۰

همکاری سازندگان سریال Stranger Things با استیون اسپیلبرگ

سازندگان Stranger Things پروژه بعدی خود را برای Netflix پیدا کرده اند. برادران دافر در حال همکاری با استیون اسپیلبرگ، استودیو تلویزیونی آمبلین و استودیوی تلویزیونی پارامونت برای اقتباس از The Talisman نوشته استیفن کینگ برای پلتفرم های پخش فیلم هالیوود ریپورتر هستند. کورتیس گوین ، نویسنده و تهیه کننده اجرایی مجموعه Stranger Things ، به عنوان مجری برنامه در این پروژه فعالیت خواهد کرد.

The Talisman توسط استیفن کینگ و پیتر استراوب نوشته شده است. این رمان فانتزی پسری نوجوان به نام جک سویر را در جستجوی طلسم دنبال می کند ، شی ای که می تواند مادر در حال مرگ او را شفا دهد و دنیا را نجات دهد. سویر در سراسر آمریکا و “سرزمین ها” سفر می کند ، دنیایی موازی و تاریک با جهان ما. اسپیلبرگ ۲ سال قبل از انتشار كتاب ، حق نمایش فیلم The Talisman را در سال ۱۹۸۲ خریداری كرد.

برادران دافر در حال حاضر مشغول کار در فصل ۴ سریال Stranger Things هستند که انتظار می رود اواخر امسال به نمایش دربیاید. این مجموعه برای فصل بعدی بازیگران خود را گسترش داده و بازیگرانی مانند  Robert Englund و Tom Wlaschiha را به فیلم اضافه کرده اند.
The Talisman پروژه بعدی در مجموعه ای از اقتباس های اخیر استیفن کینگ در هالیوود ، از جمله Doctor Sleep ، فیلم های IT  The Outsider و Castle Rock خواهد بود.

The Talisman توسط استیفن کینگ و پیتر استراوب نوشته شده است. این رمان فانتزی پسری نوجوان به نام جک سویر را در جستجوی طلسم دنبال می کند ، شی ای که می تواند مادر در حال مرگ او را شفا دهد و دنیا را نجات دهد. سویر در سراسر آمریکا و “سرزمین ها” سفر می کند ، دنیایی موازی و تاریک با جهان ما. اسپیلبرگ ۲ سال قبل از انتشار كتاب ، حق نمایش فیلم The Talisman را در سال ۱۹۸۲ خریداری كرد. است …

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *