گیمینگ در ماشین های جدید Tesla

ماشین های Tesla

Tesla از نسخه های تازه شده اتومبیل های مدل X و Model S خود رونمایی کرده است و نشان می دهد که هر دو مجهز به سخت افزار بازی هستند که از “حداکثر ۱۰ ترافلاپ قدرت پردازشی” پشتیبانی می کنند.

مدل های تسلا که بیش از ۸۰ هزار دلار قیمت دارند و در ماه مارس عرضه می شوند ، مجهز به سخت افزار قدرتمند Tesla Arcade ، سیستم بازی درون اتومبیل هستند که از قبل در مدل های فعلی تسلا موجود است.

تفاوت در این است که مدل های قبلی فقط قادر به اجرای بازی های کم تقاضا مانند Cuphead و Cat Quest هستند ، در حالی که مدل های جدید تسلا قادر است تا بازی سنگین The Witcher 3 را در کنسول مرکزی ۱۷ اینچی اشمی اجرا کند.

این تکنولوژی نشان می دهد که یک گام قابل توجه برای پتانسیل بازی های ماشین افزایش یافته است.

مشخصات چقدر قدرتمند بودن این کنسول بازی اتومبیل به راحتی قابل تشخیص نیست ، زیرا نقل قول “حداکثر ۱۰ ترافلاپس قدرت پردازش” را نمی توان مستقیماً با قدرت PS5 مقایسه کرد که توانایی ۱۰.۲۸ ترافلاپس را دارد. اجزای همراه نیز باید در نظر گرفته شوند و تسلا هیچ جزئیاتی درباره مشخصات کامل سخت افزار ارائه نکرده است.

مشخص نیست که آیا از پردازنده های گرافیکی Nvidia یا AMD استفاده می شود یا اینکه همه اینها از سیستم تراشه خود تسلا ناشی می شود. و گرچه The Witcher 3 یک بازی چشمگیر و بسیار پر جزئیات است ، اما اکنون یک بازی نسل قبلی به حساب می آید و باید دید که آیا این سیستم توانایی پخش بازی های جدید تر را نیز دارد یا خیر …؟!

جزئیات کمی درباره سیستم بازی را می توان در هر دو صفحه Model X و Model S در وب سایت تسلا ، در بخش جزئیات ویژگی داخلی مشاهده کرد. Tesla Arcade از کنترل کننده های بی سیم برای بازی از هر صندلی پشتیبانی می کند ، از طریق دو نمایشگر سرگرمی که در کنسول مرکزی و بین صندلی های جلو برای سرنشینان عقب قرار دارد. احتمالاً به دلایل واضح نمی توان هنگام رانندگی بازی ها را در صفحه اصلی با وضوح ۲۲۰۰×۱۳۰۰ بازی کرد.

مالک تسلا ، ایلان ماسک قبلاً ایده بازی The Witcher 3 را در یک تسلا در توییتر خودش نوشته بود و هزاران نفر در نظرسنجی وی رای دادند که می خواهند چنین کار پوچی را انجام دهند. و چند روز بعد از آن توییت ، خبری مبنی بر اینکه که توسعه دهنده Witcher CD Projekt بازی را به Tesla Arcade آورده است را دریافت کردیم.

برای انجام بازی ها ، از جمله The Witcher 3 ، بدون صرف هزینه ای بالغ بر ۸۰ هزار دلار در اتومبیل ، ما نینتندو سوییچ را با قیمت مناسب تری را پیشنهاد می دهیم !!!

در کنترل امجی بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *