۰

بازی بعدی Bend Studio می‌تواند یک عنوان لایو سرویس باشد

بازی بعدی Bend Studio

بازی بعدی Bend Studio می‌تواند یک عنوان لایو سرویس باشد

استودیو Bend، سازنده بازی Days Gone و خالق فرنچایز Siphon Filter، در حال کار بر روی بازی پشت درهای بسته است که جهان اطلاعات کمی درباره آن دارد. در طول سال‌ها اطلاعاتی در قالب شایعات منتشر شده است، مانند این ادعا که عنوان در حال توسعه با موتور Decima Guerrilla ساخته می‌شود، اما تقریباً هیچ چیز مشخصی وجود ندارد.

اخیراً یک لیست شغلی به صورت آنلاین منتشر شد که ارجاعات زیادی به یک بازی خدمات زنده در حال توسعه در استودیو Bend داشت. یک جای خالی در استودیو برای مدیر پروژه اصلی وجود دارد و Bend از آنها می‌خواهد که در حوزه عناوین خدمات زنده تجربه داشته باشند.
بنابراین، Not Days Gone 2؟

بازی Days Gone در سال ۲۰۱۹ منتشر شد اما با استقبال بسیار مثبتی مواجه نشد. عنوان زامبی جهان باز با مشکلاتی روبرو بود – که Bend بیشتر در وصله‌های پس از عرضه به آن پرداخته بود – اما برای خراب کردن بازی کافی بود. صرف نظر از این، طرفداران این عنوان از آن زمان برای عنوان بعدی متضرر شده اند – اما به طور فزاینده ای آشکار می شود که این اتفاق نخواهد افتاد.

در سپتامبر ۲۰۲۳، استودیو Bend در رسانه‌های اجتماعی به Siphon Filter اشاره کرد، سریالی افسانه‌ای که از سال ۲۰۰۷ دیده نشده است – اما چیزی به حساب نمی‌آید.

در فهرست مشاغل اخیر که در صفحه مشاغل استودیو Bend ظاهر شد، نشانه هایی یافت شد که نشان می دهد بازی بعدی این استودیو یک عنوان خدمات آنلاین و زنده است. این یک توپ منحنی برای طرفداران خواهد بود، زیرا Bend هرگز به این قلمرو بازی وارد نشده است. شاید آنها در حال ساخت یک بازی بقای زامبی جهان باز هستند که در دنیای Days Gone اتفاق می افتد؟ اگر اینطور باشد، به آنها اجازه می دهم بپزند.

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *