۰

علت ديده نشدن پيامک تبليغاتی چيست؟

علت ديده نشدن پيامک تبليغاتی چيست؟

شاید فکر کنید مشتریان و کاربران شما پیامک های تبلیغاتی شما را نادیده می گیرند یا اصلا پیامک را باز نمی کنند. باید بدانید ارسال پیامک های تبلیغاتی از شبکه ها یا کانال های معتبر اثربخشی آن را بیشتر می کنند و موجب می شوند مشتری یا مخاطب پیام شما را بخواند.

دلیل های زیادی وجود دارد که افراد پیامک های تبلیغاتی شما را نادیده می گیرند و اگر شما هم فکر می کنید پیامک های تبلیغاتی شما باز نمی شود و نادیده گرفته می شود باید علت آن را پیدا کنید و راه حلی برای این مسئله پیدا کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا دلایلی که موجب می شود مشتری و کاربر پیامک های تبلیغاتی شما را نادیده بگیرند را برای شما مطرح کنیم، تا شما در جلوگیری از تکرار این مسائل برای بهتر دیده شدن پیامک های تبلیغاتی کسب و کار خود استفاده کنید.

پیامک تبلیغاتی

تعداد زیاد پیامک برای مخاطبان خود ارسال می کنید

ارسال زیاد پیامک به صورت متوالی و پی در پی موجب بی توجهی و نادیده گرفتن پیامک های تبلیغاتی شما می شود. برای اینکه از ارسال پیامک تبلیغاتی بازخورد خوبی دریافت کنید و پیامک های شما خوانده شوند باید در فواصل زمانی پیامک ارسال کنید و هدف از ارسال پیامک را برای مشتری مطرح کنید.

همچنین در برخی موارد ممکن ست دچار محدودیت ارسال پیامک تبلیغاتی از سیم کارت شوید که راه حل های آن در

ارسال پیامک را هدفمند انجام نمی دهید.

برای اینکه ارسال پیامک تبلیغاتی بازدهی خوبی داشته باشد باید پیامک را مرتبط با نیازها و علایق افراد به صورت هدفمند ارسال کنید. شما باید با مشخص کردن جامعه هدف خود پیامک را برای افرادی ارسال کنید که به پیامک های شما علاقمند یا نیازمند باشند در اینصورت فرد ترغیب می شود تا پیام تبلیغاتی شما را باز کند و بخواند.

برای اینکه بتوانید برای جامعه هدف پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و نتیجه خوبی دریافت کنید می توانید با ثبت نام در پنل اس ام اس و با استفاده از امکانات پنل پیامک برای جامعه هدف پیامک انبوه به صورت هدفمند ارسال کنید و بازخورد خوبی دریافت کنید.

پیامک تبلیغاتی

در زمان مناسب پیامک تبلیغاتی ارسال نمی کنید

یکی از مهم ترین رکن اساسی برای اینکه پیامک های کسب و کار شما دیده و خوانده شود این است در زمان مناسب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما باید قبل ارسال پیامک زمان ها و روزهای مناسب برای ارسال پیامک به افراد که دغدغه برای خواندن پیامک دارند را پیدا کنید تا بازخورد بهتری از ارسال پیامک تبلیغاتی دریافت کنید.

مثلا افراد شاغل در روزهای تعطیل و زمان های ۸ تا ۱۲صبح و ۵ تا ۹ شب زمان مناسبی برای دریافت پیامک و خواندن آن را دارند، در غیر اینصورت به دلیل مشغله کاری شاید زمانی برای دیدن پیامک شما نداشته باشند.

متن پیامک تنوع و شفافیت ندارد

ارسال پیامک های تکراری یا پیامک های طولانی موجب می شود فرد به پیامک تبلیغاتی شما توجه نکند. تنوع و وضوح و شفافیت و کوتاهی در متن پیامک موجب می شود فرد در کمترین زمان پیام شما را با علاقه بخواند و به آن توجه کند . شما می توانید با به کار بردن علائم و استیکرهای جالب علاقه بیشتری برای توجه به پیامک کسب و کارتان ایجاد کنید.

مشتری مدار نبودن در برخورد اول

ارسال پیامک هدفمند فرد را ترغیب می کند تا از خدمات و محصولات شما استفاده کند در مقابل اهمیت برخورد اول شما با مشتری به قدری ست که اگر برخورد بد باشد، هرچند محصولات و خدمات شما خاص باشند مشتری تمایلی برای استفاده و خرید محصولات و خدمات شما پیدا نمی کند و پیام شما را نادیده می گیرد.

یکی از این روش های هدفمند، ارسال پیامک منطقه ای می باشد که به شما اجازه می دهد با انتخاب منطقه از روی نقشه و یا با محدود کردن کد پستی، شروع به تبلیغات بر اساس منطقه نمایید.

پیامک تبلیغاتی

بنابراین سعی کنید در مشتری مداری درست عمل کنید تا افراد در برخورد اول با جلب رضایت از روند مشتری مداری شما ترغیبی برای دیدن پیامک های تبلیغاتی کسب و کار داشته باشند.

سخن آخر

در بازاریابی پیامکی باید به این نکات توجه کنید تا پیامک های تبلیغاتی موثر را برای کسب و کار خود ارسال کنید و موجب برندسازی و جذب مشتری بیشتر در کسب و کار خود گردید.

برای اینکه بتوانید در دیده شدن پیامک های تبلیغاتی موفق عمل کنید می توانید با خرید یک سامانه پیامکی از امکانات آن برای ارسال پیامک هدفمند در زمان های مناسب با متن های کاربردی برای کسب و کار خود اقدام کنید.

اگر شما هم قصد ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل پیامکی را دارید ما بهترین پنل اس ام اس را با قابلیت ها و ویژگی های فراوانی به شما معرفی می کنیم تا با ارسال پیامک هدفمند به صورت زمانبندی شده در دیده شدن پیامک های خود موفق عمل کنید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *