۰

آموزش پیدا کردن Postcard ها در بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

نوع دیگری از ماموریت ها در بازی Spider-Man: Miles Morales جمع آوری کارت پستال ها از سطع شهر است.

این بخش بعد از تمام کردن داستان بازی فعال میشود که شما میتوانید با مراجعه به آپارتمان خود آن ماموریت هارا فعال کنید ؛ اسم این ماموریت ها Memory Lane است.

مایلز بعد از بیدار شدن از خواب ، کارت پستالی از طرف مادرش که او را ترک کرده است پیدا میکند. آنچه در این کارت ها وجود دارد مجموعه ای از سرنخ ها است که شما را با یافتن مکان های مشخص شده در هر یک از کارت پستال از یک کارت پستال به کارت پستال دیگر هدایت می کند.

هر کارت پستال که پیدا می کنید با یک پیام همراه است و یک سرنخ از مکان کارت پستال بعدی؛ شما فقط می توانید آنها را به ترتیب خاصی دریافت کنید.

در زیر لیستی از مکان ها و راه حل های همه کارت پستال ها آورده شده است:

Upper West Side Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

با تهیه اولین کارت پستال در آپارتمان شما در هارلم ، کارت پستال Upper West Side باز می شود. سرنخ به موزه تاریخ طبیعی اشاره دارد:

“رو به پارک ، در حالی که جهان بر دوش شماست ، ما از سرنخ بعدی محافظت می کنیم.”

موزه تاریخ طبیعی را در گوشه پارک مرکزی در ضلع شرق میانه منطقه پیدا کنید. مسیر سرنخ را دنبال کرده و رو به پارک بروید ، و درست از موزه به گوشه خیابان نگاه کنید ، جایی که می توانید مجسمه ای از چندین مرد را پیدا کنید که یک کره عظیم را بلند کرده اند. کارت پستال را می توان در کنار آنها در کنار مرد پشتی پیدا کرد.

Midtown Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

با تهیه کارت پستال دوم در موزه تاریخ طبیعی قفل کارت پستال Midtown باز می شود. سرنخ به ساختمان Empire State در Midtown اشاره دارد:

“بالای Empie State ، یک جفت چشم کور پیدا خواهید کرد.”

به مرکز شهر و به سمت ساختمان بلند در این منطقه بروید و تا بالای آن پیش بروید تا یک سکوی مشاهده با ریل های محافظ بلند پیدا کنید. به گوشه شمال شرقی سکوی مشاهده بروید و چند پایه دو چشمی خالی پیدا کنید و به دنبال تابلو Out of order  بگردید. کارت پستال در زیر دوربین است.

Greenwich Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

کارت پستال گرینویچ با دریافت سومین کارت پستال در ساختمان امپایر استیت باز می شود. سرنخ به موزه هنر مدرن در گرینویچ اشاره دارد:

“فسیل مخفی شده را در میان مدرن ها پیدا کنید. فراموش نکنید که به بالا نگاه کنید!”

برای یافتن موزه به قسمت شمال غربی قسمت بالای گرینویچ در امتداد ساحل بروید. با نگاهی به تابلوی موجود در ساختمان ، به سمت چپ بالکن بالایی نگاه کنید و به سمت بالا سقف تار بزنید ، و یک فسیل پوسته بزرگ را مشاهده میکنید .به بالای فسیل بپرید تا بفهمید که کارت پستال کجا مخفی شده است.

Financial District Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

با دریافت کارت پستال چهارم در موزه هنرهای مدرن ، کارت پستال Financial District باز می شود. این نشانه به کلوپ شبانه و مکان موسیقی C.O.D.B.s در منطقه مالی اشاره دارد:

“در جایی که پول پادشاه است ، آهنگهای عالی را خواهید دید که در میان چراغ ها آویزان شده اند.”

به سمت جنوب در امتداد خیابان اصلی بروید تا به مکان موسیقی در پایه یک ساختمان بلند در گوشه خیابان برسید. در زیر تابلوی محل برگزاری ، به سمت راست درب یک پلکان کوچک زیر یک لامپ نگاه کنید. اگر روی چراغ قرار بگیرید ، کارت پستال را روی بلندگوی استریو که درست در سمت چپ نصب شده است ، خواهید یافت.

Chinatown Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

کارت پستال Chinatown با دریافت پنجمین کارت پستال در کلوپ شبانه C.O.D.B. باز می شود. سرنخ به مکانی به نام Lobster Bills در محله چینی ها اشاره دارد:

“در زیر Stuyvesant قرار دارد و هیولایی با وعده غذایی خوب زندگی می کند.”

برای یافتن خرچنگ غول پیکر و در گوشه خیابان به قسمت شرقی منطقه در امتداد ردیف ساختمانهای (+) شکل سفر کنید. کارت پستال در بالای خود خرچنگ غول پیکر ، روی دم آن قرار دارد که می توانید با کشیدن پشت آن به آن دسترسی پیدا کنید.

Upper East Side Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

کارت پستال Upper Eats Side با دریافت ششمین کارت پستال در Lobster Bills در محله چینی ها باز می شود. این سرنخ به مکانی به نام El Barrio در بالا شرق ساید اشاره دارد:

“هیچ نامه ای بدون توقف در دروازه وارد این قلعه هنری نمی شود.”

در قسمت شمالی منطقه به دنبال ساختمانی از نوع قلعه با شکل کوچکتر در میان آسمان خراش های بلند بروید و به سمت ضلع رو به شمال ساختمان بروید. در حالی که به تابلوی ال باریو نگاه می کنید ، متوجه دروازه بزرگ آهنی شده و یک صندوق پستی را که در قسمت جلوی دروازه قرار دارد بازرسی کنید تا کارت پستال را پیدا کنید.

Harlem Postcard

Rewards: 100 XP, 5 Activity Tokens

کارت پستال هارلم با بدست آوردن هفتمین کارت پستال در ال باریو در Upper East Side باز میشود . سرنخ به خانه C.J. Walker Park ، مکانی درست در شرق آپارتمان مایلز برمی گردد:

“زیر حلقه ای که پرواز را یاد گرفته اید ، سفر شما به پایان می رسد”

به هارلم برگردید و با مجسمه های بزرگ کره سنگی وارد پارک شوید. در کنار ، چند زمین بسکتبال وجود دارد ، به دنبال زمین جنوبی بگردید و از حلقه شرقی برای به دنبال آخرین سر نخ بگردید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *