۰

قیمت بیت کوین از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین

یکی از مهم ترین و معروف ترین ارز های دیجیتالی جهان یعنی بیت کوین ، در این روز ها بسیار سر و صدا به پا کرده است و قیمت و ارزش آن بعد از وارد شدن و سرمایه گذاری بزرگ شرکت تسلا در آن از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کرد. قیمت بیت کوین

همچنین شرکت های بزرگ دیگری مانند اپل به دنبال سرمایه گزاری در این ارز هستند و قصد دارند تا یکی از سهام داران بزرگ این ارز دیجیتال شوند و قیمت آن را به بالاترین حد خود برسانند.

با افزایش قیمت بیت کوین به بیش از ۵۰ هزار دلار که البته کمی بعد از آن به ۴۹۷۰۰ کاهش پیدا کرد ما شاهد ارزش بازار ۹۱۸ میلیارد دلاری آن هستیم. این عدد تنها ۸۲ میلیون دلار کمتر از رقم رکورد شکن ۱ تریلیون دلار می‌باشد که به نظر خیلی زود شاهد شکسته شدن آن خواهیم بود.

کمپانی‌های بزرگی در حال پشتیبانی یا بررسی پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی هستند بخصوص زمانی که ایلان ماسک و کمپانی خودرو سازی آن یعنی تسلا نزدیک به ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد و به زودی نیز قرار است تا مشتریان بتوانند به عنوان پرداخته هزینه ماشین های تسلا ، از بیت کوین استفاده کنند.

حتی گزارش شده که اپل نیز به زودی از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین از طریق نرم افزار پرداخت Apple Pay پشتیبانی خواهد کرد در حالی که قدیمی‌ترین ایالات متحده یعنی BNY Mellon در نظر دارد تا خدمات ارز بیت کوین را به مشتریان خود ارائه دهد.

به هر حال به نظر می‌رسد که ارزش ارزهای دیجیتالی و بخصوص بیت کوین همچنان افزایش خواهند یافت و این خبری بدی برای دوست داران سخت افزار نیز خواهد بود زیرا بازار ماینینگ را گسترش می‌دهد و ماینرها هر چه در بازار باشد را درو خواهند کرد. امیدواریم با گسترش حضور این ارزها در بازار، قوانین جدیدی را شاهد باشیم تا کنترل بهتری در بخش‌های مختلف از جمله ماینینگ صورت پذیرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *