۰

بازی King of Seas تأخیر خورد

بازی King of Seas

بازی King of Seas تأخیر خورد

استودیوی ۳DCloud توسعه دهنده‌ی این بازی اعلام کرد که تاریخ انتشار این بازی را به ماه May سال ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) موکول کرده است. همچنین اعلام شد که Team17 ناشر این بازی خواهد بود.

عنوان King of Seas یک بازی اکشن نقش آفرینی در سبک و سیاق Sea of Thieves است.

این بازی در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۸ فبریه (۶ روز دیگر) بر روی پلتفرم های PC/PS4/Xbox One و Nintendo Switch منتشر شود.

بازی King of Seas

هکر ها کد سورس های Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 را به فروش گذاشتند.

طبق گزارش Tom’s Hardware، هکرها به سی‌دی پراجکت رد ۴۸ ساعت فرصت داده‌اند تا به خواسته‌های آن‌ها پاسخ دهد، اما حال به نظر می‌رسد این زمان به پایان رسیده است. اکنون هکرها کدهای منبع برخی از بازی‌های سی‌دی‌ پراجکت رد مانند Gwent، The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 را در یک انجمن مربوط به هک به نام EXPLOIT به مزایده گذاشته‌اند.

استودیو سی دی پراجکت رد قربانی حمله سایبری شده است

صفحه‌ی توئیتر رسمی استودیو سی‌دی پراجکت رد به‌تازگی بیانیه‌ای را منتشر کرد که می‌گوید طی ۲۴ ساعت گذشته، این شرکت مورد حمله‌ی هدفمند سایبری قرار گرفته است؛ حمله‌ای که باعث شد وضعیت برخی از سیستم‌های داخلی استودیو هم به خطر بیافتد. فرد یا افراد هکر توانستند به شکل غیرقانونی به شبکه‌ی داخلی سی‌دی پراجکت نفوذ کنند، برخی اطلاعات را بدزدند، به بسیاری از فایل‌ها آسیب بزنند و سپس یک یادداشت تهدیدآمیز را از خود به جا بگذارند.

بازی King of Seas

بازی Seas

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *