۰

تغییرات نقشه فورتنایت در چپتر ۵ سیزن ۱: قطارها، باس ها و موارد دیگر

به لطف نقشه جدید فورتنایت، دنیای جدیدی برای کشف در چپتر ۵ سیزن ۱ فورتنایت وجود دارد. در جزیره بتل رویال Fortnite، تعداد زیادی منطقه برای کاوش، راه‌های جدید برای حرکت در جهان و تهدیدات جدید دشمنان پیدا خواهید کرد. در اینجا همه تغییرات نقشه فورتنایت در چپتر ۵ سیزن ۱ قرار گرفته است.

تغییرات نقشه فورتنایت در چپتر 5 سیزن 1

نقشه جدید روندی را که شامل چندین منطقه از جمله مراتع، صحرا، جنگل و تاندرای یخ زده است، ادامه می دهد. مکان‌های نام‌گذاری‌شده جدیدی را می‌توان در هر یک از این مکان‌ها یافت، البته در کنار بسیاری از مکان‌های دیدنی کوچک‌تر که در نقشه ذکر نشده و فقط منتظر کشف شدن هستند.
برخی از مکان‌های دیدنی بازی (POI) عبارتند از Ritzy Riviera، یک اسکله تفریحی در غرب، Rebel’s Roost، یک عمارت در جنگل شمالی، دامنه تپه Hazy بر فراز یک دهکده آلپی، و هتل Grand Glacier.

مهم‌تر از همه، Reckless Railways نیز وجود دارد، که شایعه‌ای را تأیید می‌کند که این فصل شامل یک سیستم قطار کاربردی است، با خطوط راه‌آهن که در سراسر جزیره پخش می‌شوند و راه‌های جدیدی را برای حرکت در دنیا به شما معرفی می‌کنند. برای سفرهای خصوصی‌تر، شاسی‌بلند جدید Trailsmasher را نیز خواهید دید که در نقاطی در اطراف نقشه پارک شده است که گزینه‌ای عالی برای آفرود است.

تغییرات نقشه فورتنایت در چپتر 5 سیزن 1

NPC ها پس از مدت کوتاهی در بازی Fortnite OG به جزیره بازگشتند، و پنج نفر از آنها – Oscar، Nisha، Montague، Valeria، و پیتر گریفین از Family Guy- به عنوان باس هایی حضور دارند که مدال‌های Society اهدا می‌کنند. پوشندگان آنها یک سپر بازسازنده می پوشند اما در عوض  در معرض خطر بیشتری قرار میگرند چرا که روی نقشه علامت زده می شوند و همه می توانند آنها را مشاهده کنند.

تغییرات نقشه فورتنایت در چپتر 5 سیزن 1

همچنین FlowBerry، میوه‌ای جدید مصرفی که برای شما و هم تیمی‌های اطرافتان شیلد ها را پر می‌کند، تازه وارد جزیره شده است. آنها همچنین یک لحظه پرش با گرانش کم را فراهم می کنند، که آسیب سقوط را در حالی که فعال است خنثی می کند، بسیار شبیه به ماهی هاپ فلاپر.

مطمئناً رازهای زیادی برای کشف وجود دارد، از جمله مکان‌های همه گاوصندوق های این فصل که برخی از بهترین لوت های بازی را در خود جای داده‌اند.

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *