0

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

بازی Escape From Tarkov که به دلیل ترکیب رضایت‌بخش مبارزه PvP و بقای پسا آخرالزمانی شناخته شده است، یکی از محبوب‌ترین شوترهای تاکتیکی است. با این حال، مانند هر بازی، بدون نقص نیست و برخی از بازیکنان را وادار می کند تا به دنبال بازی های مشابهی باشند که به همان اندازه خوب هستند. در این لیست، ما بهترین بازی‌ها شبیه به Escape From Tarkov را برای شما معرفی می‌کنیم.

Marauders

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

برای شروع، اگر از قبل بازی هایی مانند Escape From Tarkov را دوست دارید، توصیه می کنیم Marauders را در کامپیوتر شخصی بررسی کنید.

در حال حاضر در Steam Early Access، این شوتر تاکتیکی شما را در نقشی قرار می دهد که به تنهایی یا با یک تیم کار می‌کنید تا ایستگاه‌های فضایی متروکه و سفینه های بزرگ را پاکسازی کنید.

در تمام این مدت، بازیکنان دیگر در تلاش هستند تا همین کار را انجام دهند، که منجر به درگیری‌های سنگین می‌شود و جایی برای خطا وجود ندارد.

مانند تارکوف، هر سیزن با تلاش شما برای استخراج از نقشه با هر وسیله ای که جمع آوری کرده اید به پایان می رسد.

STALCRAFT

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

برای یک شوتر بقای چند نفره دیگر، پیشنهاد می کنیم STALCRAFT را انتخاب کنید، یک MMORPG اکشن پویا با الهام از سری S.T.A.L.K.E.R. است.

در آن، دنیای باز پسا آخرالزمانی را برای جمع آوری سلاح، مهمات، تجهیزات و سایر منابع برای کمک به زنده ماندن کاوش می کنید.

هر مکان ناشناخته ممکن است شما را در رقابت با بازیکنان دشمن و همچنین هیولاهای جهش یافته قرار بدهد که نتیجه آن یک تجربه متعادل PvP و PvE است.

مانند بازی Escape From Tarkov، این بازی خود را به عنوان یک شوتر سریع، مبتنی بر واکنش و مهارت محور قرار می دهد.

DeadPoly

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

DeadPoly با ترکیب عناصر شوتر- لوتر و بازی‌های بقای زامبی‌ها، عنوانی جدید برای ساخت بیس است که از استودیو TFL Games خارج شده است.

همانطور که انتظار دارید، هدف این بازی این است که با ذخیره منابع و دفاع از خود در برابر دشمنان، تا زمانی که ممکن است از نظر انسانی زنده بمانید.

این کار را می‌توان به تنهایی یا با دوستان انجام داد، در حالی که در حال کاوش در دنیا هستید، بازی چرخه روز/شب و چت صوتی را ارائه می‌دهد.

در حال حاضر DeadPoly هنوز در حال رشد است و جمعیت سرور می تواند بسیار کم باشد، بنابراین قبل از بازی این را در نظر داشته باشید.

Isonzo

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

در مورد شوترهای نظامی مانند Escape From Tarkov، ایسونزو یک شوتر تاکتیکی جنگ جهانی اول با سلاح ها و نقشه های دقیق تاریخی است.

این بازی که در ایتالیا و در طول جنگ بزرگ اتفاق می‌افتد، شما را مجبور می‌کند در مناظر پر جنب و جوشی که به مناطق جنگی خونین تبدیل شده‌اند، قدم بزنید.

مبارزات در ایسونزو که یادآور بازی هایی مانند تارکوف است، تأکید زیادی بر موقعیت یابی تاکتیکی دارد.

برای اضافه کردن به این، بازیکنان می توانند از ابزارهای جنگی مانند خمپاره، حصار سیم خاردار و سنگرهای عمیق در برابر دشمنان استفاده کنند تا در نبردها پیروز شوند.

Hell Let Loose

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

اگر ایسونزو سرگرم کننده به نظر می رسد، پس شما Hell Let Loose را نیز دوست خواهید داشت، یک شوتر نظامی تاکتیکی دیگر که نبردهای واقعی را ارائه می دهد.

نبردها در این بازی در مقیاس بزرگی اتفاق می‌افتند و ده‌ها بازیکن در هر طرف با هم کار می‌کنند تا خطوط دشمن را بشکنند.

در نتیجه، هماهنگی بیش از آنچه در تارکوف وجود دارد، یک عامل بسیار مهم است و هر واحد وظیفه خاصی را برای انجام در هر مسابقه تعیین می کند.

از نظر محتوا، Hell Let Loose دارای 9 نقشه عظیم برای فتح با استفاده از ترکیبی از تانک‌ها و واحدهای زمینی است که همگی توسط بازیکنان واقعی هدایت می‌شوند.

Post Scriptum

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

Post Scriptum یک شوتر نظامی همه جانبه دیگر است که بر بازی تاکتیکی و کار تیمی تمرکز دارد.

نقشه‌ها به اندازه بسیاری از بازی‌های دیگری که در مورد آنها صحبت کرده‌ایم بزرگ هستند و از شما می‌خواهند در حین پیشروی با تیم خود هوشیار باشید.

برخلاف Escape From Tarkov، هر مکان در این بازی بر اساس یک میدان جنگ واقعی جنگ جهانی دوم است و بیشتر توسط سلاح‌ها و وسایل نقلیه دقیق تکمیل می‌شود.

جایی که این دو بازی با هم تداخل دارند واقع گرایی بی رحمانه آنهاست که سقف مهارت بالایی را به همراه دارد.

Squad

بهترین بازی های شبیه به Escape From Tarkov

محیط‌های Squad به همان اندازه گسترده است و بیش از 100 بازیکن را می‌بینید که در نبردهای خونین مانند جناح‌های مختلف رقابت می‌کنند.

با فرض کنترل ارتش ایالات متحده، نیروهای زمینی روسیه یا ارتش بریتانیا، شما و تیمتان با ترکیبی از هماهنگی، تاکتیک ها و برنامه ریزی، عملیات را رهبری خواهید کرد.

این شامل استفاده از جایگاه ها به نفع خود و همچنین تقویت بیس ها با کیسه های شن، سیم های تیغ دار و سایر ابزارهای دفاعی است.

همه اینها به لطف سیستم VoIP یکپارچه Squad که امکان برقراری ارتباط پیچیده را در هنگام حضور در میدان جنگ فراهم می کند، قابل دستیابی است.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *