۰

راهنمای حل مشکل شکارچیانی که شکار نمی کنند در Manor Lords

راهنمای حل مشکل شکارچیانی که شکار نمی کنند در Manor Lords

راهنمای حل مشکل شکارچیانی که شکار نمی کنند در Manor Lords

در بازی Manor Lords، شما در نقش لرد ظاهر می‌شوید و کنترل امور دنیوی شهر را برعهده می‌گیرید و بر مدیریت منابعی مانند غذا و سوخت نظارت می‌کنید. در میان آن‌ها، گوشت نوعی غذای حیاتی است که می‌توان آن را از اردوگاه‌های شکار به دست آورد. با این حال، با پیشرفت در بازی، مشکلی شروع به پدیدار شدن می‌کند و ممکن است به دلیل اینکه شکارچیان شما به وظایف خود عمل نمی‌کنند، احساس سرخوردگی کنید. این می‌تواند یک مانع جدی باشد زیرا کمبود منابع غذایی می‌تواند باعث کند شدن پیشرفت شما شود. در اینجا چند راه حل احتمالی وجود دارد که می‌تواند شکارچی شما را به مسیر درست بازگرداند.

در بازی Manor Lords، شکار فعالیتی اساسی برای تأمین غذا و تهیه‌ی مواد اولیه‌ی ضروری برای شهرک شماست. با ساخت اردوگاه‌های شکار و اختصاص دادن کارگر برای شکار حیوانات وحشی در مناطق تعیین شده، می‌توانید منبعی ثابت از گوشت و پوست حیوانات را تضمین کنید.

در زمینه‌ی شکار، احتیاط لازم است. این شامل تعیین میزان مناسب شکار برای جلوگیری از کاهش جمعیت حیوانات و اطمینان از قرارگیری اردوگاه‌های شکار در مکان مناسب است. اگر همچنان متوجه شدید که شکارچیان شما بازدهی ندارند، چند راه حل در ادامه ذکر شده است که آن‌ها را به مسیر درست هدایت می‌کند.

تنظیم محدودیت شکار

 گاهی اوقات، اگر شکارچیان شما شکار نمی‌کنند، ممکن است به این دلیل باشد که شما یک محدودیت شکار تعیین کرده‌اید و آن‌ها با رسیدن به آن حد، متوقف شده‌اند. برای حل این مشکل، می‌توانید محدودیت شکار را در اردوگاه شکار خود افزایش دهید، تا بتوانند به شکار ادامه دهند.

راهنمای حل مشکل شکارچیانی که شکار نمی کنند در Manor Lords

راه حل های دیگر برای فعال نگه داشتن شکارچیان در Manor Lords

جابجا کردن اردوگاه های شکار:

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است شکارچیان شما به طور فعال شکار نکنند، موقعیت اردوگاه شکار شما باشد. حیوانات وحشی معمولاً در صورت قرار دادن اردوگاه‌های شکار در داخل مرز قرمز زیستگاهشان، از آن مناطق دور می‌شوند. برای جلوگیری از این، سعی کنید اردوگاه شکار خود را در خارج از مرز قرمز منطقه حیوانات وحشی قرار دهید تا حیوانات در نزدیکی و در دسترس باقی بمانند.

انبار برای فضای ذخیره سازی اضافی:

اطمینان از داشتن فضای کافی برای ذخیره کردن وسایلی که شکارچیان شما می آورند، ضروری است. اگر انبار موجود در اردوگاه شکار شما پر باشد، ممکن است شکارچیان شما دیگر آوردن وسایل را متوقف کنند. برای مقابله با این مشکل، یک انبار (Granary) در شهرک خود بسازید تا مواد غذایی را در آن ذخیره کنید.

بررسی وظایف شکارچیان:

دلیل دیگر این می‌تواند باشد که کارگران مرد به دلیل استخدام شدن در نیروهای نظامی شما، مشغول وظایف دفاعی هستند. برای اینکه آنها را دوباره به شکار برگردانید، باید به طور موقت نیروهای نظامی خود را منحل کنید.

اطمینان از اتصال اردوگاه به جاده:

اگر متوجه شدید که شکارچیان شما برای شکار بیرون نمی‌روند، ممکن است به این دلیل باشد که اردوگاه شکار شما به درستی به جاده متصل نیست. برای رفع این مشکل، باید جاده‌ای بسازید که اردوگاه شما را به شهرک‌تان وصل کند.

منبع: gamerant

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *