0

برای مطب پزشکی اینستاگرام داشته باشیم یا سایت؟

زندگی هوشمند و پیشرفته سبب شده که عموم مردم تا حد امکان برای رفع نیازهای خود از خدمات آنلاین استفاده کنند. این موضوع حتی برای انتخاب یک پزشک خوب و باتجربه در هر زمینه تخصصی نیز صدق می‌کند. احتمالا برای شما هم پیش آمده که قبل از مراجعه به مطب یک پزشک، ابتدا نام ایشان را در موتورهای جستجو سرچ می‌کنید و نگاهی به رزومه و تخصص و مهارت پزشک و حتی نمونه کارها می‌اندازید.

بیماران دیگر زمان خود را در مطب‌ها برای جستجوی بهترین پزشک اتلاف نمی‌کنند و با یک وبگردی ساده نیز نوبت خود را رزرو میکنند. حال به عنوان یک پزشک باید در نظر داشته باشید تا به داشتن یک وبسایت پزشکی اهمیت دهید تا بتوانید خدمات خود را به بهترین نحو ارائه کنید. شاید این برایتان سوال باشد که برای مطب پزشکی از اینستاگرام استفاده کنیم یا سایت؟ آیا برای طراحی کردن سایت پزشکی سرمایه‌گذاری کنم؟ داشتن یک سایت پزشکی چه مزایایی دارد؟ مراجعین می‌توانند با وبسایت پزشکی من نوبت آنلاین بگیرند؟ پاسخ تمامی سوالات خود را در این زمینه در این متن می‌یابید.

طراحی سایت پزشکی چه کاربردی دارد؟

همه ما می‌دانیم که جامعه پزشکی دارای پرستیژ کاری خاصی هستند و طراحی سایت پزشکی یکی از الزامات برای این اشخاص است. امروزه خدمات پزشکی آنلاین رو به افزایش است و ترجیح مراجعین بر این است که به جای صف انتظار در مطب یا پشت خط ماندن شماره‌های مطب پزشک، با یک فرآیند ساده در وبسایت پزشک رزرو نوبت انجام دهند. همچنین در نظر داشته باشید که بسیاری از بیماران دارای سوالات و مشکلات جزئی هستند که با داشتن مشاوره آنلاین می‌توانید به راحتی پاسخگوی آن‌ها باشید و همچنین در هر ساعت از شبانه روز درآمد خود را کسب کنید.

به این فکر کنید که یک شخص برای یافتن بهترین متخصص در یک حوزه مشخص در محدوده شهری خود در حال جستجوی اینترنتی است و بدون داشتن یک سایت پزشکی، هیچ اسمی از شما نمی‌بیند و در نتیجه به پزشک دیگری برای حل مشکل رجوع می‌کند. شما با داشتن یک سایت جامع پزشکی می‌توانید بر تعداد مراجعین خود روز به روز بی‌افزایید.

اهمیت طراحی سایت برای پزشکان

شما به عنوان یک پزشک باید همواره به فکر رفاه حال بیماران و مراجعه کنندگان خود باشید، بنابراین با ساخت یک سایت پزشکی، شلوغی و ازدحام در مطب یا کلینیک خود را از بین ببرید تا بیماران در آرامش بیشتری سوالات خود را از شما جویا شوند و برای رفع مشکلشان نگرانی و هراس نداشته باشند.

بهترین متخصص و پزشک باید همواره در دسترس بیماران قرار داشته باشد که وبسایت یکی از بهترین راه‌های ارتباطی میان پزشک و بیمار است. فرآیند تشکیل پرونده توسط مراجعه کنندگان امری زمان بر و دشوار است که می‌توانید این خدمات را به راحتی به بخش رزرو نوبت منتقل کنید و در مقابل پرسنل خود را درگیر این مورد نکنید تا بهتر و سریع‌تر به کارها و مراحل رسیدگی بیمار پرداخته شود.

انواع طراحی وب سایتهای پزشکی

به طور کلی طراحی سایت با توجه به انتظارات و سلایق شما نسبت به موضوع خدمات ارائه شونده طراحی می‌گردد. با این حال برخی از متخصصین، طراحی سایت پزشکی با نوبت دهی آنلاین را می‌پسندند و برایشان مهم است که کاربر بتواند به خوبی از خدمات ارائه شده در سایت استفاده کند. طراحی سایت پزشکی با رزرو نوبت از انواع دیگر وبسایت‌های پزشکی است. شما می‌توانید بخشی را به عنوان مشاوره آنلاین در شبکه‌های اجتماعی از طریق وبسایت خود پرنت کنید و نامتان را به یک برند در رسته خدمات پزشکی تبدیل کنید.

برای مطب پزشکی اینستاگرام داشته باشیم یا سایت؟

اگر صاحب یک کلینیک زیبایی یا کلینیک دندانپزشکی و یا سایر فیلدهای پزشکی هستید، می‌توانید برای کلینیک، سایت پزشکی بسازید و تمامی پزشکان و متخصصان مجموعه خود را پرزنت کنید. طراحی سایت بیمارستان نیز به گونه‌ای است که تمامی متخصصین مجموعه در وبسایت به نوبه‌ای حضور دارند و بیماران می‌توانند به راحتی پزشک خود را برگزینند و از خدمات متنوع بیمارستان آگاه باشند.

برای مطب پزشکی از اینستاگرام استفاده کنیم یا سایت؟

این سوال بسیاری از پزشکان است که کدام یک از این موارد برای ما درآمد بیشتری را به همراه دارد؟ باید بدانید که اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی آنچنان که باید به اندازه سایت نتیجه مثبت نخواهند داشت و اعتماد بیمار را جلب نمی‌کند. به طور کلی تنها مانند یک آلبوم شیک و با کیفیت از بهترین نمونه کارها هستند اما داشتن یک وبسایت پزشکی علاوه بر اینکه اطمینان بیمار را برای شما کسب می‌کند، با داشتن صفحه گالری تصاویر و ویدئو، نمونه کارهایتان را به نمایش می‌گذارد. همچنین میتوانید یک سیتم آماری دقیق داشته باشید که متوجه شوید مردم دنبال چه نوع خدمات پزشکی هستند.

بنابراین داشتن یک سایت پزشکی شخصی و سئو و برند‌سازی آن، نتایج محسوس‌تر به همراه درآمد بیشتر برایتان خواهد داشت. توصیه بر این است که دارای هر تخصص پزشکی با هر فلوشیپی که هستید، به فکر ساخت سایت پزشکی برای خود باشید و بهتر است که این کار را به مجموعه حرفه‌ای بسپارید.

ویژگیهای طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت درمانی و یا خدمات زیبایی پزشکی دارای محاسنی است که مراجعه کننده را به مرور زمان ترغیب می‌کند که مستقیم برای هر مشکلی، ابتدا به وب سایت شما رجوع کند. در ادامه به برخی از ویژگی و مزایای طراحی سایت پزشکی اشاره می‌کنیم:

 • معرفی پزشک
 • تماس با پزشک
 • امکان رزرو نوبت آنلاین
 • امکان مشاوره آنلاین
 • داشتن فرم تماس با مطب یا کلینیک
 • نمایش نمونه درمانهای انجام شده
 • بخش وبلاگ پزشکی
 • پرزنت شبکه‌های اجتماعی
 • امکان پاسخ به سوالات متداول بیماران
 • بخش نظرات بیماران
 • قرارگیری بروشور و کارت ویزیت
 • قابلیت امتیازدهی بیمار به پزشک

طراحی سایت پزشکی را به چه شرکتی بسپاریم؟

پرشیا تکنولوژی به عنوان یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای دارای نمونه کارهای بسیاری از سایت های پزشکی است که مناسب ترین تعرفه‌های قیمتی را برای کاربر در نظر می‌گیرد. هدف این تیم بهبود خدمات برای عموم مردم است. شما با طراحی کردن سایت پزشکی برای خود و استفاده از یک رنگ سازمانی و برندسازی، نوعی مارکتینگ حرفه‌ای انجام داده‌اید و این کار شما به عنوان یک سرمایه‌گذاری نتیجه‌ای فوق‌العاده به همراه خواهد داشت.

شما به عنوان یک پزشک نباید دغدغه این را داشته باشید که طراحی سایت شما چگونه باشد و به همین دلیل بهتر است که این امر را به تیم دارای نمونه کار و سابقه بسپارید و طی یک فرآیند ساده، سفارش ساخت سایت پزشکی خود را ثبت کنید.

رپورتاژ آگهی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *