۰

شرکتهای تولید کننده انواع پمپ در ایران

پمپ‌های صنعتی کاربردی‌ترین انواع دستگاه‌هایی هستند که در صنایع مختلف برای انتقال مایعات و سیالات از آنها استفاده می‌شود. برای خرید هر یک از انواع پمپ‌های صنعتی پارامترهای متعددی را بررسی می‌کنند. یکی از نکات مهمی که برای خرید پمپ باید به آن توجه داشت، انتخاب برند است. اهمیت انتخاب بهترین شرکت تولیدکننده روی کیفیت و عملکرد پمپ تاثیر می‌گذارد. از این رو شما کاربران عزیز موظف هستید تا ابتدا با بهترین شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران آشنا شوید. البته لازم به ذکر است که الکتنو بزرگترین شرکت ارائه پمپ صنعتی است که شما می توانید هر پمپی را از آن تهیه کنید.

لیست شرکتهای تولید کننده انواع پمپ در ایران

در بسیاری از صنایع برای انتقال مایعات و سیالات بدون شک استفاده از پمپ الزامی است. چرا که در بسیاری از مواقع ما انسان‌ها توانایی جابجایی حجم وسیعی از سیالات و مایعات را نداریم. حال تنها انتخاب پمپ مورد نیاز با سیال و شرایط کاری کافی نیست. بلکه باید به شرکت‌های تولید کننده این پمپ‌های صنعتی نیز توجه داشته باشید. بدون شک شرکت‌های معتبر در طراحی و ساخت پمپ‌های خود دقت بیشتری دارند. چه بسا اینکه از تکنولوژی روز برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند. از طرفی پمپ‌های تولیدی شرکت‌های معتبر کشور دارای قیمت مقرون به صرفه هستند. از نکات مهم خرید پمپ‌های صنعتی توجه به شرکت تولید کننده آن است.

شما نیز با بررسی لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران بهترین و با سابقه‌ترین را انتخاب کنید. برای خرید نیز شرکت‌هایی انتخاب می‌شوند که پمپ‌های خود را با تکنولوژی روز طراحی نموده‌اند. همچنین در ساختار و طراحی پمپ‌ صنعتی الکتنو قابلیت‌های جدیدتر و نوآوری دیده می‌شود.

شرکت نوید سهند

از شرکت‌های با سابقه‌ای که در زمینه تولید انواع پمپ فعالیت می‌کند، می‌توان به شرکت نوید سهند تبریز اشاره داشت.‌ این مجموعه یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان پمپ در ایران است که بیش از ۲۰ سال سابقه دارد. هم اکنون پمپ‌های سانتریفیوژ و پمپ‌های فشار قوی این مجموعه با استقبال بالایی مواجه هستند. چرا که این دو پمپ به عنوان اولین پمپ‌های تولیدی این شرکت است که روز به روز با کیفیت بهتری به تولید می‌رسد.

البته شرکت نوید سهند خود به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان پمپ‌های سانتریفیوژ و فشار قوی در کشور است. نوید سهند با به کارگیری استانداردها و رعایت الزامات توانسته پمپ‌هایی با قدرت بسیار بالا را به تولید برساند. این مجموعه از تکنیک‌های تولیدی جدید، تکنولوژی روز، ماشین آلات پیشرفته و نوآوری در تولیدات خود استفاده می‌کند.

اگر قصد خرید پمپ صنعتی دارید بدون شک به دنبال لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران هستید. قطعاً که انتخاب بهترین شرکت‌های معتبر تولیدی پمپ در اولویت خرید شما عزیزان است.

شرکت تولیدی پمپیران

از شرکت‌های معتبری که در زمینه تولید انواع پمپ در کشور فعالیت دارد می‌توان به شرکت معتبر پمپیران اشاره کرد. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد. پمپیران هم اکنون یکی از شرکت‌های توسعه یافته و قدرتمندی است که در زمینه طراحی هیدرولیکی و طراحی مکانیکی انواع پمپ‌های صنعتی فعالیت دارد. این مجموعه با مجهز بودن به ماشین آلات پیشرفته روز دنیا و به کارگیری آخرین فناوری روز توانسته پمپ‌های با کیفیت عالی تولید کند.

کادر توانمند این مجموعه متخصصین کارشناسی ارشد و دکترایی هستند که تماماً از دانشگاه‌های معتبر کشور مدرک گرفته‌اند. این مجموعه در زمینه طراحی و شبیه‌سازی انواع پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی فعالیت می‌کند. البته مشتریان عزیز می‌توانند به درخواست خود سفارش طراحی انواع پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی را بدهند. همچنین از اقدامات مهم این مجموعه می‌توان به شبیه‌سازی و تحلیل عددی جریان پمپ اشاره داشت.

شرکت آسیا پمپ

شرکت آسیاب پمپ در لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران قرار دارد. این مجموعه یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های تولید کننده‌ای است که هم اکنون در اصفهان فعالیت دارد. آسیاب پمپ ایرانیان به عنوان بهترین تولید کننده پمپ‌های طبقاتی برای جلب رضایت مشتری از تکنولوژی روز برای طراحی محصولات خود استفاده می‌کند.

این مجموعه حتی در زمینه تولید پمپ‌های گریز از مرکز نیز فعالیت دارند. شرکت آسیاب پمپ موفقیت خود را مدیون نیروهای متخصص و توانمند است. همچنین از تکنولوژی روز برای ساخت انواع پمپ‌های صنعتی استفاده می‌کند. محصولات تولیدی این شرکت به سبب کیفیت بسیار عالی که دارند، هم اکنون در بازار خارجی نیز به فروش می‌رسند.

شرکت‌های معتبر پمپ‌های صنعتی ایران

به دنبال انتخاب بهترین پمپ باید به بررسی لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران بپردازید.

پمپ آبارا

شرکت تولید کننده پمپ صنعتی آبارا یکی از شرکت‌های معتبر در کشور است. این مجموعه در زمینه تولید انواع پمپ‌های تاسیساتی، صنعتی، خانگی، بوستر پمپ، پمپ‌های آتشنشانی، پمپ لجنکش و پمپ کفکش فعالیت دارد. جدا از اینکه پمپ‌های این مجموعه دارای کیفیت عالی هستند و شما از این کیفیت بهره می‌برید، می‌توان به مقرون به صرفه بودن قیمت تولیدات آن اشاره داشت. همچنین می‌توانید محصولات تولیدی این شرکت را با ضمانت و به همراه خدمات پس از فروش تهیه کنید.

این شرکت از سال ۱۳۷۳ در زمینه تولید انواع پمپ سرمایه‌گذاری کرد. محصولات این مجموعه در مدل‌های خانگی ۱۸ ماه گارانتی تعویض دارند. با به کارگیری استانداردهای جهانی توانسته پمپ‌های فوق العاده با کیفیت تولید کند.

تمامی تولیدات شرکت آبارا قیمت رقابتی دارند. چه بسا اینکه پمپ‌های شرکت آبارا در کل نقاط کشور به راحتی پیدا می‌شود. شرکت آبارا ایران با تکیه بر شرکت ابارا ژاپن توانست پمپ‌هایی فوق العاده با کیفیت طراحی کند.

آکام صنعت پایتخت

آکام صنعت پایتخت در لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران به عنوان بهترین تولید کننده شناخته می‌شود. این مجموعه به نام شرکت فلوپارس شهرت بسیار زیادی دارد. آکام صنعت پایتخت از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه هم اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان معتبر پمپ در کشور شهرت بسیار زیادی دارد. پمپ‌های طبقاتی این مجموعه از نظر ساختار و قدرت عملکرد بی‌رقیب هستند.

این مجموعه حتی در زمینه طراحی سیستم تاسیسات مکانیکی و پمپ‌های طبقاتی فعالیت می‌کند.‌ این مجموعه معتبر هم اکنون با متکی بر دانش روز و ماشین آلات به روز توانسته پمپ‌های فوق العاده با کیفیت به تولید برساند. از خدمات این شرکت می‌توان به طراحی، ساخت، فروش و همچنین نصب و تعمیرات انواع پمپ اشاره کرد.

نتیجه

پمپ‌ها را می‌توان به عنوان مهم‌ترین دستگاه‌هایی برشمرد که امروزه در بسیاری از صنایع به آنها نیاز است. با روی کار آمدن پمپ‌های صنعتی بدون شک انقلاب بزرگی در صنایع رخ داد. پمپ‌های صنعتی باعث تسهیل و سرعت فرایندهای صنعتی نظیر انتقال مایعات و سیالات می‌شوند. عملکرد پمپ در صورتی استاندارد است و طول عمر بالایی دارد که به راهنمای خرید آن توجه داشته باشید.

در هنگام خرید نیز به دنبال بهترین شرکت تولید کننده انواع پمپ در ایران خواهیم بود. پس با دسترسی به لیست شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ در ایران می‌توانید سوابق هر یک را بررسی کنید. به سطح استقبال محصولات این مجموعه در بازار نیز توجه داشته باشید. پس از بررسی سوابق و حتی نظرات کاربران در رابطه با این شرکت‌ها، بهترین شرکت تولید کننده و محصولات آن را انتخاب کنید.

حال نوبت آن است تا با مراجعه به یک مجموعه فروش قابل اعتماد به بهترین برندهای بازار دسترسی داشته باشید الکتنو بهترین شرکت توزیع کننده انواع پمپ در کشور است. در این مجموعه به تنوعی از انواع ‌پمپ‌های تولیدی بهترین شرکت‌های تولید کننده کشور دسترسی دارید.

رپورتاژ آگهی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *