۰

سری جدیدی از بازی Halo در حال ساخت است

بازی Halo

به تازگی مایکروسافت در وب سایت خود یک لیست شغلی را منتشر کرده است و در آن اعلام کرده است که به دنبال یک تهیه کننده برای کار بر روی ساخت سری جدید Halo در استدیوی ۳۴۳ Industries می گردد. بازی Halo

در توضیحات این لیست شغلی به معرفی نشده و جدید بودن این نسخه‌ی جدید درحال ساخت Halo اشاره شده است و این احتمال وجود ندارد که آنها به دنبال استخدام یک تهیه کنند برای کار بر روی بازی Halo Infinite باشند که در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و قرار است که امسال منتشر شود.

آخرین عنوان سری Halo که Halo Infinite نام دارد، هم اکنون در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و قرار است تا در پاییز سال ۲۰۲۱ برای Xbox One/Xbox Series X|S/PC منتشر شود.

دیگر اخبار بازیHalo

ایکس باکس به همکاری با ایلان ماسک در خصوص سری Halo علاقه مند است.

ایلان ماسک چندی پیش توییتی با مضمون «فقط Halo» منتشر کرد و به این شکل، علاقه‌اش به این مجموعه شوتر محبوب ایکس باکس را نشان داد؛

حال آرون گرینبرگ، مدیر کل بازاریابی تیم ایکس باکس، اخیرا در واکنش به توییت ایلان ماسک اعلام کرد که «به‌نظر می‌رسد یک همکاری با شرکت تسلا با محوریت سری Halo باید صورت بگیرد» و با استفاده از هشتگ‌های Warthog نشان داد که تمایلش، به ساخته شدن یک مدل از خودروهای تسلا با شکل و شمایل ماشین‌های Warthog سری هیلو است.

بازی Halo Infinite روی رایانه شخصی کاملا بهینه خواهد بود.

استودیوی ۳۴۳Industries‌ اعلام کرده که از تجربیات ارزشمند خود با مجموعه The Master Chief Collection استفاده کرده و Halo Infinite را به یک بازی باکیفیت در پلتفرم پی سی تبدیل خواهد کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *