۰

بازی Outriders به سرویس ایکس باکس Gamepass می آید؟

اخبار جدیدی خبر از این می دهند که ممکن است بازی Outriders محصول شرکت Square Enix به زودی به سرویس Xbox Game Pass بیاید.

Xbox Game Pass در توییتر خود یک ایمیل به حالت شوخی از Melissa McGamepass ، جانشین مدیر ارشد اجرایی ارتباطات بازی های ویدیویی به اشتراک گذاشت، که تأیید کرد یک بازی جدید در راه این سرویس است.

در کنار بیان اینکه این بازی جدید با سایر اعلامیه های قبلی مانند ۲۰ بازی Bethesda که اخیراً به Xbox Game Pass پیوسته اند ، “کاملاً بی ارتباط” است ، اما به نظر می رسد پایان نامه ایمیل همه را تأیید می کند اما Outriders مورد بحث است.

مک گمپاس نوشت: “قبل از رفتن ، چیزی داشتم که می خواستم بپرسم.” “آیا اخیراً شخص دیگری متوجه شده است که یک سیگنال مرموز در فاصله دور ظاهر می شود یا فقط من اینطور هستم؟”

از زمان معرفی شدن آن در E3 2019 ،بازی Outriders به صراحت اعلام کرده است که بازیکنان در جستجوی منبع سیگنال مرموز در سراسر جهان ویران شده Enoch باشند.

علاوه بر این ، کسانی که نسخه طولانی Outriders Demo را امتحان کرده اند (که اکنون به صورت رایگان در دسترس است!) می دانند که یکی از ماموریت های اصلی بازیکنانی است که از یک ناهنجاری فرار می کنند.

زمان ارسال این ایمیل  مک گمپاز نیز قابل توجه است زیرا تنها چند روز قبل از نمایشگاه دیجیتال Square Enix در تاریخ ۱۸ مارس است که شامل اطلاعیه هایی برای Outriders خواهد بود.

Outriders قرار است در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۱ برای  PS5 ، PS4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One ، PC و Google Stadia منتشر شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *