۰

خرید و تولید و چاپ هولوگرام در مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

خرید و تولید و چاپ هولوگرام در مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

چاپ هولوگرام ابزاری برای نشان دادن اصالت کالا و بالابردن ارزش برند به شمار می آید. برچسب ‌های هولوگرام سفارشی، برچسب ‌های امنیتی هستند که می ‌توانند با اطلاعات چاپی، مانند آرم ‌های شرکت و سریال ‌سازی، سفارشی شوند. این هولوگرام ها می توانند یک لایه اضافی برای محافظت از لایه دوم محصول شما در نظر گرفته شوند.

مزایای چاپ برچسب هولوگرام در تجارت چیست؟

برچسب های هولوگرام می توانند به عنوان ابزارهای تبلیغاتی برجسته ای به کار بروند. آن ها می توانند محصول یا خدمات شما را از رقبایتان در بازار متمایز کنند و جلوه ای واضح تر و جذاب تر از برچسب های کاغذی معمولی داشته باشند.

چرا چاپ هولوگرام راهی جدید برای ارتقای امنیت محصول شما است؟

چرا چاپ هولوگرام راهی جدید برای ارتقای امنیت محصول شما است؟

در حال حاضر، روی هر محصول معتبری که خریداری می کنید، برچسب های سه بعدی درخشانی را مشاهده می کنید که برچسب های هولوگرام قابل توجهی هستند. این برچسب های هولوگرام خروجی فناوری پیشرفته در حفاظت از محصولات شما هستند. امنیت نام تجاری با فناوری ضد جعل فراهم می شود. برچسب های هولوگرام به صراحت در بسته بندی های صنعتی استفاده می شوند، زیرا می توانند محصولات شما را از تکرار و جعل محافظت کنند. همچنین تکثیر برچسب‌ های هولوگرام در صورتی که توسط یک شرکت پیشرو متخصص در این خدمات تولید شده باشد، کار تقریباً غیرممکنی است. برچسب های امنیتی هولوگرام، برچسب های پلی استری هستند که قابل دستکاری نیستند و در ترکیب رنگ ها قرار می گیرند و باقی مانده ها را آزاد می کنند.

برچسب ها و مهر و موم های امنیتی یک گزینه عالی برای محافظت نه تنها از محصول شخصی، بلکه از خود برند هستند. برچسب های هولوگرام دارای ویژگی های نوری منحصر به فردی هستند که تکرار آن ها را تقریبا غیرممکن می کند. علاوه بر این، برچسب های هولوگرام سفارشی می توانند به راحتی توسط مشتریان و کاربران احراز هویت شوند.

برچسب های هولوگرام امنیتی محصولات شما را در برابر جعل و انحراف محافظت می کنند و تمام نیازهای بسته بندی موجود را رفع می کنند.

مزایای چاپ امنیتی هولوگرام چیست؟

برچسب‌های هولوگرام در هنگام کندن دستکاری آشکار خود تخریب می ‌شوند. این به این دلیل است که وقتی شخصی سعی می کند استیکر را جدا کند، دستکاری می شود و نمی توان آن را روی هیچ مورد یا سند دیگری چسباند.

بازتولید برچسب های هولوگرام دشوار است و از این رو هیچ شانسی برای جعل وجود ندارد.

برچسب های هولوگرام در اشکال و طرح های دلخواه تولید می شوند. بنابراین اعتبارسنجی سریع اقلام و جذب مشتری آسان می شود.

هولوگرام های سه بعدی طرح های چشم نوازی هستند که مشتریان را جذب می کنند و همچنین به برندسازی کمک می کنند.

این برچسب ها را می توان بر روی مدارک ضروری، کالاهای مصرفی، گواهینامه رانندگی، کارت شناسایی و … استفاده کرد.

انواع امنیت موجود با برچسب های امنیتی هولوگرام کدام است؟

انواع امنیت موجود با برچسب های امنیتی هولوگرام کدام است؟

سه راه برای محافظت از محصولات در برابر سرقت و تقلبی شدن، وجود دارد، امنیت فیزیکی و امنیت دیجیتال.

امنیت فیزیکی:

این ویژگی ها مانع از کپی برداری از بسته بندی محصولات توسط جعلان می شود و سرقت را قابل تشخیص می کند. آن ها از ویژگی های نوری، چاپی، جوهر، و سهام تشکیل شده اند.

امنیت دیجیتال:

این ویژگی ها از فناوری دیجیتال برای ردیابی بسته بندی استفاده می کنند. آن ها بر اساس کدهای چاپ شده روی محصولات یا سطوح امنیتی فیزیکی هستند و رمزگذاری شده و ایمن هستند تا عناصر خارجی نتوانند به داده ها دسترسی داشته باشند. آن ها همچنین می توانند برای جمع آوری سایر داده های مرتبط از کاربران استفاده شوند.

امنیت فیزیکی + دیجیتال:

این ترکیبی از امنیت فیزیکی و دیجیتال برای ارائه حداکثر محافظت است.

این روش یک راه حل حفاظت از برند ۳۶۰ درجه است که از امنیت فیزیکی، ردیابی و GPS استفاده می کند. سخت افزار و نرم افزار را در سطوح مختلف زنجیره تامین ترکیب می کند تا از دید و امنیت کامل اطمینان حاصل کند.

برچسب های هولوگرام بسیار متنوع هستند و روشی مقرون به صرفه برای محافظت، احراز هویت و تبلیغ محصولات ارائه می دهند. آن ها کاملاً قابل تنظیم، تأیید و تکرار هستند، بنابراین جای تعجب نیست که آن ها به طور منظم توسط بسیاری از بزرگترین شرکت های جهان استفاده می شوند.

از تجهیزات رایانه ‌ای گرفته تا مواد غذایی، داروها و اسناد امنیتی، برچسب ‌های هولوگرام راهی انعطاف‌پذیر برای برچسب‌گذاری، ردیابی، محافظت و تأیید هویت محصولات و اسناد شما هستند.

رایج ترین کاربردهای برچسب های هولوگرام چیست؟

رایج ترین کاربردهای برچسب های هولوگرام چیست؟

۱. برچسب های هولوگرافیک امنیتی ضد دستکاری

هولوگرام های مشهود به طور خاص برای برجسته کردن زمانی که تلاش برای حذف آنها انجام می شود طراحی شده اند و آنها را برای اطمینان از امنیت مهر و موم روی محصولات و برچسب گذاری دارایی ایده آل می کند.

طرح های مختلفی از برچسب های غیرقابل دستکاری وجود دارد که عبارتند از:

  • طرح لانه زنبوری که پس از کنده شدن برچسب باقی می ماند.
  • برچسب هایی که در صورت تلاش برای برداشتن آن متلاشی می شوند.
  • یک لایه ثانویه که با جدا شدن برچسب آشکار می شود.

۲. حفاظت از برند

برندهای محبوب همیشه در معرض خطر جعل‌ ها قرار دارند و برچسب‌ های هولوگرام راهی راحت و در عین حال مطمئن برای محافظت از محصولات شما ارائه می ‌کنند. هولوگرام‌ های شخصی ‌سازی شده را می ‌توان ایجاد کرد که منحصر به برند شما هستند و تکرار آن را برای دیگران بسیار دشوار می ‌کند. علاوه بر این، رنگ ‌های خاصی به نام فویل‌ های برچسب ‌گذاری شده را می ‌توان به هولوگرام اضافه کرد که تنها با یک خواننده خاص قابل شناسایی است.

۳. بسته بندی و تبلیغات

هولوگرام ها برای بسته بندی و تبلیغات عالی هستند، زیرا بسیار قابل مشاهده هستند و در مغازه های شلوغ برجسته می شوند. برچسب های هولوگرام را می توان به هر نوع بسته بندی از جمله جعبه، کیسه و تگ آویز اضافه کرد.

۴. ارتقاء برند

بسیاری از شناخته شده ترین برندهای جهان مانند مایکروسافت و اینتل، از هولوگرام روی محصولات خود استفاده می کنند. به همین دلیل، افزودن هولوگرام به محصولات شما می تواند به افزایش ارزش درک شده از محصولات شما و درک کلی برند شما، کمک کند.

۵. احراز هویت

برچسب های هولوگرام اغلب برای اهداف شناسایی بر روی تعداد زیادی از انواع مختلف اسناد، از جمله کارت های شناسایی، پاس های فصلی، کارت های اعتباری و بسیاری موارد دیگر استفاده می شوند. تکثیر هولوگرام ها دشوار است که خطر تقلب را به حداقل می رساند. با این حال، مانند هولوگرام ‌هایی که برای شناسایی برند طراحی شده ‌اند، در صورت نیاز، می ‌توانید محافظت بیشتری را با فویل‌ های برچسب ‌گذاری شده نیز اضافه کنید.

چاپ هولوگرام فوری ارزان از کجا ؟

اگر برای شما نیز دغدغه است که هدایای تبلیغاتی خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یکی از معتبرترین فروشگاه های هدایای تبلیغاتی در ایران یعنی مجموعه بهار گیفت بازدید کنید.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی مهندسی، هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی دیجیتال که از انواع این هدایا می توان به بج سینه، پوشه دکمه دار، خودکار تبلیغاتی، آفتابگیر ماشین تبلیغاتی، چاپ تیشرت تبلیغاتی، چاپ پرچم تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی ماگ، سررسید و تقویم رومیزی و دیواری، انواع تندیس و کاپ قهرمانی، لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، فلش تبلیغاتی و پاور بانک تبلیغاتی و … می باشد، می توان اشاره کرد.

شما می توانید با مراجعه به سایت https://www.bahargift.com از نمونه کارهای این فروشگاه دیدین کنید و با شماره گیری ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۳۲ از مشاوره رایگان بهره ببرید.

رپورتاژ آگهی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *