۰

خرید کانتینر دست دوم ارزان را از کجا انجام دهیم؟

در دنیای امروز که به گفته‌ی برخی از منابع، بیشتر از ۹۰ درصد از کالاهای تجاری جهان توسط کانتینرها جابجا می‌شود، خیلی اهمیت دارد که شما بتوانید یک کانتینر خوب و مناسب را برای حمل‌ونقل کالاهای خود انتخاب کنید. این انتخاب، زمانی مهم‌تر می‌شود که بخواهید آن را ارزان‌تر بخرید. برای همین، ما در این نوشته می‌خواهیم شرکتی را به شما معرفی کنیم که به‌خوبی می‌تواند در خرید کانتینر ارزان به شما کمک کند. مثلاً برای قیمت کانتینر ۲۰ فوت

برای این که بتوانید یک کانتینر ارزان را بخرید، همیشه نباید به سراغ خرید کانتینر نو و تازه بروید. بلکه می‌توانید از کانتینرهای دست دوم و کارکرده هم استفاده کنید و کالاهای خود را به به بهترین شکل به مقصد برسانید. بنابراین، یکی از راه‌های خرید یک کانتینر ارزان، این است که از کانتینر دست دوم و کارکرده استفاده کنید. مثلاً قیمت کانتینر دست دوم ۱۲ متری را از «سالیان کانتینر» بپرسید.

F:\Personal\01 Karneta\00 Projects\20- SalianContainer\06- SEO\00- رپورتاژها\Reportage-01-01.jpg

سالیان کانتینر | مرکز فروش و خرید کانتینر

در ایران، شرکت‌های گوناگونی را می‌توانید برای خدمات مربوط به کانتینر پیدا کنید، ولی هیچ کدام از آن‌ها نمی‌توانند «سالیان کانتینر» باشند و این را باید خود شما تجربه کنید. شرکت سالیان کانتینر (SalianContainer)، یک شرکت معتبر در ایران است که به‌طور تخصصی در زمینه‌ی خرید و فروش انواع کانتینرهای حمل و نقل (چه به‌صورت نو و چه کارکرده) فعالیت دارد. این شرکت دارای چهار شعبه‌ی مهم در استان‌های تهران، اصفهان، مشهد و بندرعباس است و می‌تواند خدمات خود را در سراسر ایران ارائه کند.

با چندین سال تجربه‌ای که در این شرکت وجود دارد، دستیابی به کانتینر نو یا کانتینر دست دوم ارزان و باکیفیت، هرگز کار سختی نیست. این شرکت می‌تواند همه‌ی انواع کانتینرها را برای شما فراهم کند؛ مانند:

 • خرید کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت
 • خرید کانتینر یخچالی
 • خرید کانتینر صادراتی
 • کانتینر ارتفاع بلند (کیوب) ۲۰ و ۴۰ فوت
 • کانتینر تانکری (مخزنی)
 • ایزوتانک و فلکسی تانک
 • کانتینر فلت رک (رک تخت)
 • کانتینر روباز (اپن تاپ)
 • کانتینر پهلو باز (اپن ساید)
 • قیمت کانتینر یخچالی
 • و…

F:\Personal\01 Karneta\00 Projects\20- SalianContainer\06- SEO\00- رپورتاژها\Reportage-01-02.jpg

چرا «سالیان کانتینر» را خرید کانتینر انتخاب کنیم؟

با توجه به کالاهای تجاری گوناگونی که برای حمل و نقل وجود دارد، خیلی مهم است که بدانیم چه نوع کانتینری را انتخاب کنیم که هم محموله‌ی ما را سالم به مقصد برساند و هم از نظر قیمت و کیفیت مناسب باشد. برای همین، ما در شرکت «سالیان کانتینر» با چندین سال تجربه‌ای که در این زمینه داریم، می‌توانیم بهترین نوع کانتینر را در اختیار شما بگذاریم.

ما چندین سال است که در زمینه‌ی خرید و فروش کانتینرهای نو و دست دوم فعالیت داریم و با توجه به داشتن چند شعبه در ایران، می‌توانیم این خدمت را در سراسر ایران به هر شخص یا شرکتی ارائه کنیم؛ به‌ویژه برای صادرات کالا به کشورهای دیگر. چند تا از ویژگی‌های مهم «سالیان کانتینر» را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

(۱) انتخاب انواع کانتینر

ما می‌توانیم هر نوع کانتینری را برای شما تهیه کنیم. چند نمونه از کانتینرها را در بالا بیان کردیم. اگرچه در حمل‌ونقل کالاها اغلب از کانتینرهای استاندارد ۲۰ و ۴۰ فوت یا کانتینر ارتفاع بلند (کیوب) ۲۰ و ۴۰ فوت استفاده می‌شود. چون اکثر کالاها، کالاهای خشک هستند که نیازی به تنظیم دما و تهویه هوا ندارند.

(۲) کانتینر ارزان و باکیفیت

برای استعلام قیمت انواع کانتینر با ما تماس بگیرید (مانند قیمت کانتینر ۴۰ فوت). شک نکنید که ما می‌توانید انواع کانتینر را با قیمت مناسب در هر جای ایران که باشید، برای شما تهیه کنیم. به‌ویژه اگر شما در بندر عباس باشید و در انتظار انتقال بار خود هستید.

(۳) کانتینر نو و کارکرده

همان طور که گفته شد، هیچ فرقی نمی‌کند که یک کانتینر نو یا یک کانتینر دست دوم را بخواهید. در هر صورت و برای تهیه هر کدام از انواع کانتینرها می‌توانید روی ما حساب کنید و از کارشناس‌های ما مشورت بگیرید.

(۴) چند مرکز در ایران

شرکت «سالیان کانتینر» دارای چهار شعبه‌ی مهم در تهران، اصفهان، مشهد و بندرعباس است تا بتواند به شما نزدیک‌تر باشد. مزیت داشتن چند شعبه در شهرهای گوناگون ایران، این است که همیشه در دسترس شما هستیم و هزینه ارسال کانتینر به محل مورد نظر شما به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.

.

==============================

.

همان طور که در ابتدا گفته شد، شما می‌توانید شرکت‌های گوناگونی را برای خرید کانتینر پیدا کنید؛ ولی آنچه که مهم است، این است که با شرکتی کار کنید که هم تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارد و هم بتواند خدمات بهتر و متنوع‌تری را به شما ارائه کند و بیشتر از دیگران بتواند در دسترس شما باشید. همه‌ی این ویژگی‌های مهم را می‌تواند در شرکت «سالیان کانتینر» پیدا کنید. فقط کافی است که با کارشناس‌های شرکت تماس بگیرید و از آن‌ها به‌صورت رایگان مشورت بگیرید.

همچنین، برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از انواع کانتینرهای قابل ارائه، نشانی شرکت، شماره‌های تماس، و… می‌توانید به وب‌سایت سالیان کانتینر به نشانی www.saliancontainer.com مراجعه کنید. برای خرید و استعلام قیمت کانتینر نو و دست دوم با ما ارتباط بگیرید.

رپورتاژ آگهی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *