۰

عکس های جدید انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness منتشر شد

Netflix آرت های جدیدی را برای انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness CG منتشر و جزئیات بیشتری را در مورد صداپیشگان اعلام کرد. این شامل چند نام آشنا است که ممکن است از ریمیک بازی Resident Evil 2 2019 به یاد داشته باشید.

Nick Apostolides ، که صداپیشه لئون کندی در RE2 Remake بود ، دوباره برای صداگذاری شخصیت بازمی گردد ، در حالی که استفانی پانیسلو نیز به عنوان Claire Redfield صداپیشگی می کند.

 

در مورد آرت جدید ، این عکس کندی را با کت و شلوار نشان می دهد که یک اسلحه به دست گرفته بسیار جدی به نظر می رسد. و کلر در حال نگاه کردن به اطراف است در حالی چراغ قوه در دست دارد . در پیش زمینه ، ما شاهد زامبی هایی هستیم که به سمت کاخ سفید در حال حمله هستند ، بنابراین شما می دانید که اوضاع اصلا جالب نیست! Resident Evil: Infinite Darkness

داستان Infinite Darkness در سال ۲۰۰۶ اتفاق می افتد وقتی کندی به کاخ سفید دعوت می شود تا ادعاهای دسترسی شخصی به “پرونده های مخفی ریاست جمهوری” را بررسی کند. همجا مانند جهنم می شود و کندی خود را درگیر مبارزه با زامبی ها در خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا می کند. در همان زمان ، کلر در حال انجام یک کار بشردوستانه است که منجر به بازدید از کاخ سفید برای درخواست پول برای ساخت یک مرکز رفاهی می شود. متأسفانه ، اوضاع فقط برای کلر بدتر می شود.

Resident Evil: Infinite Darkness در جریان برنامه AnimeJapan Netflix در اواخر سال جاری به نمایش در خواهد آمد.

داستان Infinite Darkness در سال ۲۰۰۶ اتفاق می افتد وقتی کندی به کاخ سفید دعوت می شود تا ادعاهای دسترسی شخصی به “پرونده های مخفی ریاست جمهوری” را بررسی کند. همجا مانند جهنم می شود و کندی خود را درگیر مبارزه با زامبی ها در خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا می کند. در همان زمان ، کلر در حال انجام یک کار بشردوستانه است که منجر به بازدید از کاخ سفید برای درخواست پول برای ساخت یک مرکز رفاهی می شود. متأسفانه ، اوضاع فقط برای کلر بدتر می شود.داستان Infinite Darkness در سال ۲۰۰۶ اتفاق می افتد وقتی کندی به کاخ سفید دعوت می شود تا ادعاهای دسترسی شخصی به “پرونده های مخفی ریاست جمهوری” را بررسی کند. همجا مانند جهنم می شود و کندی خود را درگیر مبارزه با زامبی ها در خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا می کند. در همان زمان ، کلر در حال انجام یک کار بشردوستانه است که منجر به بازدید از کاخ سفید برای درخواست پول برای ساخت یک مرکز رفاهی می شود. متأسفانه ، اوضاع فقط برای کلر بدتر می شود.داستان Infinite Darkness در سال ۲۰۰۶ اتفاق می افتد وقتی کندی به کاخ سفید دعوت می شود تا ادعاهای دسترسی شخصی به “پرونده های مخفی ریاست جمهوری” را بررسی کند. همجا مانند جهنم می شود و کندی خود را درگیر مبارزه با زامبی ها در خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا می کند. در همان زمان ، کلر در حال انجام یک کار بشردوستانه است که منجر به بازدید از کاخ سفید برای درخواست پول برای ساخت یک مرکز رفاهی می شود. متأسفانه ، اوضاع فقط برای کلر بدتر می شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *