پیدا کردن موسیقی بدون حق کپی رایت برای ساخت ویدیو

در این مقاله قصد داریم تا سایت ncs.io را به شما معرفی کنیم که میتونه به شما در پیدا کردن موسیقی بدون حق کپی رایت برای ساخت ویدیو های اینستاگرام ، یوتیوب یا هر پلتفزم دیگری کمک کنه؛ در ادامه با کنترل امجی همراه باشید.

پیدا کردن موسیقی بدون حق کپی رایت

NCS (NoCopyrightSounds) یک برند ضبط، کانال یوتیوب، و جامعه خلاق و موسیقی چند پلتفرمی مستقر در بریتانیا است که متخصص در انتشار و ترویج موسیقی الکترونیکی رایگان برای استفاده است و به ارائه فرصت برای نسل بعدی هنرمندان و سازندگان اختصاص دارد. NCS به عنوان یک کانال YouTube در سال ۲۰۱۱ توسط بیلی وودفورد شروع به کار کرد، او فرصتی را برای نمایش موسیقی و هنرمندانی که دوست داشت و همزمان کاتالوگ جامعی از موسیقی الکترونیکی معاصر را برای سازندگان ارائه می‌کرد، شناسایی کرد.

NCS بزرگترین شرکت ضبط بدون حق نسخه برداری در جهان است که دارای کاتالوگ بیش از ۱۵۰۰ آهنگ در حالات و ژانرهای مختلف است و بیش از ۵۰۰ میلیارد پخش در سراسر جهان تولید می کند. فوربس آن را به‌عنوان اولین برچسب یوتیوب توصیف کرده است که به سازندگان مستقل اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار لازم را به صاحبان محتوا بدهند، آزادانه از موسیقی آن استفاده کرده و حتی از آن درآمد کسب کنند.

NCS طیف گسترده‌ای از موسیقی‌ها را منتشر می‌کند که شامل House، Dubstep، Trap، Pop/Indie Dance، Drum & Bass و موارد دیگر می‌شود و موسیقی آنها در بیش از ۲۵۰ میلیون ویدیو توسط برخی از بزرگترین سازندگان، ولاگرها، مارک‌ها، پخش‌کننده‌ها استفاده شده است.

موفقیت آنها ناشی از تمرکز اصلی بر ارائه موسیقی رایگان برای سازندگان محتوا در پلتفرم‌هایی مانند YouTube و Twitch است که از موسیقی NCS بدون خطر اعتصابات حق کپی برداری و مشکلات قانونی استفاده می‌کنند. علاوه بر استفاده رایگان، محبوبیت آنها از این واقعیت ناشی می‌شود که موسیقی‌ای که منتشر می کنند موسیقی عمومی از آهنگسازان بدون چهره نیست، بلکه هنرمندان واقعی صنعت هستند ک طرفداران جهانی دارند و اغلب نام‌های معروفی هستند.

برای استفاده از خدمات این سایت مراحل زیر را دنبال کند.

  1. سایت ncs.io را باز کنید و بر روی دکمه “Open Music Library” کلیک کنید.
  2. با استفاده از فیلترها، ژانر و حالت آهنگ ها را انتخاب کنید.
  3. در نتایج جستجو، تعداد زیادی موسیقی بدون کپی رایت برای استفاده تجاری خواهید دید که می توانید به آن گوش دهید و دانلودشان کنید.
  4. موسیقی را به ویدیوی مورد نظر خود اضافه کنید، نام آهنگ و این موضوع که موسیقی توسط NoCopyrightSounds ارائه شده است را مشخص کنید.
  5. تمام!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *