0

فروش اقساطی خودرو با مناسب ترین قیمت

فروش اقساطی خودرو با مناسب ترین قیمت

فروش اقساطی خودرو از روش های آسان برای خرید خودرو است و افرادی که می خواهند خرید خودرو را انجام دهند می توانند از خرید اقسطی خودرو بهره مند شوند زیرا در این نوع خرید نیازی به بودجه ی زیادی نیست و شما با پرداخت مبلغ بسیار پایین تر از هزینه ی خودرو می توانید خودرو را تهیه کنید. با افزایش قیمت خودرو ، خرید خودرو توسط عده ی زیادی امکان پذیر نیست به همین علت طرح فروش اقساطی خودرو در نظر گرفته شده تا افرادی که قادر به خرید نقدی نمی باشند و یا به نوعی می خواهند مدیریت سرمایه داشته باشند، از این طرح استفاده کنند. امروزه داشتن خودرو یکی از نیازهای اساسی در زندگی همه ی افراد است و استفاده از خودرو برای رفتن به محل کار ، مسافرت و..  بسیار ضروری است. به همین دلیل است که افراد زیادی می خواهند خرید خودرو را انجام دهند. بالا رفتن قیمت خودرو ها موجب شده که افراد زمانی را به جمع آوری پول بپردازند و با توجه به تورم موجود ، جمع آوری پس انداز در بازه ی طولانی شاید چاره ی کار نباشد زیرا تا جمع آوری پول ،  قیمت خودرو ها نیز افزایش پیدا کرده و در نهایت فرد نمی تواند خرید خودرو را انجام دهد. بنابراین استفاده از پس انداز در شرایط کنونی شاید راه حل مناسبی نباشد.

فروش اقساطی خودرو

مرکز دنیای خودرو از مراکز فروش خودرو به صورت قسطی است. این مجموعه انواع خودرو ها را به صورت قسطی ارائه می کند. این مجموعه فروش خودرو ها را با قیمت ارزان و با شرایط ساده ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی فروش اقساطی خودرو با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم برای خرید خودرو اقساطی

برای خرید اقساطی خودرو باید ابتدا به نکات توجه داشته باشید تا بتوانید خودروی مورد نظر را با بهترین شرایط و به صورت مطمئن تهیه کنید. افراد به صورت نقدی و قسطی خرید خودرو را انجام می دهند و در خرید نقدی که هزینه ی خودرو به صورت یکجا ارائه می شود و خودرو تحویل گرفته می شود اما در خرید اقساطی خودرو ، شرایط برای فروش در نظر گرفته می شود  زیرا در این نوع خرید قرار نیست کل مبلغ خودرو پرداخت شود و بر اساس توافق بین شرکت فروش خودرو و خریدار خودرو ، مبلغی در حدود نیمی از مبلغ خودرو ارائه خواهد شد و مابقی مبلغ قسط بندی شود. این نوع خرید خودرو می تواند راه حلی برای خرید خودرو به ویژه برای کسانی که بودجه ی کافی ندارند باشد. در ادامه می خواهیم به نکات مهم در خرید اقساطی خودرو بپردازیم:

 

 • پرداخت مبلغ بیشتر در ازای خريد خودرو اقساطی

در خرید اقساطی خودرو ، مبلغ پرداختی بیشتر از خرید نقدی خودرو است. بنابراین اولین نکته ای که باید در خرید اقساطی خودرو در نظر گرفته شود این است که شما برای خرید اقساطی خودرو باید مبلغی بیشتر از خرید نقدی بپردازید زیرا کالای قسطی همواره قیمت بالاتری دارد در غیر اینصورت فروشنده دچار ضرر خواهد شد. اما به دلیل این که در خرید اقساطی خودرو ، نیاز به بودجه ی  کمتری در ابتدای کار دارید و اقساط در بلند مدت پرداخت می شوند و با در نظر گرفتن افزایش قیمت خودرو و کاهش ارزش پول، این نوع خرید بسیار عالی خواهد بود به طوری که بسیاری از افرادی که بوجه ی کامل خرید خودرو را دارند نیز خرید اقساطی خودرو را انجام می دهند و می توانند مدیریت سرمایه داشته باشند و پول خود را پس انداز نمایند.

فروش اقساطی خودرو

 • حق مالکیت ماشین قسطی

نکته ی مهم دیگری که در خرید اقساطی خودرو باید بدانید این است که مالکیت خودرو با توجه به قرارداد بسته شده تعیین می شود و به دلیل این که در فروش اقساطی خودرو، بخشی از مبلغ خودرو پرداخت می شود ، سند خودرو در رهن شرکت تا اتمام اقساط باقی می ماند و پس از پایان اقساط به نام خریدار زده می شود. در برخی موارد نیز از ابتدا مالک فرد خریداری است که با شرایط و مدارکی این کار انجام می شود.

 • تحقیق درباره فروشنده

فروشندگان زیادی در حوزۀ فروش اقساطی خودرو فعالیت دارند و خورو های داخلی و وارداتی را به صورت قسطی به فروش می رسانند اما پیدا کردن فروشنده ی معتبر بسیار مهم و ضروری است. در واقع اولین قدم برای خرید اقساطی خودرو ، یافتن یک مجموعه ی معتبر و با سابقه است. برخی از فروشندگان  در ازای فروش اقساطی خودرو چک، سفته، وثیقه و یا دیگر مدارک با ارزش را دریافت می­ کنند و برخی هم مدارک یک فرد دارای صلاحیت به عنوان ضامن را دریافت می نمایند. بنابراین شرایط هر مجموعه متفاوت از دیگری است. به همین دلیل پیش از خرید اقساطی خودرو باید تحقیقات لازم را درباره ی فروشنده ی خودرو انجام دهید.

 • تعیین میزان جریمه تاخیر پرداخت اقساط

پس از عقد قرارداد که این قرارداد شامل شرایط مختلف است ، خریدار خودرو موظف است که اقساط مشخص شده را در بازه ها پرداخت کند. همچنین در مقابل شرکت فروش خودو نیز باید تحویل خودرو و انتقال مالکیت را بر اساس قرارداد زمان مشخص شده انجام دهد. در صورت عدم پرداخت اقساط توسط خریدار میزان جریمه ای در نظر گرفته می شود و به همین دلیل افراد باید پیش از خرید خودرو به صورت قسطی ، شرایط خود را بررسی کنند. همچنین فسخ قرارداد نیز شامل جریمه هایی خواهد شد.

مزایای خرید اقساطی خودرو

خرید اقساطی خودرو دارای مزایای زیادی است و همین موجب شده افراد زیادی این نوع خرید را به خرید نقدی ترجیح دهند. برخی از مزایای خرید اقساطی خودرو عبارتند از:

 • با پرداخت مبلغ اولیه بسیار کمی در مقابل قیمت اصلی خودرو می توانید خرید خودرو را انجام دهید.
 • خرید اقساطی خودرو مانند دریافت وام است.
 • خرید قسطی ماشینیک سرمایه گذاری خوب برای افراد است.
 • با پرداخت اقساط خودرو می توانید پس انداز و مدیریت سرمایه داشته باشید.
 • فروش اقساطی خودرو توسط برخی از مراکز فروش خودرو مطابق با شرایط خریدار در نظر گرفته می شود.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی خودرو

خرید اقساطی خودرو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است به همین دلیل فروشندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند البته هر فروشنده ای شرایط و قیمت های مناسبی را ارائه نمی دهد. همچنین برخی از مجموعه های سودجو غیر قابل اعتماد هستند و به همین دلیل در این مقاله ما به شما ، مجموعۀ دنیای خودرو را معرفی کرده ایم. فروشندگانی که فروش اقساطی خودرو را ارائه می کنند مدارکی را از فرد خریدار دریافت می کنند که این مدارک توسط هر یک از مجموعه ها به صورت مختلف در نظر گرفته می شود. مدارک هویتی فرد و مدارکی که تضمین کننده ی پرداخت هزینه ی خودرو توسط فرد خریدار باشد ، از مواردی است که شرکت خودرو دریافت می کند.

فروش اقساطی خودرو

 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خریدار
 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ضامن در صورتی که نیاز به ضامن باشد
 • تکمیل فرم ­های ثبت نام
 • پرینت گردش حساب خریدار در چند مدت اخیر با توجه به نظر شرکت فروش خودرو
 • مدارک احراز محل سکونت و شماره تلفن خریدار و ضامن
 • تحویل چک و سفته در صورتی که شرکت این مدارک را بخواهد

مجموعۀ دنیای خودو یکی از معتبرترین مر اکز فروش اقساطی خودرو است که انواع خودرو ها با شرایط منعطف ارائه می کند. این مجموعه قیمت های بسیار مناسبی را برای فروش اقساطی خودرو در نظر گرفته است.

https://donyaekhodro.com/

تبلیغ

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *