0

شیر دوش برقی یا دستی کدام انتخاب بهتری است ؟

شیر دوش برقی یا دستی کدام انتخاب بهتری است ؟

آیا با این وسیله و مورد مصرفش آشنایی دارید . شیردوش برای برخی از مادرانی که فرزند بدنیا آورده اند پس از زایمان بنا به نیاز تحت شرایطی که خودشان یا متخصص پیگیری کننده بارداری او صلاح بداند جهت بهبود شیردهی استفاده می شود اولین قدم این است که اصلا قرار باشد بچه از شیرمادر استفاده کند یا خیر وگرنه شیر خشک بحث جدایی دارد .

اندازه

خوب اگر نگاه به ابعاد بخواهیم داشته باشیم هر شرکتی که باشد جعبه و خود محصول در آن الکتریکی بزرگ تر از دستی خواهد بود چه کارتنش چه خود شیردوش چون قسمتهایی اضافه تر دارد مهم تر از همه موتور که آن یکی ندارد فقط یک دستگیره دارد . در شیر دوش برقی فیلیپس کارتن میشود گفت دو برابر دستی هست تازه پمپ خیلی از قبل کوچکتر شاید بشود گفت نصف شده ولی باز هم هست

پس اگر قابلیت حمل کردن برای شما مهم هست باید کوچکترین را داشته باشید اگرهم در منزل روی مبل میخواهید کنارتان باشد در آنصورت پمپ الکتریکی راحت روی یک میز کوچک جا می شود .

تاثیر در شیر

تجربه برخی مادران استفاده داشتند ما از شیردوش اونت این نظرات را بیشتر بررسی کردیم گفته شده که شیر زیاد هم شده اینها یک حالت تحریک ماساژ سینه دارد . شما انلاین بپرسید از کسانی که استفاده کردند که اینگونه بوده یا تاثیر داشته این سوالی پر تکراری هست قبل خرید که برخی بر آن صحه گذاشته اند .

کی بخریم

واقعا نیاز نیست در آن دسته لیست سیسمونی باشد که خیلی زود بخواهد تهیه شود باید اول شیردهی شروع شود شما پس از این که مشخص شد باید داشته باشید طی چند ساعت میتوانید اینترنتی سفارش دهید از فروشگاه فیلیپس اونت یا اسمی دیگر که آشنا هستید . غیر از این دو یک مدل سیلیکونی هم در سایتهای جهانی هست که روی سینه سوار میشود تا قطرات شیر را آرام آرام جمع کند ایده خیلی جالبی به نظر می رسد که از میزان ثبت امتیاز فروشی که در اینترنت دارد به نظر می رسد کارکرد هم داشته ولی بین مشتریان زیادی شناخته شده نیست شاید در آینده بتوانند بیشتر شناخته شوند .

استفاده از تجربه دیگران

امروزه پیجها یا سایتهایی هستند که مادران در آنها سوال خود را می پرسند کاربران دیگر که بلد هستند پاسخ می دهند شما در این تالارهای گفتگو میتوانید نکات خیلی خوبی پیدا کنید می شود سوال طرح کرد که شیردوش اونت دستی داشتید چطور بوده برای شما . برخی سوالها پرتکرار است که بچه سینه نمی گیرد یا همین شیر زیاد می کند یا نه سوال سومی که زیاد پرسیده می شود اینکه کدام مارک بهتر است خرید کنیم آیا اینی که گران هست در بازار سیسمونی شناخته شده است می ارزد . برخی گفته اند با شیر دوش برقی راحتتر از دستی بوده اند خوب از نظر استفاده که مشخص است دومی باید با دست خودتان انجام دهید ولی الکتریکی خودش کار را انجام می دهد تازه میتوانید مکش را طبق درجاتی که دارد کم و زیاد کنید .

سوئیسی یا دیگری

شرکتی از سوئیس هست به اسم مدلا توانسته شیر دوش خوبی در چندین نوع بسازد یعنی اگر هزینه برایتان اولویت نباشد بخواهید کارکرد در بهترین حالت باشد از مد لا که بگیرید دیگر خیال راحتی خواهید داشت که شیردوشی تهیه کرده اید که بهترین هست با فکر روی جزئیاتش تولید گردیده تا متفاوت از معمولی باشد . فیلیپس اونت هم میتواند حس رضایت پس از خرید شیردوش را برایتان ایجاد کند چون این هم با رقابتی که وجود داشته موفق عمل کرده البته براحتی این مهم بدست نیامده سالها تلاش تحقیق روی چگونگی طراحی محصول استفاده از نظرات مصرف کنندگان تلاش کارشناسان باعث شده که کالایی موفق را به استور سیسمونی بفرستند . از سایت اینترنتی خودشان میتوانید عکسهایشان را ببینید جزئیات را بخوانید قیمت شیر دوش را هم مینویسند چون آنجا قرار نیست زیاد قیمت ها تغییر کند طی ماه یا سال های پیش رو .

شکل و شمایل

اینجا بحث شیردهی مطرح است نباید ظاهر اهمیت اولویت داشته باشد ولی در فروش هر چیزی زیبا بودن آن موثر است شما نگاهی به شیر دوش برقی فیلیپس بکنید خیلی قشنگ طراحی شده یک صورتی ملایم برای پمپ استفاده شده جعبه هم بنفش رنگ قشنگ هست دستی آن نیز زیباست یک هارمونی دارد مدلا که هم اسم زیبایی دارد هم خیلی خاص به نظر می رسد عملکردش مشخص هست که خوبه اتفاقا” قیمت مناسبی هم دارد بخصوص برای اروپایی ها

از کجا تهیه کنم

خوب در هر کشوری مراکز خرید بورس آن شهر هست در ایران خیابان هایی هستند که هر کدام برای دسته ای از لوازم مورد نیاز ما فعالیت دارند سیسمونی هم همینطور است خرید شیردوش اونت یا چیز دیگری از محصولات کودک که نیاز دارید در این فروشگاه های ارائه دهنده لوازم مادر و بچه یافت می شود توصیه ما به شما ولی خرید آنلاین از وبسایت قدیمی که سالها دارد فعالیت می کند آن هم روی یک سری لوازم مشخص اگر برندی هم کار کند همچون فیلیپس اونت که دیگر عالی هست چون برای خرید میتواند مشاوره خوبی به شما دهد احتمالا” نظر دارد برای شیر دوشی که شما میخواهید قیمت نیز مناسب ارائه خواهد داد . روند خرید آنلاین باعث شده مغازه ها هم برای خود این فروش را در کنار حضوری داشته باشند

بطور کلی خرید اینترنتی سیسمونی میتواند بهتر باشد تا رفت و آمد به مغازه ها چون راحت تر است نیاز به رفتن در ترافیک نیست در خانه میتوانید کلی کالا را دیدن کنید ویژگی آن ها را بخوانید قیمت مقایسه شود اگر به فروشگاه بروید چند پلاک که دیدن کنید انرژی برای دیدن همه پاساژ نیست پیدا کردن جای پارک و تهیه غذا هم از پیامدهای خریدی اینچنین است . حتی پیج های متعددی در شبکه های اجتماعی در حال فروش محصولات با گرفتن فیلم خوب برای راهنمایی شما از زوایای گوناگون هستند شما پست خرید شیر دوش برقی فیلیپس را بیابید نظرات زیر همان خیلی می تواند شما را برای انتخاب یاری کند شما کسی تجربه قبلی داشته نظر داده را میشود دایرکت از او پرسید که شیردوش اونت برای شما چطور بوده حتی گاهی اینگونه معامله هم شاید بشود برای کسانی که نو نخواهند بخرند البته اکثر دوست دارند شیر دوش جدید داشته باشند .

فیلیپس اونت چندین نمونه نمی سازد یعنی الان یک شیردوش برقی مهم شناخته شده در بازار سیسمونی دیده ایم که گویا برای دو سینه هم دارد دستی هم که یک مدل که همین توانسته رضایت بخش ظاهر شود شاید بتوان گفت تمرکز روی چند نمونه که آنها را از جهات مناسب بهبود داد بهتر از چندین کد باشد . در این میان باید در خصوص تمیزی بخشهایی که گفته شده باید استریل شوند بخصوص قسمتی که روی سینه مادر قرار می گیرد دقت داشته باشید حتی برخی بخشها در زمان درج شده باید مصرف شوند شرایط نگهداری اهمیت دارد . شیر دوش برقی فیلیپس انتخاب جالبی بوده که مصرف کننده ها از آن رضایت کسب کرده اند وقتی موجود نبوده سراغ گرفته شده که چه زمانی موجود میشود یعنی اگر قیمت مناسبی داشته باشد فروش خیلی خوبی دارد که یک شیشه 1 قطره هم داخلش هست با سرشیشه شبیه سینه مادر که تجربه استفاده از یکی از بهترین شیشه شیر نچرال را ارائه می کند که فکر کنم آنقدر از آن راضی باشید که با همین طبیعی اونت ادامه خواهید داد . پدسینه هم درون کارتن موجوده که برای امتحان کردن شماست تا اگر نیاز داشتید بسته 24 یا 60 تایی آنرا از فیلیپس داشته باشید . شیردوش اونت دستی بخش مشترک با برقی زیاد دارد شیشه شیر کوچک تک قطره درون این یکی هم قرار دارد . پدسینه نیز هست دسته دارد که خودتان باید با آن کار کنید قیمتی می شود گفت یک سوم کمتر از آن است . کم بودن شیر یکی از سوالات متداول پیجهای مربوط به شیردهی هست که کنارش اسم شیر دوش هم هست متخصصین که مطالعه روی این زمینه داشته اند میتواند رابط این دو را برای متقاضیان بگویند که چگونه باید انتخابی خوب داشته باشیم توضیح در ویدئو خیلی میتواند بهتر دیده شود .

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *