارباب خود، هشتصد و بیست سال قبل و بعد از بیداری رایزل به او خدمت کرده است. فرانکنشتاین همان دیدگاه اربابش را در مورد محافظت از انسان‌ها دارد و به همین دلیل نسبت به خون‌آشام‌های اشراف‌زاده بسیار محتاط و بدبین است.

  همدردی او با انسان‌ها آنقدر زیاد است که برای به دست آوردن قدرت‌هایش، تنها بر روی خودش آزمایش انجام می‌دهد. این آزمایش‌ها منجر به ایجاد سلاح روحی او، نیزه تاریکی، شد که جزء مهمی از توانایی‌های اوست. فرانکنشتاین با وجود قدرت زیاد، تنها یک آرزو و هدف دارد: محافظت از ارباب و انسان‌ها در برابر قدرت‌های خون‌آشام‌های اشراف‌زاده، گرگینه‌ها و اتحادیه.

Jin Mu-Won (Legend Of The Northern Blade)

Jin Mu-Won (Legend Of The Northern Blade)
 • خالق(ها): ووژاک، هه مین

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی

 • سال انتشار: در حال انتشار

  جین مو-وون، رهبر نسل پنجم فرقه آسمانی شمالی، در این مجموعه با نام تیغه شمالی نیز شناخته می‌شود. مو-وون که شاهد مرگ پدرش به خاطر توطئه‌ای حیله‌گرانه بود که به ویرانی فرقه آسمانی شمالی ختم شد، مجبور می‌شود در خانه‌اش زندگی کند و هنرهای رزمی بیاموزد.

  او همچنین تنها فردی است که هنرهای رزمی رازآلود و تاریک «گردهم‌آیی ده هزار سایه» را تمرین می‌کند و در کنار هنرهای رزمی خود، از «گل برف» استفاده می‌کند، شمشیری ساخته شده از شهاب‌سنگی که مو-وون پیدا کرد و همچنین روحی تاریک و انتقام‌جو در آن وجود دارد. مو-وون پس از تقویت کامل مهارت‌هایش، به دنبال انتقام از همه کسانی می‌رود که مسئول سقوط فرقه آسمانی شمالی هستند.

Sung Jing-Woo ( Solo Leveling)

Sung Jing-Woo ( Solo Leveling)
 • خالق(ها): چوگونگ، جانگ سانگ-راک، دیسیپلز

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی

 • سال انتشار: ۲۰۱۸-۲۰۲۳

  سانگ جین-وو، شکارچی مشهور رده‌ E جهان، بیشتر دوران اولیه بزرگسالی خود را به عنوان یک شکارچی ضعیف گذراند که به سختی می‌توانست امرار معاش کند. زندگی او پس از حمله‌ای به سیاه‌چال که به اشتباه پیش رفت، تغییر چشمگیری می‌کند، زمانی که او تنها بازمانده‌ی این اکتشاف باقی می‌ماند.

  او به عنوان بازیکن سیستم انتخاب می‌شود، پاداشی که او را به ارث بردن قدرت‌ها و خاطرات پادشاه سایه می‌رساند. سانگ جین-وو با مهارت‌های تازه به دست آمده خود، خود را در مسیر تبدیل شدن به برترین شکارچی زمین می‌بیند.

 • نقد و بررسی فصل اول انیمه Solo Leveling

منبع: gamerant

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *