۰

دستگاه ذخیره شماره موبایل چیست ؟

دستگاه ذخیره شماره موبایل چیست ؟

دستگاه ذخیره شماره موبایل یکی از دستاورد‌های جدید فناوری و تکنولوژی است که می‌تواند جایگزین بسیاری از روش‌های سنتی تبلیغات مثل کارت ویزیت شود. شما به‌واسطه این محصول می‌توانید در لحظه خطوط مشتری‌های خود را بگیرید و برای اهداف تبلیغاتی از آن‌ها استفاده کنید. این وسیله قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد و بسیار خوبی دارد که به شما در تبلیغات و بازاریابی به‌ سبکی نوین کمک خواهد کرد؛ از‌این‌روز بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها این روز‌ها ترجیح می‌دهند که از آن استفاده کنند و مشتری‌هایشان را از افزایش دهند.

images_1698918071_65436eb75c70b.jpg

آشنایی با دستگاه ذخیره شماره موبایل

برای اینکه با دستگاه‌های ذخیره خطوط تلفن همراه آشنا شوید، بگذارید ابتدا درباره مشکلات روش‌های قدیمی بازاریابی مثل تراکت یا کارت ویزیت صحبت کنیم. در آن زمان با ارائه تراکت یا کارت ویزیت، در اغلب موارد مشتری‌ها آن را به بیرون می‌انداختند و حتی نگاه نمی‌کردند؛ برخی که این کارت‌ها را نگه می‌داشتند نیز، بعد‌ازمدتی کاملا آن‌ها را از یاد می‌بردند و تمام تلاش برای جذب مشتری‌های جدید از بین می‌رفت. این نکته را نیز بهتر است بدانید که هزاران رقیب مانند شما در بازار هستند که نظر مشتری را به‌خود جلب می‌کنند؛ بنابراین تنها با یک کارت ویزیت ساده نمی‌توانستید او را تبدیل به مشتری دائمی و وفادار کنید؛ به‌همین‌دلیل کارت ویزیت‌ها و تراکت‌ها جای خود را به ابزار‌های جدید تبلیغاتی مانند دستگاه ذخیره شماره تلفن همراه دادند.

با این ابزار به‌راحتی می‌توانید در لحظه شماره تلفن مشتری‌های خود را بگیرید و در آینده برای آن‌ها پیام‌های تبلیغاتی بفرستید. شاید محصول شما به‌گونه‌ای نیست که افراد دائما و در بازه‌های زمانی کوتاه به آن نیاز پیدا کنند؛ بنابراین با یک‌بار خرید آن از شما، به‌طور کامل فروشگاه‌تان را از یاد خواهند برد؛ اما می‌توانید با استفاده از دستگاه ثبت شماره از این اتفاق جلوگیری کنید.

اطلاع‌رسانی درباره خدمات و کسب‌و‌کار یکی از کار‌های مهمی است که صاحبین مشاغل باید برای مشتریانشان انجام دهند؛ اما متأسفانه راهکار‌های قدیمی به‌هیچ‌وجه برای این کار مناسب نیستند. شما نمی‌توانید تنها با یک تراکت ساده تمام افراد را از یک اتفاق باخبر کنید؛ چون شاید آن‌ها در شهر دیگری زندگی کنند یا منطقه محل زندگی‌شان از فروشگاه‌تان دورتر باشد؛ بنابراین امکان ارسال تراکت را برای آن‌ها نخواهد داشت، اما دستگاه‌هایی که گفتیم، این کار را به‌خوبی انجام می‌دهند.

images_1698918071_65436eb765dec.jpg

کاربرد‌های دستگاه ذخیره شماره موبایل

در ادامه لیستی از مهم‌ترین کاربرد‌های دستگاه ثبت شماره می‌آوریم و درباره آن‌ها توضیح می‌دهیم. هر یک از این کاربرد‌ها صاحبین مشاغل را ترغیب می‌کنند که آن را تهیه و از امکانات بی‌نظیرش برای اطلاع‌رسانی و فروش بیشتر استفاده کنند.

ذخیره خطوط

اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربرد این ابزار ذخیره خطوط است؛ در واقع به‌محض اینکه خطوط افراد را دریافت کردید، به آن‌ها دسترسی خواهید داشت؛ ازاین‌رو می‌توانید جشنواره‌ها، تخفیف‌ها و … را به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید تا دوباره به فروشگاه‌تان بیایند و تبدیل به طرفدار پروپاقرص محصولاتتان شوند.

ارسال پیام خوش‌آمد‌گویی

بلافاصله بعدازاینکه خطوط گوشی را دریافت کردید، این ابزار اقدام به ارسال پیام خوش‌آمدگویی برای فرد مقابل می‌کنند. این پیام از طریق پیامک یا واتساپ ارسال خواهد شد. با این کار تأثیر مثبتی روی نظر مردم نسبت به خود و کسب‌و‌کارتان می‌گذارید و آن‌ها تمایل بیشتری برای مراجعه در دفعات بعدی به فروشگاه‌تان خواهند داشت.

ارسال پیام انبوه

آیا می‌خواهید تعداد زیادی از مشتری‌ها یا همه آن‌ها را از یک اتفاق خاص باخبر کنید؟ مثلا جشنواره‌ای پیش‌رو دارید یا تخفیف جدیدی روی محصولات اعمال کرده‌اید؟ شما می‌توانید اخبار را از طریق دستگاه ذخیره شماره به گوش افراد برسانید. به‌واسطه این ابزار می‌توانید یک متن یا فایل صوتی را برای گروهی از افراد از طریق پیامک یا واتساپ ارسال کنید.

images_1698918071_65436eb76c6bc.jpg

دریافت پیامک

یکی از قابلیت‌هایی که در تعداد محدودی از این وسایل وجود دارد، امکان دریافت پیامک است. در واقع افراد می‌توانند برای شما اقدام به ارسال محتوای خاصی کنند و پاسختان را دهند. این قطعا به جلب نظر مردم و فرآیند تبدیل‌کردنشان به طرفدار پروپاقرص محصولاتتان کمک خواهد کرد.

ارسال منطقه‌ای

آیا می‌خواهید مردم یک منطقه را از یک خبر خاص آگاه کنید؟ مثلا شاید یک تخفیف خاص فقط برای یک منطقه اعمال کرده‌اید یا می‌خواهید فروشگاه خود را جدیدا به آنجا ببرید؛ در این صورت کافیست تا از این امکان بهره ببرید. با این قابلیت برای مردم یک منطقه محتوایی متنی یا صوتی را ارسال خواهید کرد تا آن‌ها از خدماتتان آگاه شوند.

گروه‌بندی مشتری‌ها

یکی از بهترین قابلیت‌های دستگاه ذخیره شماره، گروه‌بندی مشتری‌هاست. شاید محصولات مختلفی بفروشید که قاعدتا مشتری‌های آن‌ها با یکدیگر متفاوت هستند؛ بنابراین کافیست آن‌ها را از طریق این وسیله گروه‌بندی کنید تا در آینده دقیقا بدانید که کدام شماره‌ها مخصوص چه افرادی هستند و در بازه‌های زمانی مختلف باید برایشان محتوای تبلیغاتی بفرستید.

نظرسنجی

آیا می‌خواهید بدانید که نظر مردم درباره شما، کسب‌و‌کار و خدماتتان چیست؟ کافیست یک نظرسنجی ایجاد کرده و برای مردم بفرستید تا نظر آن‌ها را در مورد خود جویا شوید.

تبریک تولد

با قابلیت ثبت تاریخ تولید در دستگاه ذخیره شماره، در روز‌های خوب زندگی مشتری‌های خود در کنار آن‌ها خواهید بود. قطعا یک تبریک ساده می‌تواند تأثیر مثبت زیادی روی برخی بگذارد و باعث شود دائما به فروشگاه‌ شما بیایند.

آیا دستگاه ذخیره شماره می‌تواند جای تبلیغات سنتی را بگیرد؟

قطعا بله، این ابزار هم‌اکنون نیز جایگزینی مناسب برای این سبک از تبلیغات شده است. اگر به فروشگاه‌های بزرگ عرضه‌کننده محصولات مختلف بروید، خواهید دانست که این دستگاه‌ها جزو پرفروش‌ترین محصول‌ها هستند. قابلیت‌های انواع دستگاه ثبت شماره به‌گونه‌ایست که افراد را ترغیب به خرید و استفاده می‌کنند.

images_1698918071_65436eb773019.jpg

جمع‌بندی

دستگاه ذخیره شماره این روز‌ها توانسته تبدیل به یار و یاور بسیاری از صاحبین کسب‌و‌کار‌ها برای تبلیغات شود. بدون‌شک اگر از‌ این‌ روش استفاده کنید، نیاز کمی به‌روش‌های دیگر برای جذب خواهید داشت؛ چون همین راهکار ساده می‌تواند دائما شما را به یاد مشتری‌های شما بیندازد تا آن‌ها برای دریافت خدمات به فروشگاه‌ شما مراجعه کنند و در نهایت فروش بیشتری را برای شما به‌ ارمغان بیاورند. پیشنهاد می‌دهیم این ابزار را از مراکز معتبر و حرفه‌ای بخرید تا از بیشترین قابلیت‌ها و امکانات آن‌ها بهره‌مند شوید.

دستگاه ذخیره شماره امین یکی از بهترین محصولات بازار است که می‌توانید نیاز خود را به‌ هر نوع محصول مشابه از بین ببرید. تمام ویژگی‌هایی که در طول این مطلب گفتیم، درباره این محصول صدق می‌کنند.

رپورتاژ آگهی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *