تمام رمزهای درها و گاوصندوق های بازی Hitman 3

رمز های هیتمن ۳

انجمن بازی هیتمن ۳ / Hitman 3

در این صفحه انجمن شما می توانید از تجربیات و اتفاقات خود در بازی هیتمن ۳ بنویسید و نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و اگر سوالی درباره این بازی دارید مطرح کنید تا پاسخ خود را بگیرید.

 داشتن رمز های هیتمن ۳ واقعا خیلی می تواند مفید باشد زیرا این بازی دارای معما های بسیار زیاد و همینطور دارای درهای قفل شده ، صندوقچه ها و صفحه کلید های فراوانی است که برای پیدا کردن هرکدام از آنها باید زمان زیادی را به آن اختصاص دهید.

حال اگر ترجیح می دهید تا وقت و زمان خود را به کارهای دیگری به جز پیدا کردن رمز ها و ترکیبات آن اختصاص دهید ، می توانید از راهنمای زیر استفاده کنید ؛

در این راهنما رمز تمام گاوصندوق ها ، درها و همینطور صفحه کلید های بازی آورده شده است و با داشن آنها به راحتی می توانید از هر دری گذر کنید:

نکته : کد های که در مقابل آنها عبارت (combination) نوشته شده است به معنی ( ترکیب) است ، یعنی اعداد یکی هستند و فقط ممکن است ترکیبات آنها متفاوت باشند.

Dubai

تعداد زیادی در و گاوصندوق قفل شده، شما را از رسیدن به اهداف خود در دبی باز می دارند ولی خوشبختانه ، اکثر آنها کدهای تکراری هستند.

 • Staff Meeting Room Door Code: 4706
 • Atrium Door Code: 4706
 • Level 2 Security Office Safe Combination: 6927
 • Level 3 Security Office Safe Combination: 6927
 • Penthouse Guest Room Safe Combination: 7465

Dartmoor

در حالی که داستان مأموریت دارتمور با عنوان معنی ، انگیزه است  و فرصت شما را مستقیماً به هدف پرونده می رساند ، روش های دیگری برای دستیابی به این سند دست نیافتنی وجود دارد.

یکی از راه ها ورود به دفتر الکسا و باز کردن صندوقچه امن اوست . اگر آنقدر باهوش هستید که می توانید وارد دفتر کار او شوید و صندوق امانات را پیدا کنید ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ترکیبات عدد ۱۹۷۵ را در محل رمز وارد کنید تا به پرونده دسترسی پیدا کنید.

رمز های هیتمن ۳ در Berlin

برلین تنها یک گاوصندوق امن دارد که می توانید پیدا کرده و به آن دسترسی پیدا کنید. این گاوصندوق در طبقه ۲ در دفتر Rolf Hirschmuller واقع شده است ، که می توانید آن را در منطقه دوچرخه سواری پیدا کنید.

این ترکیب ۱۹۸۹ است ( سال سقوط دیوار برلین). اگر به صحبت های کارمند آنجا که درست در خارج از دفتر کار صحبت می کند گوش دهید ، این مضمون تاریخی را یاد خواهید گرفت.

Chongqing

تعداد زیادی در قفل شده در چونگ کینگ وجود دارد ، اما خوشبختانه آنها فقط با دو کد مختلف باز می شوند : ۰۱۱۸ و ۲۵۵۲.

 • Container Door Code To ICA Facility Entrance: 0118
 • ICA Apartment Door Code: 0118
 • Laundromat Door Code: 0118
 • Benchmark Lab Staircase Door Code: 2552
 • Therapy Room Door Code: 2552
 • Arcade Door Code: 2552

Mendoza

اگر می خواهید برخی از روش های حیرت انگیز ترور را در این مرحله تجربه کنید ، حتما به این کد ها نیاز پیدا خواهید کرد:

 • Wine Fridge Vault Code: 1945
 • Villa Basement Door Code: 2006

Carpathian Mountains

این کد مخصوص در قفل شده توسط صفحه کلید است که مدت کوتاهی پس از شروع ماموریت با آن روبرو خواهید شد. راه حل باز کردن این در بسیار ساده است ، زیرا کد به معنای واقعی کلمه بر روی دیوار سمت چپ شما نوشته شده است.

اما نگران نباشید ، اگر باز هم این کد را پیدا نکردید ،جای نگرانی نیست ؛ راه حل کد ۱۹۷۹ است.

14 دیدگاه دربارهٔ «تمام رمزهای درها و گاوصندوق های بازی Hitman 3;

 1. سلام من چون رمز صندوق مرحله دو بلد نبودم دو ماه هیتمن گذاشه بودم کنار ولی امروز دیدم رمز هارو گذاشتین

  دمتون گرم😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *