۰

تاریخ شروع فیلم برداری Black Panther 2

فاز چهار مارول در حالی که Black Widow ، Shang-Chi و Eternals مسلح و آماده برای اولین حضور خود در سال ۲۰۲۱ هستند. مارول همچنان در حال تعیین برنامه های تولید خود برای سال آینده است ، گزارش شده است که Black Panther 2 دریچه ای برای شروع فیلمبرداری در آتلانتا ، جورجیا پیدا کرده است.

به گفته هالیوود ریپورتر ،  تاریخ شروع تولید در جولای۲۰۲۱  (تیر۱۴۰۰)رو به جلو است. گفته می شود تولید آتلانتا حداقل شش ماه به طول می انجامد. مارول هنوز در مورد برنامه های این پروژه توضیحی نداده است و در این مرحله مشخص نیست که  برنامه برای یک پلنگ سیاه دیگر به دنبال مرگ دلخراش چادویک بوزمن در سه ماه پیش چیست.

در خبر جدید  Black Panther II نیز از یک تازه وارد احتمالی در بازیگران نام می برد.بازیگر Tenoch Huerta   Narcos: Mexicoدر حال مذاکره برای بازی در نقش یکی از شرور های فیلم است که در این فیلم لتیتیا رایت ، لوپیتا نیونگو ، وینستون دوک و آنجلا باست نیز بازی خواهند کرد.

از آنجایی که چادویک بوزمن در ماه آگوست پس از یک درگیری خصوصی چهار ساله با سرطان روده بزرگ درگذشت ، بازیگران و خدمه Black Panther به بحث در مورد گفتگوهای Black Panther 2 اشاره کردند. ماه گذشته لتیتیا رایت وقتی از وی خواسته شد که (خواهر کوچک تر T’Challa ، شوری) ، از او خواسته بودند درباره دنباله فیلم نطر دهد این را گفت:

ما هنوز در حال عزاداری چاد هستیم ، بنابراین چیزی نیست که من حتی بخواهم درباره آن فکر کنم. فکر انجام این کار بدون او عجیب است. ما در حال حاضر غمگین هستیم ، بنابراین سعی میکنم امیدوار باشم.

ازیگران تقریباً یک سال پس از مرگ Chadwick Boseman به نقش های خود بازمی گردند. با توجه به اینکه مارول و رایان کوگلر تصمیم گرفته اند با حماسه دیگری از واکاندان جلو بروند ، این تاریخ شروع به آنها فرصت کافی می دهد تا داستان جدیدی را که کوگلر در تلاش بوده بدون بوزمن کار کند ، دوباره تنظیم کنند. هفته گذشته ، ویکتوریا آلونسو ، مدیرعامل مارول ، به صراحت اعلام کرد که این استودیو قصد ندارد نسخه دیجیتالی چادویک بوزمن را در فیلم های آینده قرار دهد.

اطلاعت دیگری از زمان اکران و داستان فیلم موجود نیست اما به محض  انتشار آنها ما شمارو ازاخبار دنیای مارول با خبر میکنیم

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *