۰

تریلر بازی Aliens: Fireteam منتشر شد

با انتشار Aliens: Fireteam ، نیروی دریایی مستعمره دوباره به فریاد در فضا باز می گردد ، جایی که هیچ کس نمی تواند صدای  آنها را بشنود. بازی سوم شخص شوتر در سبک بقا در اواخر امسال از استودیوی Cold Iron وارد بازار می شود که سازنده آن را با تریلر جدیدی اعلام کرد.

می توانید تریلر آن را در زیر بررسی کنید ، که درک مختصری از آنچه Aliens: Fireteam ارائه می دهد داشته باشبد. این بازی چندنفره مشارکتی بازیکنان را در نقش Marine های استعماری از فیلم Aliens ساخته جیمز کامرون ۱۹۸۶ بازمی گرداند ، زیرا آنها در تلاشی ناامیدانه برای زنده ماندن با انبوهی از موجودات مرگبار مبارزه می کنند.

Cold Iron قبل از انتشار تریلر صحبت هایی با GameSpot داشته است :  شما در نقش یک عضو تازه کار نیروی دریایی در داخل U.S.S.  بعد از ۲۳ سال از سه گانه فیلم Alien هستید . پس از آنکه Endeavour یک تماس عجیب و گیج کننده را دریافت کرد ، شما در حال تحقیق درباره یک سیاره مستعمره و پالایشگاه مداری هستید که توسط بیگانگان گرفه شده است.

از روی صفحه گوشی ، Aliens: Fireteam شباهت زیادی به سایر بازی های بقای دیگر مانند Left 4 Dead یا Warhammer: Vermintide دارد ، اگرچه سیستم های RPG مانند پیشرفت شخصیت و توانایی رتبه بندی مهارت های شما با سلاح ها و تجهیزات مختلف را به همراه دارد. همچنین یکی از پنج کلاس مختلف شخصیت های دریایی را انتخاب خواهید کرد که هرکدام انواع تجهیزات و قابلیت های خاص خود را دارند. این بازی داستان خود را طی چهار کمپین بیان می کند که هر کدام شامل سه ماموریت است و عناصری مانند تغییرات در مأموریت ها از دو به بعد ، پنج سطح دشواری مختلف و سیستم کارت های چالش تغییر دهنده ماموریت ، به بازیکنان انگیزه می دهد تا دوباره از طریق آنها بازی کنند.

Cold Iron بسیاری از جزئیات ، از جمله بررسی دقیق سیستم های RPG خود و اطلاعات بیشتر در مورد Aliens: Fireteam ، را مخفی نگه داشته است. ما همچنین هنوز قیمت بازی را نمی دانیم. آنچه که ما می دانیم این است که برای کشف این موضوع طولانی منتظر نخواهیم ماند ، زیرا Aliens: Fireteam قرار است در تابستان ۲۰۲۱ برای کامپیوتر های شخصی ، پلی استیشن ۴ ، پلی استیشن ۵ ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X | S منتشر شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *