PS5 کاستوم شده Caviar با قیمت ۵۰۰ هزار دلار و پوشیده شده با ۴.۶ کیلو طلا

PS5 طلایی

اواخر سال گذشته Caviar تصمیم گرفت از منطقه راحتی خود در ساخت تلفن های هوشمند با لبه های مخروطی خارج شود و از کنسول طلاکاری شده PlayStation 5 با نام “Golden Rock” به دلیل ویژگی های ظاهری آن ، خبر داد. PS5 طلایی

۹ کنسول با قیمت پایه ۴۹۹،۰۰۰ دلار ساخته خواهد شد. نه ، اشتباه تایپی نیست ، این نیم میلیون دلار است. و اگر فکر می کنید هیچ کس چنین هزینه ای را پرداخت نخواهد کرد ، اشتباه می کنید – ظاهراً این شرکت ۱،۳۴۲ درخواست برای خرید این کار دریافت کرده است. در میان علاقه مندان می توان به ستاره بزرگ بسکتبال لبرون جیمز و همچنین “یک تاجر مشهور روسی که در خارج از روسیه زندگی می کند و یک تاجر آمریکایی در زمینه فناوری اطلاعات به همان اندازه مشهور است و نام آنها فاش نمی شود” اشاره کرد.

کار بر روی کنسول Golden Rock حدود چهار ماه به طول خواهد انجامید. Caviar برای تهیه یک نمونه آزمایش از یک متخصص جواهرات در کار با طلا استفاده کرده است. هر کنسول با ۴.۵ کیلوگرم طلای ۱۸ عیار پوشانده خواهد شد. روند کار با ۸ ورق جداگانه (ریخته شده با طلای جامد) شروع می شود که باید به شکل هندسی درآیند و روی PS5 سوار شوند. همچنین ، کنترلر ها با چرم تمساح اصل و رنگ شده پوشانده خواهند شد. ویدئوی زیر نسخه کم رنگ کنترلر را با طلای بیشتری نشان می دهد ، بنابراین ممکن است طراحی نهایی نشده باشد. PS5 طلایی

اگر  نیم میلیون ندارید ، می توانید به کاستوم  Caviar’s Carbon و Black Leather PlayStation 5 نگاهی بیندازید که  ۹۹ دانه از هر یک ساخته خواهد شد.

قیمت PlayStation 5 Carbon 5830 دلار است و از الیاف کربن پوشیده شده است. گزینه چرمی Alligator نیز با طرح رنگ مشکی همراه است، این گزینه ۸۱۴۰ دلار ارزان تر است. Caviar همچنین دو کنترل کننده را به ترتیب با فیبر کربن و چرم سفارشی کرده است ، به طوری که با کنسول مطابقت دارند.

توجه داشته باشید که هر سه نسخه مبتنی بر نسخه Digital Edition (یعنی نسخه بدون درایو دیسک نوری) هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *