۰

فصل ۶ بازی فورتنایت کی شروع می شود؟

فصل ۶ بازی Fortnite باید خیلی زود فرا برسد و انتظارات با وارد شدن سیزن ۵ به هفته ۱۴ ام بشتر از هر وقتی است. اما چه زمانی Season 5 به پایان می رسد  و چه زمانی Season 6 آغاز می شود ، و چه انتظاری می توانیم هنگام ورود داشته باشیم؟ فصل ۶ فورتنایت

سیزن ۶ چه زمانی شروع می شود ؟

Epic Games تاریخ شروع واقعی Season 6 را ارائه نداده است ، اما تاریخ پایان فصل ۵ را ارائه کرده است. بتل پس سیزن ۵ فقط تا ۱۵ مارس ، یعنی یک دوشنبه در دسترس است. احتمالاً ، این بدان معناست که فصل ۶ از ۱۶ مارس آغاز می شود ، همانطور که فصل ۵ نیز از سه شنبه آغاز شد. احتمالاً شاهد یک رویداد در مقیاس بزرگ خواهیم بود تا همه آن را شروع کنیم.
چالش های این فصل احتمالاً چند روز بعد در دسترس قرار خواهد گرفت . مشخص نیست که اینبار بازی به چه شکلی در می آیند ، اما احتمالاً عناصر جدیدی را که Epic Games برای فصل ۶ اضافه می کند شامل می شود.

سیزن ۶ چه چیز هایی خواهد داشت؟

Season 5 یک “Zero Point” مرموز را وارد بازی کرد که یک درگاه teleporting شناور در بالای نقشه است و شخصیت های طیف گسترده ای از فرنچایز های مختلف به عنوان مهمان به آن می پیوندند. اگرچه مدت زمان زیادی است که وجود دارد ، اما در چند ماه گذشته بسیار فعالتر شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دیتا ماینر ها ، Zero Point خود شروع به ارسال امواج بی ثبات کننده می کند که به پایان فصل ۵ نزدیک می شویم. به گفته leaker Mang0e ، احتمالاً چهار موج متمایز وجود دارد که چت صوتی غیرفعال می شود و NPC ها توسط Zero Point از راه دور منتقل می شوند.

با استفاده از این موارد ، به نظر می رسد که تغییرات گسترده ای ایجاد خواهد شد ، احتمالاً منجر به تخریب یا تغییر شدید نقشه می شود. اگر Zero Point نابود شود ، احتمالاً دیگر شخصیت های کراس اوور زیادی بدست نخواهیم آورد. البته ، همچنین می تواند بزرگتر شود و حتی ستاره های مهمان بیشتری نیز در پی داشته باشد.

به نظر می رسد جلوه های صوتی کشف شده توسط لیکرها هیچ نوع انفجاری را نشان نمی دهد بلکه موج های ترکشی انرژی را از نقطه صفر می شکند. به زودی خودمان خواهیم فهمید…. فصل ۶ فورتنایت

 

بتل پس سیزن ۶

ما کاملاً انتظار داریم که همانطور که Epic Games در چندین فصل گذشته این کار را انجام داده است ، در ابتدای فصل یک بتل پس در دسترس باشد. ما هنوز تم جدید این فصل را نمی دانیم ، بنابراین ممکن است که به هر جهت و موضوعی کشیده شود.

بتل پس قبلی شامل شخصیت هایی مانند Mandalorian ، Mancake ، Lexa و Reese ، همراه با حداکثر ۱۵۰۰ V-Bucks بود که بسیار بیشتر از هزینه واقعی خود بتل پس ارزش داشت. همچنین شاهد معرفی Fortnite Crew بودیم که شامل بتل پس بود. این سرویس اشتراکی احتمالاً شاملبتل پس فصل ۶ نیز خواهد بود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *