۰

بازی Diablo 4 در گیم پس عرضه شد

بازی Diablo 4 ساخته‌ی کمپانی Blizzard Entertainment هم اکنون روی کنسول‌ها و کامپیوترهای دارای گیم‌پس در دسترس است. البته اگر کاربر سرویس Xbox Game Pass Core هستید، فعلا شانسی برای تجربه بازی ندارید.

بازی Diablo 4 در گیم پس

دیابلو ۴ شامل پنج کلاس شخصیت، دنیایی آزاد برای کاوش و جلوه‌های بصری خیره کننده‌ای است. با این حال، بازی با مشکلاتی نیز دست و پنجه نرم کرده است، که آخرین مورد آن مربوط به بروزرسان Season of the Construct می‌شود. با وجود این، تیم توسعه با اقداماتی نظیر راه‌اندازی اولین نسخه‌ی تست عمومی (Public Test Realm) در تاریخ دوم آوریل در صدد رفع مشکلات برآمده است.

این نسخه، تغییرات اعمال شده بر سیستم آیتم‌بندی و ساخت‌وساز بازی را پیش از عرضه‌ی Season 4 مورد آزمایش قرار خواهد داد. عرضه‌ی فصل چهارم نیز با هدف اختصاص زمان کافی برای اعمال بازخوردهای دریافت شده، به تعویق افتاده و در تاریخ ۱۲ اردیبهشت انجام خواهد شد. متاسفانه نسخه‌ی تست عمومی تنها برای کاربران کامپیوتر و از طریق BattleNet قابل دسترس است.

دیابلو ۴ برای ایک्स‌باکس وان، ایک्स‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر در دسترس است. می‌توانید نقد و بررسی ما از بازی اصلی را مطالعه کنید، اما به خاطر داشته باشید که از زمان عرضه، تغییرات زیادی در بازی اعمال شده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *