۰

DLC جدید بازی Dying Light شما را به یک وایکینگ تبدیل می کند

دی ال سی بازی Dying Light

توسعه دهنده Techland همچنان در حال افزودن محتوای جدید به بازی زامبی خود Dying Light است و این هفته شاهد انتشار دو به روزرسانی جدید در بازی به نام : The Viking: Raiders of Harran Bundle است ، که به شما سلاح ها ، سپرها و پوسته ها با موضوع شمال اروپا ( وایکینگ ها )  را در قالب بسته نرم افزاری Ox Warrior در جشن سال نو چینی ها اضافه می کند.

بازیکنان می توانند به دو شخصیت جدید – Björn the Warrior و Björn the Berserker – در Raiders of Harran DLC بپیوندند و تجهیزات جدیدی برای  خود مانند تبر سنگین Ragnarok ، شمشیر یک دست Aesir و محافظ Asgard بدست آورند.

سپر یک دی ال سی ۴ دلاری است. هر سلاح و سپر در دو نوع ارائه می شود ، یکی از آنها اوکت آتش و یک نسخه استاندارد دارد.

حتی می توانید ماشین حود را با دو اسکین جدید تغییر دهید که به وسیله “Earth boat” می توانید ، زبانه های آتش دور ماشین خود ایجاد کنید.

با جشن گرفتن سال نو چینی در این هفته ، Dying Light با ایونت Lunar که یک شمشیر Gold Dao جدید ، حالت های King ، سلاح Ox Cannon و اسکین شخصیت Ox Warrior ارائه می دهد ، به جشن می پیوندد.

این محتوا رایگان خواهد بود و در فروشگاه های بازی در رایانه های شخصی ، ایکس باکس وان و PS4 موجود است.

پشتیبانی Techland از Dying Light منجر به ایجاد DLC جالبی شده است که بازی را برای چندین سال زنده نگه داشته است. کراس اوور Left 4 Dead علاوه بر احیای یکی از عناوین قدیمی خود به عنوان DLC با افزودنی Hellraid ، از دو سال قبل نیز یکی از ویژگی های محبوب بوده است. در مورد Dying Light 2 ، وضعیت فعلی این دنباله هنوز یک راز است.

این بازی که قرار بود در بهار سال ۲۰۲۰ منتشر شود ، سال گذشته به طور نامعلوم به تأخیر افتاد و Techland نوشت: “ما برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خود به زمان توسعه بیشتری نیاز داریم.” Techland ارتباط خود را با نویسنده مستقل Chris Avellone پس از اتهامات حمله جنسی و آزار و اذیت ، که همچنین منجر به حذف نویسنده از Paradox Interactive’s Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 شد ، قطع کرد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *