۰

Naughty Dog روی چندین بازی تک‌نفره «جاه‌طلبانه، کاملا جدید» کار می‌کند

Naughty Dog اعلام کرده است که به طور رسمی توسعه بازی The Last of Us Online را کنسل کرده است و استودیو توضیح داده است که این تصمیم گرفته شده است تا بتواند بر روی ساخت تجربه‌های تک‌نفره مبتنی بر روایت که به آن معروف است تمرکز کند و جالب اینجاست که در حال حاضر بیش از یکی از این بازی ها در Naughty Dog در حال توسعه است.

همین موضوع توسط توسعه‌دهنده در پست وبلاگ رسمی که لغو The Last of Us Online را اعلام کرد تأیید شد. Naughty Dog نوشت: «ما بیش از یک بازی تک‌نفره جاه‌طلبانه و کاملاً جدید داریم که در اینجا در Naughty Dog در حال کار روی آن‌ها هستیم و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا زمانی که آماده شدیم اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در آینده خواهد آمد به اشتراک بگذاریم.»

نیل دراکمن، رئیس و مدیر خلاق استودیو، قبلاً در ژوئن سال گذشته تأیید کرده بود که پروژه تک‌نفره بعدی کارگردانی او وارد مرحله توسعه شده است.

Naughty Dog روی چندین بازی تک‌نفره «جاه‌طلبانه، کاملا جدید» کار می‌کند

اینکه این پروژه‌ها چه هستند، یا چند تا از آنها به طور همزمان در حال کار هستند، در حال حاضر همه حدس هستند و خود ناتی داگ احتمالاً در آینده نزدیک هیچ اطلاعیه‌ای در این زمینه نخواهد داد. گمانه زنی ها و شایعات وجود دارد. اخبار لو رفته بارها اصرار داشته است که The Last of Us Part 3 در حال توسعه است، در حالی که گمانه زنی هایی نیز در مورد IP جدید در دست ساخت وجود دارد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *