۰

پرفروش ترین بازی های تاریخ

پرفروش ترین بازی های تاریخ

با توجه به اینکه بازی‌ها یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌های سرگرمی هستند، ممکن است اغلب فکر کنید که کدام بازی‌ها بیشترین درآمد را داشته‌اند. ده ها عنوان از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرده اند و حتی تعداد بیشتری هر روز به این لیست می پیوندند. به هر حال، امروز، ما تمرکز خود را بر روی ۵ بازی ویدیویی پرفروش تمام دوران متمرکز کرده ایم. پرفروش ترین بازی های ویدیویی تمام دوران ، قبل از اینکه بخواهیم به این موضوع بپردازیم که کدام بازی‌ها بیشترین فروش را داشته‌اند، آیا حدس می‌زنید که چه بازی‌هایی می‌توانند باشند؟ اگر چنین است، پس از خواندن بازی‌هایی که فکر می‌کنید پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی هستند، نظر خود را اعلام کنید.

پرفروش ترین بازی های تاریخ

۵- بازی PUBG فروش ۷۵ میلیون نسخه

به سختی می توان باور کرد که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر از ۷۵ میلیون نسخه فروش فراتر رفته است، به خصوص با توجه به اینکه تب بتل رویال چقدر اخیر بوده است. از زمان انتشار در سال ۲۰۱۷، PUBG منفجر شده است، و به حق یکی از رضایت بخش ترین بازی های تیراندازی چند نفره در حال حاضر است.با زمین‌های متمایز، تصاویری زیبا، و تفنگ‌های فراوان، PUBG به راحتی در میان بهترین بازی‌هایی است که می‌توان در هر زمانی در طول روز آن را انتخاب کرد. به همین دلیل است که این بازی پرفروش ترین بازی بتل رویال است که تا به حال ساخته شده است. اما بیایید صادق باشیم اگر Fortnite رایگان نبود، احتمالاً رکورد PUBG را شکست.

پرفروش ترین بازی های تاریخ

۴- بازی Wii Sports فروش ۸۲.۹ میلیون نسخه

علیرغم اینکه مجموعه ای ساده از مینی بازی های ورزشی است، اما Wii Sports با فروش بیش از ۸۲.۹ میلیون نسخه، نام خود را به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های ویدیویی در تاریخ تثبیت کرده است. وقتی Wii Sports منتشر شد، قلب بسیاری را در سراسر جهان تسخیر کرد و نحوه تعامل مردم با بازی‌ها را متحول کرد. با قابلیت دسترسی و کنترل‌های حرکتی نوآورانه خود، میراثی منحصر به فرد و ماندگار در صنعت بازی ایجاد کرد. این بازی را به خانه های میلیون ها نفر آورد و هم برای تازه واردان و هم برای گیمرهای باتجربه جذاب بود. Wii Sports فقط یک بازی پرفروش نیست. این یک پدیده فرهنگی است که نحوه تفکر ما در مورد بازی های ویدیویی را بازتعریف کرد و آن را به یک کلاسیک تبدیل کرد که برای نسل های آینده به یادگار خواهد ماند.

پرفروش ترین بازی های تاریخ

۳- بازی GTA V فروش ۱۸۵ میلیون نسخه

موقعیت پرفروش GTA V به عنوان یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی در تمام دوران را می‌توان به ترکیب خیره‌کننده دنیای باز همه‌جانبه، یک داستان متقاعدکننده، یک جامعه آنلاین پررونق و پشتیبانی مداوم از سوی توسعه‌دهنده نسبت داد. این عوامل به محبوبیت پایدار بازی کمک کرده است. با بیش از ۱۸۵ میلیون نسخه فروخته شده، GTA V به عنوان شاهدی بر توانایی Rockstar Games برای ایجاد یک تجربه سرگرم کننده است که از نسل ها فراتر می رود و بازیکنان را برای بازگشت بیشتر نگه می دارد.حالت چند نفره آن نیز موفقیت بزرگی بوده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا دنیای وسیع آن را با دوستان خود کاوش کنند و دزدی های هوشمندانه ای انجام دهند که قلب شما را به تپش می اندازد. جریان مداوم محتوا نیز در تازه نگه داشتن بازی و جذب طرفداران جدید به طور منظم نقش دارد.

پرفروش ترین بازی های تاریخ

۲- بازی Minecraft فروش ۳۰۰ میلیون نسخه

عنوان Minecraft در طول سال‌ها طرفدارانی پیدا کرده است. بزرگسالان، کودکان، نوجوانان، هیچ جمعیتی وجود ندارد که Minecraft نتوانسته باشد املا کند. Mojang در سال ۲۰۲۳ اعلام کرد که Minecraft بیش از ۳۰۰ میلیون نسخه فروخته است و با به‌روزرسانی‌ها و بسط‌های جدید که اغلب اضافه می‌شوند، این تعداد فقط افزایش می‌یابد.

پرفروش ترین بازی های تاریخ

۱- بازی Tetris فروش ۵۲۰ میلیون نسخه

طراحی ساده و در عین حال جذاب تتریس از زمان آغاز به کار آن در دهه ۸۰، جایگاه ویژه ای در قلب هر گیمری داشته است. گیم پلی ساده آن یکی از دلایل زیادی است که باعث می شود افراد در هر سنی آن را دوست داشته باشند و جذابیت جهانی را به خود جلب کند. تاثیر بازی آنقدر زیاد بوده که به عنوان یک نماد فرهنگی در نظر گرفته می شود.مفهوم بی‌پایان جذاب آن امتحان خود را پس داده و حتی پس از گذشت نزدیک به چهار دهه، هنوز مورد علاقه بازیکنان است. علیرغم گیم پلی مینیمالیستی، تتریس به شایستگی نام خود را به عنوان پرفروش ترین بازی ویدئویی در تمام دوران ها حفظ کرده است و از زمان آغاز به کار، فروش آن به ۵۲۰ میلیون واحد رسیده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *