0

تریلر سریال Monarch: Legacy of Monsters منتشر شد

تریلر سریال Monarch: Legacy of Monsters

تریلر سریال Monarch: Legacy of Monsters منتشر شد.

یک سریال ده قسمتی بر اساس هیولای اسطوره ای و معروف جهان. کرت راسل، وایت راسل، آنا ساوای، کیرسی کلمونز، رن واتابه، ماری یاماموتو، آندرس هولم، جو تیپت و الیزا لاسوفسکی از بازیگران فیلم Monarch: Legacy of Monsters هستند.

پس از نبرد شدید بین گودزیلا و تایتان‌ها که سانفرانسیسکو را با خاک یکسان کرد، و افشای تکان دهنده‌ای مبنی بر واقعی بودن هیولاها، «Monarch: Legacy of Monsters» دو خواهر و برادر را دنبال می‌کند که راه پدرشان را دنبال می‌کنند تا ارتباط خانواده‌شان با سازمان مخفی موسوم به Monarch را کشف کنند. سرنخ‌ها آنها را به دنیای هیولاها هدایت می‌کنند و در نهایت از سوراخ خرگوش به افسر ارتش لی شاو (با بازی کرت راسل و وایت راسل) می‌رسند که در دهه 1950 و نیم قرن بعد اتفاق می‌افتد، جایی که Monarch توسط آنچه شاو می‌داند در معرض تهدید قرار می‌گیرد. حماسه دراماتیک – که سه نسل را در بر می گیرد – اسرار مدفون و راه هایی را نشان می دهد که رویدادهای حماسی می توانند در زندگی ما طنین انداز شوند.

Monarch: Legacy of Monsters برگرفته از Legendary Television، توسط کریس بلک و مت فراکشن ساخته شده است. مت شاکمن دو قسمت اول را کارگردانی می کند و در کنار جوبی هارولد و توری تونل از Safehouse Pictures، Andy Goddard، Brad Van Arragon و Andrew Colville به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. هیرو ماتسوکا و تاکماسا آریتا به نمایندگی از شرکت توهو، صاحب شخصیت گودزیلا، تهیه کنندگان اجرایی هستند.

Monarch: Legacy of Monsters در تاریخ 17 نوامبر با دو قسمت اول و به دنبال آن یک قسمت هر جمعه تا 12 ژانویه در Apple TV+ در 17 نوامبر پخش خواهد شد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *