۱

معرفی کامل سانگ جین وو در انیمه Solo Leveling

معرفی کامل سانگ جین وو در انیمه Solo Leveling

سانگ جین وو شخصیت اصلی داستان Solo Leveling است. او در ابتدا شکارچی ضعیف رتبه E بود، اما زمانی که به عنوان بازیکن سیستم انتخاب شد، فرصتی به دست آورد که قدرتش را بدون محدودیت افزایش دهد. در نتیجه، با استفاده از فرصت هایی که سیستم در اختیار او قرار داد، جین وو در نهایت به عنوان بزرگترین شکارچی بشریت و دومین پادشاه سایه به قدرت رسید.

معرفی کامل سانگ جین وو در انیمه Solo Leveling

ظاهر

جین وو، مرد جوانی با ظاهری زیبا و عضلانی، چشمان خاکستری، موهای مشکی و چهره ای با خطوط تیز است. زمانی که از قدرت های خود استفاده می کند یا عصبانی می شود، چشمانش به رنگ بنفش درخشانی در می آیند. او تقریباً همیشه لباس های تیره، به خصوص مشکی، می پوشد و پس از کشتن پادشاهان برای بار دوم، دستکشی مشکی به دست چپ خود می زند که در نبرد با آنتارس به شدت زخمی شده بود.

قبل از اینکه به عنوان بازیکن سیستم انتخاب شود، جین وو مرد جوانی کوتاه و لاغر با موهایی به اندازه ای بلند بود که گوش هایش را کاملاً بپوشاند. صورت او نیز بسیار پسرانه بود که حتی از خواهر کوچکترش جیناه هم جوان تر به نظر می رسید و معمولاً لباسی ساده با هودی آبی و شلوار جین می پوشید.

شخصیت

جین وو فردی فروتن و خیرخواه است که عمیقاً به خانواده اش اهمیت می دهد و عطش شدیدی برای قدرت دارد. در نتیجه، او بسیار به خواهر و مادرش نزدیک است و به ندرت فرصتی برای قوی تر شدن را از دست می دهد.

لازم به ذکر است که با وجود اینکه جین وو قوی ترین شکارچی جهان است، اما فردی مغرور نیست و شخصاً مودب و خوش برخورد است. او همچنین تمایلی به خواسته های مادی ندارد و می تواند بسیار فداکار باشد، همانطور که وقتی بدون فکر به جزیره ججو سفر کرد تا جان دیگر شکارچیان رده S کره ای را از مرگ حتمی نجات دهد، نشان داد. با این حال، در نبرد، او بی رحم است، زیرا دشمنان خود را بدون تبعیض قتل عام می کند و حتی تا حدی تحقیرآمیز عمل می کند، همانطور که وقتی پادشاه مورچه را با لقب “حشره ای بی مصرف” صدا کرد و معمار را به خاطر نقص هایی که در طراحی سیستم خود ساخته بود مسخره کرد.

پیوند عمیق او با خانواده اش نیز باعث می شود که او نسبت به هر کسی که جرات آزار رساندن به آنها را داشته باشد، کاملاً بی رحم باشد، همانطور که وقتی کل قبیله گروکار را به دلیل تلاش برای کشتن جیناه قتل عام کرد و هوانگ دونگ سو را به دلیل شکنجه دادن جینهو وحشیانه به قتل رساند، نشان داد.

برعکس، زمانی که ضعیف بود، جین وو به دلیل ناتوانی خود به عنوان یک شکارچی و وضعیت دشوار خانوادگی اش بسیار ترسو و ناامن بود. اگرچه او عمیقاً به خانواده اش اهمیت می داد و سال ها با به خطر انداختن جان خود در حملات برای آنها زندگی می کرد، اما از شرایط خود مخفیانه خجالت می کشید، همانطور که در دروغ گفتن به جو هی درباره اینکه چرا شغل شکارچی را انتخاب کرده بود، نشان داد.

معرفی کامل سانگ جین وو در انیمه Solo Leveling

توانایی ها

به عنوان جانشین پادشاه سایه، جین وو قوی ترین شکارچی جهان و یکی از قدرتمندترین افراد موجود است.

 • قدرت عظیم: به عنوان دومین پادشاه سایه، جین وو از قدرت بدنی فوق العاده ای برخوردار است. حتی قبل از به دست آوردن قدرت واقعی خود، به قدری قوی بود که بتواند با دست خالی سوراخی بزرگ در صورت مجسمه خدا ایجاد کند و توماس آندره، یکی از پنج شکارچی سطح ملی را تا مرز مرگ کتک بزند. پس از زنده شدن توسط آشبورن و دریافت کامل قدرت او، قدرت جین وو به حدی افزایش یافت که توانست حملات پادشاه یخ را با یک دست به راحتی دفع کند، راکان را در چهار ضربه بکشد و حتی با آنتارس، قدیمی ترین و قدرتمندترین پادشاه از بین نه پادشاه، به طور برابر مبارزه کند.
 • دوام فوق العاده: جین وو در برابر آسیب های فیزیکی فوق العاده مقاوم است. وقتی پادشاه مورچه به صورت او مشت زد، عملاً آسیبی ندید و فقط یک خراش کوچک روی لبش ایجاد شد.
 • سرعت فوق العاده: جین وو فوق العاده سریع است و می تواند با سرعتی حرکت کند که اکثر حریفان قادر به ردیابی حرکات او نیستند. او به اندازه کافی چابک بود که در طول دومین رویارویی خود با حملات پادشاه یخ همگام شود و پس از به دست آوردن قدرت واقعی خود، توانست با چنان سرعتی به پادشاه وحش حمله کند که تا زمانی که جین وو یکی از پاهای او را قطع نکرد، متوجه حمله خود نشد. گفته می شود حرکات او شبیه به چا هائه-این است که در سراسر کره به خاطر سرعت فوق العاده اش مشهور است.
 • رزمی کار ماهر: جین وو در مبارزه با خنجر فوق العاده ماهر است. به عنوان گواه این موضوع، او علیرغم اینکه پادشاه یخ تجسم روح معنوی خود را فعال کرده بود و تجربه زیادی در استفاده از سلاح های خود داشت، توانست از حملات پادشاه یخ دفاع کند و به آنها پاسخ دهد و احتمالاً می توانست ضربه نهایی را نیز وارد کند. اگر راکان از پشت به او حمله نمی کرد. همچنین لازم به ذکر است که جین وو حتی اگر در مبارزات تن به تن تخصص ندارد، به تنهایی قادر به انجام آن است، همانطور که در طول مبارزه کوتاه خود با معمار در سیاه چال دوتایی با مشت های خود به حملات وحشیانه معمار پاسخ داد و بعداً توماس آندره را فقط با دست خالی خود شکست داد.
 • عامل شفابخشی بازسازی کننده: جین وو می تواند جراحات خود را با سرعتی بسیار بیشتر از انسان های معمولی التیام بخشد. توانایی های شفا دهنده او نیز هنگام خواب به طور تصاعدی افزایش می یابد.
 • بی پیری: به عنوان اثر جانبی به ارث بردن قدرت های آشبورن، جین وو دیگر به طور طبیعی پیر نمی شود و باید به طور آگاهانه بدن خود را تغییر دهد تا به سن دلخواه خود برسد. در نتیجه، در پایان ، او فقط در دهه سی زندگی خود به نظر می رسد، در حالی که در واقع بیش از ۸۰ سال است که زنده است.
 • رشد شتابزده: شگفت انگیزترین توانایی جین وو سرعت رشد انفجاری او است، قدرتی بی نظیر در جهان. او نه تنها با هر نبرد قوی تر می شود، بلکه با هر پیروزی که به دست می آورد، قدرت عظیمی را نیز دریافت می کند. در نتیجه، فقط چند ماه آموزش فشرده طول کشید تا او به قوی ترین شکارچی در آسیا تبدیل شود.
 • ایجاد زره: جین وو با متمرکز کردن قدرت های خود در اطراف خود می تواند لایه ای از زره بلک جت را روی بدن خود ایجاد کند.
 • دستکاری حافظه: جین وو می تواند با ایجاد تماس فیزیکی تا حدی خاطرات انسان های دیگر را دستکاری کند. تا کنون، او نشان داده است که می تواند خاطرات خاصی را از ذهن آنها پاک کند، خاطرات آنها از جدول زمانی اصلی را به آنها بدهد و به آنها اجازه دهد تا خاطرات خود را ببینند، همانطور که با وو جین چول انجام داد تا او را از وجود حاکمان و پادشاهان آگاه کند.
 • هیپنوتیزم: جین وو با چنگ زدن انگشتان خود می تواند افراد را هیپنوتیزم کند تا از دستورات او پیروی کنند، همانطور که زمانی که کیم چول را هیپنوتیزم کرد تا او را رها کند و زمانی که در جدول زمانی جدید با هم روبرو شدند به فردی بهتر تبدیل شود. با این حال، از آنجایی که او فقط یک بار از این توانایی استفاده کرده است، محدودیت های آن ناشناخته باقی مانده است.
 • موجودی نامحدود: به عنوان بازیکن سیستم، جین وو می تواند تعداد نامحدودی از آیتم ها را در موجودی خود ذخیره کند و هر تعداد از آن آیتم ها را برای استفاده خود در هر زمان و هر کجا که می خواهد استخراج کند.
 • تسلط به زبان هیولا: جین وو می تواند زبان هیولا را صحبت کند و بفهمد، که از آن برای برقراری ارتباط با سربازان سایه خود و هیولاهای دشمن استفاده می کند.
 • اراده تسلیم ناپذیر: جین وو به دلیل رابطه عاشقانه با خانواده اش و میل شدید به قوی شدن برای آنها، از سطح فوق العاده ای از اراده برخوردار است. او حتی قبل از اینکه بازیکن سیستم شود، این ویژگی را نشان داده بود، همانطور که مشخص شد او چهار سال در حملات سیاه چال شرکت می کرد تا از نظر مالی هم خواهر و هم مادرش را حمایت کند، حتی اگر در هر حمله ای که انجام می داد، تقریباً جان خود را از دست می داد. عزم راسخ جین وو برای به خطر انداختن مداوم جان خود برای رفاه خانواده اش در نهایت دلیل انتخاب او به عنوان جانشین توسط آشبورن بود، زیرا او می دانست که جین وو هرگز مبارزه برای خانواده اش را رها نخواهد کرد، مهم نیست که چقدر شانس علیه او باشد.
معرفی کامل سانگ جین وو در انیمه Solo Leveling

مهارت ها:

 • نامرئی: جین وو می تواند با محیط اطراف خود استتار شده و تمام نشانه های حضور خود را پنهان کند، در واقع خود را هم از نظر فیزیکی و هم جادویی نامرئی کند.
 • وحشت خون: جین وو می تواند به طور جادویی هدف را تسلیم خود کند.
 • جیوه: جین وو به مدت کوتاهی می تواند سرعت خود را ۳۰% افزایش دهد.
 • مثله کردن: جین وو با خنجرهای خود هدف را تکه تکه می کند.
 • حمله خنجری: جین وو با خنجرهای خود از همه جهات به هدف حمله می کند.
 • اقتدار حاکم: جین وو قادر است اشیاء را از طریق دورجنبشی حرکت دهد و کنترل کند. او همچنین می تواند از این توانایی بر روی هوای اطراف خود استفاده کند، که به او امکان می دهد هنگام سقوط حرکت کند و از حملات فرار کند.
 • ترس اژدها: جین وو قادر است فریادی آغشته به مانا از روح خود رها کند که هر فرد ضعیف تر از خود را به حالت ناامیدی شدید و وحشت سوق دهد.
 • استخراج سایه: جین وو می تواند سایه ها را از اجساد دشمنان خود استخراج کند و آنها را به ارتش خود اضافه کند.
 • حفظ سایه: جین وو می تواند سایه های خود را در انباری نگهداری کند و با درک حواس آنها را کنترل کند.
 • مبادله سایه: جین وو می تواند از سایه ها به عنوان دروازه ای برای سفر به مسافت های دور در یک لحظه استفاده کند.
 • حوزه فرمانروای: جین وو می تواند در مبارزه قدرت تمام سایه های فعال خود را ۵۰% افزایش دهد.
برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Pari گفت:

  مانهوا سولو لولینگ مانهوای مورد علاقه من بود و الان تبدیل به انیمه شده از توضیحاتتون درباره شخصیت اصلی یعنی سونگ جین وو ممنونم و باید تایید کنم که تمامش درست بود و وقتی این مطالب رو میخوندم تمام صحنه های مانهواش از جلوی چشمام گذشت و واقعا ترقیبم کرد که برم و دوباره بخونمش الان حتی با اینکه پنج بار تاحالا خوندمش ولی بازم انیمش رو نگاه میکنم تا ببینم با انیمه اش چکار کردند و به اندازه مانهواش خوب به تصویر کشیدندش یا نه در کل این مطالب کاملا مفیدی برای من که مانهوای مورد علاقم سولو لولینگ هست بود
  امیدوارم این مطالب برای بقیه هم به اندازه من مهم باشه