اسم ۶ چپتر فیلم Justice League زک اسنایدر لو رفت

لیگ عدالت زک اسنایدر

چیزی بیشتر از ۲ به انتشار فیلم لیگ عدالت زک اسنادر نمانده است و در این حال ، هر ۶ عنوان فصل های این فیلم فاش شده است.

اسنایدر با مدت زمان فیلم که بیش از دو برابر نسخه اولیه آن در سال ۲۰۱۷ است ، توضیح داده است که چگونه به طور خاص پروژه طولانی را به عنوان شش فصل ساخته است. حساب رسمی توییتر این فیلم روز چهارشنبه هر عنوان را از طریق یک پست توییتر اعلام کرد. اسنایدر عناوین دو قسمت اول را هنگام سخنرانی در Fan Fest IGN در فوریه فاش کرده بود.

 

در اینجا عناوین هر فصل آورده شده است:

قسمت ۱: ( Don’t Count On It, Batman ) “روی آن حساب نکن ، بتمن”
قسمت ۲: ( The Age of Heroes )  “عصر قهرمانان”
قسمت ۳: ( Beloved Mother, Beloved Son )  “مادر عزیز ، پسر عزیز”
قسمت ۴: ( Change Machine )  “تغییر ماشین”
قسمت ۵: ( All the King’s Horses )  “همه اسبهای پادشاه”
قسمت ۶: ( Something Darker )  “چیزی تاریک تر

در حالی که برخی از عناوین نسبت به سایر عناوین مبهم تر هستند ، اما این خبر به طرفداران برخی از نکاتی را می گوید که از روایت فیلم انتظار دارند.

اگرچه لیگ عدالت زک اسنایدر به صورت فصل های جداگانه سازمان یافته است ، اما به عنوان یک فیلم منسجم و منفرد تولید شده است. پخش کننده فیلم تأیید کرد که زمان اجرای فیلم ۴ ساعت و ۲ دقیقه خواهد بود. در این فیلم دو ساعت و نیم فیلم دیده نشده قرار دارد و شامل فیلم های فیلمبرداری Joss Whedon برای نسخه سینما فیلم نمی شود.

به نظر می رسد لیگ عدالت زک اسنایدر در طول تولید از ساختارهای مختلفی عبور کرده است. این کارگردان در ابتدا ماه اوت گذشته این پروژه را به صورت یک مجموعه چهار بخشی در DC Fandome فاش کرده بود.

 

اسنایدر ماه گذشته در مراسم Fan Fest IGN اطلاعات زیادی از این پروژه را بیان کرد ، از جمله اعلام کردن تیم شدن بتمن بن افلک و Deathstroke جو مانگانیلو.

لیگ عدالت زک اسنایدر برای اولین بار در HBO Max در تاریخ ۱۸ مارس عرضه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *