بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران ( با ارائه مدرک بین المللی )

شرکت در دوره های برگزار شده توسط بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران، بهترین راهی است که می تواند به شما کمک کند تا به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید. اگر نمی دانید کدام یک از موسسه های آموزشی در کشور، به عنوان بهترین موسسه برگزارکننده دوره های تعمیرات موبایل نام گرفته است، در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وقتی می گوییم یک آموزشگاه تعمیرات موبایل تهران، لقب بهترین آموزشگاه را به دست آورده است، باید در مورد ویژگی هایی که دارد حتما صحبت کنیم که از جمله آنها می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

۱- ارائه یک مدرک معتبر بین المللی؛

همه ما، در دوره های مختلف شرکت می کنیم و امید داریم که در نهایت یک مدرک معتبر دریافت کنیم. داشتن یک مدرک معتبر، هم در داخل کشور ما را در یافتن یک شغل مناسب یاری می کند، و هم می توانیم به کمک آن به خارج از کشور مهاجرت کرده و در کشور هایی که تعمیرکار موبایل خارجی نیز استخدام می کنند مشغول به کار شویم. از نظر کاربران فارس، ایلنا و مشرق، نیک اندیشان یکی از معدود موسسه هایی است که هم دوره هایی با کیفیت برگزار می کند و هم یک مدرک معتبر به دانشجویان خود اهدا می کند. شرکت در دوره های این موسسه، همچون یک فرصت طلایی و تکرار نشدنی است. از این موسسه به عنوان بهترین دوره آموزشگاه موبایل در تهران و کشور یاد می کنند.

۲- ارائه جامع و کامل مباحث؛

شما زمانی می توانید خود را یک تعمیرکار حرفه ای بدانید و از حضور در دوره های آموزشی نهایت رضایت را داشته باشید که در دوره انتخابی تان همه چیز به صورت کامل و جامع آموزش داده شود. در تعمیرکاری موبایل، گستردگی مباحث و مطالب زیاد است؛ از همین رو توصیه می کنیم در دوره های برگزار شده توسط بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران شرکت کنید تا بتوانید در آینده از آموخته های خود نهایت استفاده را ببرید. دوره تعمیرات موبایل نیک اندیشان دقیقا چنین ویژگی و مزیتی دارد.

۳-ارائه دوره به صورت کارگاهی و عملیاتی؛

دوره های تعمیر موبایل از جمله دوره هایی نیستند که ما تصور کنیم تنها با دریافت اطلاعات به صورت تئوری، به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شویم. کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند باید به صورت عملی با زیر و بم گوشی های همراه قدیمی و جدید آشنا شوند تا بتوانند در اسرع وقت، مشکل را یافته و آن را حل کنند. پس، از شما در خواست می کنیم موسسه هایی را بیابید که توانایی و امکانات برگزاری دوره ها به صورت کارگاهی و عملیاتی را دارند.

 

 

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در بهترین بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران!؟

حال که با مشخصات و ویژگی های بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران آشنا شدیم، خوب است گریزی نیز به هزینه های این دوره بزنیم و ببینیم که این دوره با چه قیمتی در کشورمان برگزار می شود.

اول از همه خوب است در جریان باشید که تعمیرات موبایل، شامل دو بخش است:

  1. تعمیرات نرم افزاری
  2. تعمیرات سخت افزاری

برای حل کردن مشکلات نرم افزاری می بایست از ترفندهایی که در دوره تعمیرات نرم افزار ذکر شده استفاده کرد و برای حل کردن مشکلات سخت افزاری، می بایست از راهکارهایی که در دوره های تعمیرات ذکر شده، بهره برد. نکته مهمی که در خصوص این دو دوره باید در جریان باشید این است که قیمت دوره تعمیرات نرم افزاری از قیمت دوره های سخت افزاری، پایین تر است.

موضوع مهم دیگری که روی هزینه آموزش تعمیرات موبایل تاثیر می گذارد، آنلاین بودن و یا غیر حضوری بودن دوره است. درست است که هزینه دوره های آنلاین از هزینه دوره های حضوری، کمتر است اما شما نباید گول این مناسب بودن قیمت را بخورید. دوره های آنلاین، دوره هایی نیستند که بتوانند به شما کمک کنند به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید.

به غیر از مواردی که در بالا اشاره کردیم، تخصصی بودن و غیر تخصصی بودن دوره نیز تاثیر زیادی روی هزینه دوره ها دارد. موسسه هایی که از آنها به عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران و کشور یاد می کنند، دوره ای را تحت عنوان دوره پیشرفته تعمیر موبایل برگزار می کنند. در این دوره، کامل ترین و ریزترین نکات در مورد تعمیر موبایل ارائه می شود. محال است کسی در این دوره شرکت کند و در نهایت به یک حرفه ای در حوزه تعمیرات موبایل تبدیل نشود و نتواند یا به صورت مستقل و یا در یک مرکز تخصصی تعمیر موبایل، کاری برای خود پیدا کند.

با توجه به پارامترهایی که اشاره کردیم، احتمالا الان متوجه شده اید که این دوره با قیمتی ثابت و مشخص در کشور برگزار نمی شود و شما در زمان شرکت در این دوره، با قیمت های گوناگونی مواجه خواهید شد.

 

 

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران کجاست؟

حال که می دانید بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران چه ویژگی هایی دارد و هزینه این دوره تحت تاثیر چه عواملی است، وقت آن رسیده، یکی از موسسه های آموزشی در کشور را که توانسته لقب و عنوان بهترین موسسه آموزشی برگزار کننده دوره تعمیر موبایل را از آنِ خود کند، به شما معرفی کنیم؛ این موسسه، نیک اندیشان نام دارد.

نیک اندیشان، یک هلدینگ آموزشی خدماتی است که علاوه بر برگزاری دوره هایی با امتیازات فراوان، مزیت های دیگری را نیز در اختیار مهارت جویان خود قرار می دهد. این مزیت ها به این شرحند:

  • این هلدینگ آموزشی، دوره هایی خود را با کیفیتی باورنکردنی و هزینه ای بسیار مناسب برگزار می کند.
  • مدرکی که توسط این موسسه ارائه می شود، از سوی آکادمی URS انگلستان که نمایندگی آن در امارات فعالیت می کند، صادر می شود.
  • این دوره یک دوره مهارت محور و کارگاهی است.
  • اساتیدی که این دوره را ارائه می کنند یکی از تعمیرکاران حرفه ای موبایل هستند که هم اطلاعات تئوری بالایی دارند و هم تجربه عملی زیادی کسب کرده اند.
  • پرداخت شهریه به صورت اقساط، دیگر مزیت دوره های آموزشی این موسسه است.

کلام آخر

از آنجایی که آمار خرید گوشی های همراه، روز به روز در حال افزایش است، توصیه می کنیم با شرکت در دوره های تعمیر موبایل، مهارتی پولساز و آینده دار بیاموزید و در هر کجای دنیا که خواستید، از تخصص خود به بهترین شکل استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *