۰

مهمترین دلایل مشکلات ساخت بازی Dying Light 2 چیست؟

بازی Dying Light 2

عدم مسئولیت پذیری سازندگان، باعث به وجود آمدن مشکلات گسترده در ساخت بازی Dying Light 2 شده است.

طبق اعلام سایت The Gamer، نقل قول‌های زیادی از کارکنان پیشین استودیوی تک‌لند شنیده شده که میتواند دلیل تاخیر ها و روند چالش برانگیز ساخت این بازی را مشخص کند، ظاهراً سازندگان این بازی مسئولیت پذیری لازم را برای کار نداشته و با مدیران استودیو تک‌لند به مشکل برمی‌خوردند و به صورت مداوم کار را ترک میکردند، همین موضوع موجب شد روند توسعه بازی کند پیش برود.

دیگر اخبار مرتبط

ظاهراً مراحل توسعه Dying Light چندان خوب پیش نمی‌رود، پاول سلینگر (Pawel Selinger)، کارگردان هنری و نویسنده‌ی عنوان Dying Light 2، با انتشار مطلبی در صفحه‌ی LinkedIn خود، جدایی‌اش را از استودیوی تک‌لند اعلام کرد.

این شخص از سال ۱۹۹۹ میلادی در استودیوی تک‌لند مشغول به کار بوده است.

شایعه: مایکروسافت به دنبال خریداری استودیو تکلند است.

اینسایدری به نام Shpeshal Ed اخیراً در توییتر خود گفته پس از بررسی موضوع متوجه شده است که ACG در مورد استودیوی Techland صحبت می‌کند. گفته می‌شود که بازی ویدیویی که ACG به آن اشاره می‌کند Dying Light 2 است؛ البته Shpeshal Ed این ادعا را با قطعیت تایید نمی‌کند.

به طور خلاصه این شایعه حاکی از آن است که مایکروسافت در حال پیگیری یا برای معامله‌ای به منظور خرید Techland و یا شاید معامله انحصاری کنسولی برای Dying Light 2 بوده است. این مشخص نیست که آیا مایکروسافت هنوز در حال پیگیری این معامله خواهد بود یا قبلاً قراردادی منعقد شده است.

همچنین چند وقت پیش در یک خرده‌فروشی استرالیایی تاریخ انتشار بازی Dying Light 2 فاش شده است. طبق این اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسید بازی مذکور در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ (۲۸ می ۲۰۲۱) عرضه می‌شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *