احتمال پشتیبانی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس از هدست واقعیت مجازی

احتمال پشتیبانی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس از هدست واقعیت مجازی در آینده به گزارش از IGN هنگامی که آنها هدست بی سیم جدید اکس‌باکس را به کنسول متصل کردند با پیغام نیاز بروزرسانی هدست VR مواجه شدند. هدست بی سیم جدید اکس‌باکس از امروز برای فروش در دسترس قرار گرفته و تاکنون شخصی دریافت چنین پیغامی را گزارش نکرده است و ممکن است این مورد اشتباهی باشد.

در گذشته آقای فیل اسپنسر بیان کرده بود که اکس‌باکس در حال حاضر برنامه‌ای برای پشتیبانی از VR از طریق کنسول ندارد چراکه این سیستم در دیدگاه او برای گیمینگ فعلاً جایی ندارد و تمرکز آنها بر روی موارد دیگریست

“مایکروسافت بیان کرد این خطا به صورت اشتباهی رخ داده و تمرکز این شرکت در حال حاضر بر روی VR برای کنسول نیست”

 

مشکلات مربوط به کنترلر ایکس باکس سری در بروزرسانی بعدی حل خواهد شد.

طراح سخت افزاری ارشد بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، جیسون رونالد، در اکانت رسمی خود در توییتر به صورت رسمی توضیح داد که به روزرسانی ماه مارس ایکس‌باکس شامل برخی از اصلاحات برای رفع مشکل قطع اتصال کنترلر نیز هست. به هر دلیلی که ذکر نشده، این مورد در گزارش رسمی این به روزرسانی موجود نیست. رونالد همچنین اظهار داشت که “بسیاری” از مشکلات در زمینه اتصالات با این به روزرسانی رفع خواهد شد.

چندی پیش بود که واکنش مایکروسافت به مشکل قطع شدن ناگهانی کنترلر ایکس باکس سری را شاهد بودیم.

 

مایکروسافت در جریان بیانیه خود اعلام کرده «ما از مشکل پیش آمده در راستای قطع شدن ناگهانی بعضی از کنترلرهای ایکس باکس سری x/s باخبر هستیم. اگر با این مشکل روبه‌رو شدید، مجددا دسته خود را به کنسول متصل کنید یا اگر امکانش بود، یک کنترلر دیگر به کنسول متصل کرده و بازخورد آن را به ما اطلاع دهید. در انتها کنسول خود را ری‌استارت کرده و مجددا کنترل خود را متصل کنید.
ولی آن طور که به نظر میرسد راهکار بالا مشکل قطع شدن کنترلر ها را نتوانسته کامل حل کند و هنوز خیلی از بازیکنان با این مشکل روبه رو هستند باید ببینیم اپدیت بعدی کنسول ها این مشکل را حل میکند یا باز هم مشکل فقط برای یه عده رفع خواهد شد. هدست واقعیت مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *