تعداد بازیکنان Helldivers 2 از ۱۱۹۰۰۰ همزمان در Steam عبور کرد

بازی Helldivers 2 مطمئناً در ابتدای راه‌اندازی امیدوارکننده به نظر می‌رسید، اما سطح موفقیتی که در همان لحظه از آن برخوردار بود، کمی شگفت‌انگیز بود. پس از انتشار، بازی شوتر سوم شخص co-op با بیش از ۸۱۰۰۰ بازیکن همزمان بر روی پلتفرم، به بزرگترین راه اندازی سونی در استیم تا به امروز تبدیل شد – بالاتر از قله های تمام دوران مگاتون ها مانند God of War، Marvel’s Spider-Man Remastered. و Horizon Zeo Dawn – و این تعداد از آن زمان به بالا رفتن ادامه داده است.

تعداد بازیکنان Helldivers 2

در زمان نگارش مقاله، طبق گفته SteamDB، بیشترین تعداد بازیکنان Helldivers 2 در Steam به ۱۱۹۰۴۰ بازیکن می‌رسد. در حال حاضر، این بازی توسط بازیکنان بیشتری نسبت به Call of Duty، Grand Theft Auto 5، Team Fortress 2، و Granblue Fantasy: Relink که اخیراً منتشر شده است، بازی می‌کند، که راه‌اندازی چشمگیری داشته است. علاوه بر این، Helldivers 2 همچنین اولین بازی منتشر شده توسط سونی است که از ۱۰۰۰۰۰ بازیکن همزمان در استیم عبور می کند.

استودیوی بازی سازی Arrowhead اخیراً برای Helldivers 2 برای رفع برخی از مشکلات مهم تر راه اندازی آن، از جمله خرابی ها و مچ میکینگ ها، اصلاحیه ای فوری منتشر کرده است. توسعه‌دهنده همچنین قصد دارد محتوای رایگان پس از راه‌اندازی را برای مدتی در قالب بیوم‌ها، دشمنان، اهداف و به‌روزرسانی‌های داستانی جدید منتشر کند.

Helldivers 2 برای PS5 و PC در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *