0

معرفی بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما | شرکت کارابین راپل

معرفی بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما | شرکت کارابین راپل

اگر به دنبال معتبرترین و قابل اعتماد ترین مجری پیچ و رولپلاک نما هستید، نیازی نیست دیگر زمان و هزینه زیادی صرف کنید، زیرا گروه تخصصی کارابین راپل با ارائه خدمات مختلف در این زمینه توانسته نیازی های شما را در این زمینه برطرف کند.

شرکت کارابین راپل جایی است که شما می توانید تنها با پرداخت کمترین تعرفه موجود در بازار داخلی برای مقاوم سازی نمای ساختمان خود اقدام کنید. این شرکت متخصص با تجربه دو دهه توانسته به بهترین شکل ممکن و با بهره گیری از استاندارد های روز دنیا پیچ و رولپلاک نما را انجام دهد.بهره گیری از استاندارد های روز دنیا به مجموعه ما کمک می کند تا مقاوم سازی نمای سنگی ساختمان ها را با دقت بیشتر و به صورت اصولی انجام دهیم. ما همواره خود را متعهد به انجام صحیح این کار می دانیم و سعی می کنیم از مواد درجه یک (پیچ و رولپلاک) برای این کار استفاده کنیم.

پیچ و رولپلاک نما شرکت کارابین راپل

دلایل ریزش سنگ از نمای ساختمان

دلایل زیادی برای ریزش نمای سنگی ساختمان وجود دارد که ما را وادار می کند برای بالا بردن امنیت خود و دیگران از روش های نوین مانند پیچ و رولپلاک نما استفاده کنیم. در سطح برخی از سنگ نما های ساختمانی منافذ یا همان سوراخ هایی وجود دارد که برای نصب بسیار مناسب هستند، زیرا منافذ موجود باعث می شوند تا ملات ماسه و سیمان به داخل این سوراخ ها نفوذ کند و از افتادن چنین نماهایی جلوگیری کند، اما این کار زیاد قابل اعتماد نیست و ممکن است در دراز مدت و با فشار موجود نمای سنگی ساختمان تحمل خود را از دست بدهد و کنده شده و به زمین و یا بر سر عابران پیاده بیفتد.بنابراین بهترین و ایده آل ترین گزینه بهره گیری از خدمات ارزان قیمت و قابل اعتماد شرکت کارابین راپل است.

برخی از سنگ های مورد استفاده برای نمای ساختمان با داشتن منافذ ریز در پشت خود قادر هستند ملات ماسه و سیمان را به داخل خود نفوذ دهند، این عامل باعث می شود تا سنگ از نما جدا نشود و از افتادن نما جلوگیری می کند. این سنگ ها بیشتر از نوع سنگ تراورتن هستند. اما برخلاف آنها برخی از سنگ ها مانند مرمر و انواع سنگ های چینی سطح صافی دارند و چون سنگ بسیار مقاوم در برابر مکش نیست به خوبی به نما می چسبد و ممکن است بعد از مدتی جدا شده و بیفتد. در این صورت است که شما برای بالا بردن ایمنی نمای خود می بایست از روش ها و راهکارهای جدید استفاده کنید.

در حال حاضر مناسب ترین گزینه برای جلوگیری از نمای ساختمان ها، بهره گیری از پیچ و رولپلاک نما است. با کمک یک شرکت معتبر مانند شرکت کارابین راپل شما می توانید به خوبی از افتادن مصالح نمای ساختمان خود جلوگیری کنید. عدم استفاده از این روش می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

کدام عوامل باعث می شوند تا ما از پیچ و رولپلاک نما استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید نماهای سنگی این روز ها به وفور در سطح کشور یافت می شوند، در واقع می توان گفت نماهای سنگی یکی از مصالح زیبا، مستحکم هستند که علاوه بر پوشش نمای ساختمان می توانند هویت معناداری به ساختمان و شهر ببخشند. این گونه از مصالح دیرتر از سایر نماها کثیف می شوند، همچنین به راحتی می توان آنها را شستشو و تمیز کرد.

البته ضریب انبساط حرارتی سنگ های نما با توجه به نوع آنها متفاوت است، انبساط حرارتی سنگ نما ها در فصل های مختلف باعث می شود تا به مرور زمان از سطح نما کنده شوند. در واقع عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند روی مقاومت نما تاثیر بگذارد مانند، یخ زدگی و ذوب شدن، گرما و آتش، هوای سرد و حتی هوای گرم باعث می شود این گونه از مصالح به طور مداوم دستخوش تغییراتی شوند.

برای جلوگیری از آسیب های احتمالی بهترین راهکار استفاده از پیچ و رولپلاک نما است، پیچ و رولپلاک باعث می شود تا سنگ مورد استفاده برای نماکاری به مرور زمان شل نشود و مستحکم باشد و خسارت زیادی به وجود نیاورد، پیچ و رولپلاک حتی باعث می شوند در زمان وقوع زمین لرزه، سنگ و دیگر مصالح از سطح نما کنده نشوند.

البته انتخاب مجری پیچ و رولپلاک نما نیز تاثیر زیادی در کیفیت کار دارد، برای این که بتوانید از ایمنی نمای خود اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که تک تک سنگ نمای های استفاده شده به خوبی به دیوار نصب شده اند باید از یک مجری باسابقه، متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

نکات مهم برای اجرای نمای ساختمان؟

نمای ساختمان را می توان یکی از برجسته ترین بخش های اجرایی ساختمان دانست که عوامل متعددی را شامل می شود مانند، شیک بودن، آرامش، مدرن بودن و ایمنی. امروزه با پیشرفت های صورت گرفته می توان نماهای ساختمان را با روش ها و مصالح مختلف اجرا کرد؛ اما نکات زیادی برای اجرای نما های ساختمان وجود دارد که باید همواره به آنها توجه شود.

یکی از نکات مهم در این زمینه، اجرای نماهای سنگی ساختمان است، معمولا عوامل محیطی به مرور زمان روی چسبندگی سنگ ها به نمای ساختمان تاثیر می گذارند و باعث می شوند نما فرو بریزد، اما متخصصان شرکت کارابین راپل با ارائه خدمات حرفه ای و ارزان قیمت در زمینه نما های سنگی ساختمان به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید همیشه از خطرات موجود دور بمانید.

در معرض تحریکات شدید مانند زلزله، بیشتر نماها دچار افتادگی و تخریب می شوند؛ اما ما در شرکت کارابین راپل با کمک پیچ و رولپلاک نما توانسته ایم این مشکل بزرگ را حل کنیم. مجموعه ما شرکت معتبری است که خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه می دهد.

دوام نما های سنگی را می توان تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار داد. احتمالاً مهمترین آنها استفاده از پیچ و رولپلاک نما است. پیچ و رولپلاک مهم است زیرا بر میزان مقاومت و حرکت سنگ نما تأثیر می گذارد. همچنین عواملی را که ممکن است به سنگ آسیب برسانند می توانند توسط پیچ و رولپلاک به نوعی خنثی کرد. شرکت کارابین راپل با اجرای دقیق پیچ و رولپلاک سنگ نما می تواند از نمای ساختمان شما محافظت کند.

کارابین راپل بهترین مجری پیچ و رولپلاک نما

آیا شرکت کارابین راپل مجری مناسبی برای پیچ و رولپلاک نما است؟

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یک کار تخصصی است که شرکت های معدودی در کشور این کار را انجام می دهند، شما باید در انتخاب شرکت مناسب و معتبر دقت کنید، زیرا در صورت عدم اجرای صحیح آن ممکن است آسیب های زیادی به ساکنین و یا عابران پیاده وارد شود.

اگر به فکر اجرای پیچ و رولپلاک برای نمای ساختمان خود هستید و به دنبال مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان هستید، با شرکت کارابین راپل تماس بگیرید. این شرکت با تضمین کیفیت و با حداقل تعرفه این کار را برای شما انجام می دهد.

تعرفه کمتر، تجربه بالا در کنار تیم حرفه ای باعث شده تا مشتریان زیادی به شرکت کارابین راپل اعتماد کنند، این شرکت با کیفیت بالا و با سرعت خوب می تواند نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را به پایان برساند. فرقی نمی کند کاربری ساختمان شما چه باشد این شرکت قادر است در کوتاه ترین زمان این کار را برای شما انجام دهد.

حتی شما می توانید از تخفیفات ویژه شرکت کارابین راپل استفاده کنید تا هزینه های خود را کاهش دهید. ما اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را به صورت مدرن و با کمک تجهیزات حرفه ای انجام می دهیم. سطح ایمنی اجرای پیچ و رولپلاک در شرکت کارابین راپل بسیار بالا است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نما یک موضوع کاملا وابسته به نمای ساختمان شما می باشد که نیازمند برسی توسط کارشناسان کار در ارتفاع می باشد. اگر قصد دریافت خدمات برای پیچ و رولپلاک نما را دارید با کارشناسان شرکت کارابین راپل تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم جهت اجرای پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان خدمت شما ارائه شود.

پیج و رولپلاک سنگ نما

انواع روش های دسترسی به نما در پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

شرکت کارابین راپل با توجه به تجربه بیست ساله ای که در زمینه کار در ارتفاع دارد، خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان را با روش های مختلفی اجرا میکند. برخی از روش هایی که در زمان پیچ کردن سنک نمای ساختمان به جهت دسترسی به نمای ساختمان توسط ارتفاع کاران شرکت کارابین راپل مورد استفاده قرار میگیرد شامل موارد زیر می باشد:

  1. استفاده از روش راپل کاری و کار در ارتفاع با طناب…
  2. استفاده از داربست برای دسترسی به نما…
  3. استفاده از کلایمر در صورت وجود کلایمر در ساختمان…
  4. استفاده از جرثقیل های سبد دار در صورت عدم امکان استفاده از سایر روش های دیگر…
  5. استفاده از بالابرهای هیدرولیکی در صورت عدم امکان استفاده از ۴ روش معرفی شده در بالا…

کلیه روش های معرفی شده از انواع روش هایی می باشند که توسط متخصصین کار در ارتفاع و استادکاران شرکت کارابین راپل مورد استفاده قرار میگیرند. در بین این روش ها روش راپل کاری و کار در ارتفاع با طناب اصلی ترین روش دسترسی به نمای ساختمان می باشد که در بیش ۹۰% از پروژه ها امکان استفاده از این روش به جهت دسترسی به نمای ساختمان وجود دارد.

اجرای خدمات نماشویی پس از پیچ و رولپلاک نما

خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از الزامات اصلی برای هر ساختمانی می باشد و هر ساختمانی چند سال پس از ساخت نیاز به این خدمات دارد. حال یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید این است که پس از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان پیشنهاد می باشد حتما نمای ساختمان خود را با استفاده از خدمات نماشویی شستشو دهید و تمامی جرم ها و آلودگی هایی که در سطح نمای ساختمان وجود دارد را با استفاده از این خدمات از بین ببرید.

در خدمات نماشویی با استفاده از دستگاه واترجت که یک دستگاه فشار قوی می باشد نمای ساختمان را با اب شستشو می دهند و با استفاده از مواد های نانو موجب تمیزی و بازسازی مجدد نمای ساختمان شما می شود. شرکت کارابین راپل این خدمات را برای شما مشتریان عزیز با بهتری قیمت ممکن انجام می دهند فقط کافیست با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و مشاوره های لازم را به جهت شسشتوی نمای ساختمان خود و جرم زدایی از نمای ساختمان به صورت نماشویی دریافت کنید.

نماشویی و پیچ و رولپلاک نما با شرکت کارابین راپل

مجری پیچ و رولپلاک نما

اگر به دنبال یک شرکت کاملا حرفه ای با کادری مجرب و آموزش دیده هستید شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل بهترین انتخاب برای مجری پیچ رولپلاک نما می باشد. این شرکت فرآینده انجام کار را به صورت تضمینی انجام می دهد.

ارتفاع کاران carabinrap.ir کلیه خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان، نماشویی، نقاشی نما و هر خدمات کار در ارتفاع را با دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام میدهند و برای پیچ کردن سنگ ها از پیچ های گالوانیزه با کیفیت و حرفه ای استفاده می کنند که بازدهی انجام کار را افزایش میدهد.

منبع نوشته: کارابین راپل

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *