۰

فیلم جدید Creed 3 در راه است

ایده spinoff از مجموعه راکی قبل از منتشر شدن فیلم اول احمقانه به نظر می رسید ، اما فیلم های Creed به ویترین بازیگری مایکل بی جوردن تبدیل شده اند. این حتی در مورد Creed 3 ، جایی که جوردن علاوه بر بازی در این فیلم ، پشت دوربین نیز قدم می گذارد ، کاملاً جالب است. و اکنون ، ما می دانیم که چه زمانی انتظار می رود قسمت بعدی این مجموعه ( Creed 3 ) منتشر شود؛ این فیلم در در پاییز ۲۰۲۲ منتشر شود.

MGM امروز فاش کرد که Creed 3 درست در روز شکرگذاری اکران می شود و در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ به سینماها می آید. Creed 3 اولین کارگردانی اردن است. کینان کوگلر ، برادر ریان کوگلر ، کارگردان پلنگ سیاه ، وظیفه نویسندگی این فیلم را بر عهده دارد.

جوردن در بیانیه رسمی گفت:”کارگردانی برای من همیشه یک آرزو بوده است ، اما زمان بندی آن باید درست باشد. کرید ۳ آن لحظه است – زمانی در زندگی من که نسبت به اینکه کی هستم اطمینان بیشتری پیدا کرده ام ، بالغ تر می شوم ، رشد حرفه ای می کنم و از بزرگانی مانند رایان کوگلر ، و اخیراً دنزل واشنگتن و دیگر مدیران رده های برتر که به آنها احترام می گذارم یاد می گیرم.

جزئیات دیگر این فیلم بسیار پراکنده است. فرض بر این است که بازیگران فیلیسیا راشاد و تسا تامپسون نقش های خود را دوباره تکرار می کنند ، اما این به طور رسمی اعلام نشده است. تامپسون در ابتدا اولین کارگردانی جوردن را در دسامبر سال ۲۰۲۰ بر عهده داشت، اما به طور مستقیم تأیید نکرد که او در این فیلم حضور دارد. ورایتی خاطرنشان کرد که سیلوستر استالونه ، که در همه فیلم های راکی بازی کرده است و  کارگردانی آنها را با راکی II آغاز کرد ، در این فیلم حضور دارد.

ورایتی خاطرنشان کرد که سیلوستر استالونه ، که در همه فیلم های راکی بازی کرده است و  کارگردانی آنها را با راکی II آغاز کرد ، در این فیلم حضور دار

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *