۰

بازیگران اصلی سریال The Last Of Us مشخص شدند

سریال The Last Of Us

سریال تلویزیونی The Last Of Us که توسط شبکه HBO ساخته خواهد شد ، بازیگران اصلی خود را پیدا کرد.

بلا رمزی ، مشهور به بازی در نقش لیانا مورمونت در Game of Thrones ، نقش اصلی را در اقتباس کریگ مازین بازی خواهد کرد. هالیوود ریپورتر امروز انتخاب بازیگر الی را تأیید کرد و همچنین شایعات مربوط به خبرهای دیگر انتخاب بازیگران را رد کرد.

ماهرشالا علی ، ستاره سریال True Detective ، در سریال HBO نقش جوئل را بازی نخواهد کرد ، هرچند که این بازیگر در مقطعی قرار بود که این کار را انجام دهد. الی یکی از شخصیت های اصلی The Last of Us است. او دختر جوانی است که در برابر ویروسی که بر زمین غلبه کرده و افراد آلوده را به موجوداتی وحشتناک تبدیل می کند ، ایمن است.

 
رمزی بیشتر به خاطر بازی در نقش لیانا مورمونت در بازی تاج و تخت شناخته شده است. ارباب جوان هاوس مورمونت ، لیانا به عنوان یکی از متحدان اصلی Starks در تلاش برای بازپس گیری وینترفل از مجلس بولتون ، و بعداً از White Walkers و Night Night دفاع کرد. شایعات منتشر شده از اوایل این هفته ادعا کرد Mahershala Ali بازیگر برنده جایزه اسکار در سریال تلویزیونی HBO نقش جوئل را بازی می کند ، اما هالیوود ریپورتر می گوید این طور نیست.
سریال The Last of Us توسط خالق چرنوبیل ، کریگ مازین و با کمک کارگردان بازی های ویدیویی نیل دراکمن در حال ساخت است.

پدرو پاسکال از ماندالوریان به عنوان جوئل در اقتباس آتی HBO از The Last of Us انتخاب شده است.

طبق گزارش Deadline ، پاسکال به بلا رمزی ، بازیگر Game of Thrones ، که قرار است نقش الی را بازی کند ، خواهد پیوست.

در حالی که این دو بازیگر هرگز صحنه مشترکی را با هم بازی نکرده اند ، اما پاسکال و رمزی هر دو در Game of Thrones حضور داشتند و به زودی ماجراجویی خود را آغاز خواهند کرد که در آن باید در یک دنیای نا امن و آخرالزمانی در آمریکا سفر کنند.

 

گفته می شود که این مجموعه حوادث سال ۲۰۱۳ بازی Last Of Us را بازگو می کند و توسط Mazin و Druckmann نوشته خواهد شد.

دراکمن همچنین تهیه کننده اجرایی در کنار  چریل اشتراوس ، ایوان ول ، رئیس Naughty Dog و اسد قیزیلباش و کارتر سوان از تولیدات پلی استیشن خواهد بود.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *