۰

بازی Resident Evil Outrage عنوانی شبیه به Code Veronica خواهد بود

بازی Resident Evil Outrage

شخصیت اصلی بازی Rebecca Chambers است. منبع این شایعات یعنی Dusk Golem که پیش از این نیز اخبار درستی درباره‌ی سری رزیدنت اویل منتشر کرده بود، درباره‌ی این بازی افزود:« ۴ سال بر روی این پروژه کار شده و بودجه‌ای نزدیک به Village داشته است هم‌چنین شاهد برگشت شخصیت‌هایی خاص در نقش کرکتر دوم و سوم خواهیم بود که در حال حاضر نمی‌توانم به آن‌ها اشاره‌ای کنم. بازی Resident Evil Outrage

این نسخه که ظاهراً یک اسپین آف پر هزینه از سری Resident Evil خواهد بود، احتمالا برای معرفی در سال آینده برنامه ریزی شده است.

دیگر اخبار بازی Resident Evil

بازی Resident Evil Village بسیار بزرگ تر و طولانی تر از RE7 خواهد بود.

طراح ارشد Resident Evil Village در مصاحبه جدید خود گفته بازی بسیار فراتر از قلعه‌ی آن و دهکده است پ از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود «آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد»

سازندگان Resident Evil Village از دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی می‌گویند.

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است. تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند.

عنوان Resident Evil Village الهامات زیادی از نسخه‌ی چهارم گرفته است.

پیتر فابیانو، یکی از تولیدکنندگان بازی Resident Evil Village در مصاحبه‌ای با مجله‌ی ماه مارس پلی‌استیشن به تایید این موضوع جالب پرداخته است. آقای فابیانو در مورد الهام گرفتن بازی Resident Evil Village از نسخه‌ی چهارم به هواداران اعلام کرد که علاوه بر طراحی معماها و پازل‌های منحصر به فرد و متعادل، سیستم اکتشاف و مبارزه‌ی جالبی نیز با استفاده از این الهامات طراحی شده‌اند که قطعا طرفداران این سری را روی انگشتان پا نگه خواهند داشت.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *